Omega EUJ707

Najtańsza oferta
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (czerwona) firmy Omega RATY 0% - PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
od 1 670,00 zł
Zobacz ofertę
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (czerwona) firmy Omega RATY 0% - PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
od 1 670,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (chrom) firmy Omega RATY 0% - PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
od 1 670,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (biała) firmy Omega RATY 0% - PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
od 1 670,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (brąz satynowy) firmy Omega RATY 0% - PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
od 1 720,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Sana EUJ-707 (jasny błękit) firmy Omega RATY 0% - PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl.
od 1 720,00 zł
Zobacz w sklepie

nabywając wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę uzyskujesz zupełnie gratis! przepięknie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok, a także przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszystkich przystępnych roślin przystępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co informacje warzywo czy owoc w sobie gromadzi i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 przystępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz idealnie połączenie od lat znanej firmy Omega i znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, dzisiaj Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar i Hurom.

Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka wyposażona w 200 W silnik, który precyzyjnie przetworzy minimalistyczniec, i pozyska maksymalną liczba witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana stworzonych przez markę Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

Model Sana EUJ 707 to manifest olśniewającego designu – magnetyzujący wygląd, i , a także zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Subtelne chromowe przełączniki, a także przewód zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, iż już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z przewodem owiniętym wokół niej. Jakby tego było mało, urządzenie pozostało zaopatrzone w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków w pełni wolnego od Bisfenolu A.

Dwustopniowy system wyciskania soków, zagwarantuje maksymalną liczba uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, na dodatek soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy oraz obszerniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

Wyciskanie soków, to jedynie jedna z jej umiejętności- 707 posiada wkład homogenizujący, co oznacza,realne jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

obszerniejszy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Dzisiaj masz to wszystko, plus wszelkie mocne strony poziomych wyciskarek (wszechstronność użycia, zero problemów z kapaniem, przystępne czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny podczas ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Większe otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, niżeli przy użyciu standardowego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają bezkompromisowiec równocześnie eliminując ciśnienie we wnętrzu komory, dzięki czemu otrzymamy maksymalnie realną ilość soku z bezkompromisowca. Wszystkie części wyprodukowane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

Ocena ogólna

z pewnością artykuł firmy Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Większy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie ascetycznca do stosownych wymiarów, a także praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, iż ten model jest na samym szczycie w kategorii najlepszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej ilość soku z bezkompromisowca, i plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki czemu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego minimalistycznca.


SANA w skrócie:


5 kuchennych maszyn w 1

Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. Ponadto, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę, a także przygotować mleko sojowe.

Łatwość w użyciu

Największą zaletą pionowych wyciskarek jest duży otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, ponadto unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami w trakcie czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się nieskomplikowane i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

dodatkowe sito z grubymi otworkami, czy inne załączone akcesoria gwarantują najwyższą jakość i maksymalną ilość uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, potrzebnie zaopatrz się w nakładkę produkowaną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych przez siebie nasion artykułów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

Niesamowity design

Dzięki wygodnemu rozwiązaniu, gdzie kabel zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, powoduje,kabel nie plącze się podczas przyłączania. Ponadto, urządzenie jest lekkie i praktyczne.

Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i kolor do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych konwencjonalnych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest podczas cykl utleniania, nieatrakcyjny brązowy odcień i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny produkt dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części posiadają atesty niezależnych komórek certyfikujących oraz badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości składników chemicznych.


w dodatku certyfikat FDA świadczy o tym, iż przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.

    • Producent: Omega
    • Kategoria: Wyciskarki
    • Kolor: czerwony, biały, czarny
    • Moc: 200 W
    • Prędkość obrotowa: 75 obr/min