Hurom HZ ALPHA

Najtańsza oferta
Hurom HZ HZ-SBE17.
od 2 190,00 zł
Zobacz ofertę
Hurom HZ HZ-SBE17.
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HZ HZ-EBE17.
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HZ-SBE17 Wyciskarka wolnoobrotowa 10 lat GWARANCJI
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HZ ALPHA różowe złoto - Wyciskarka do soków HZ-LBE17BESTSELELR
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków HUROM HZ ALPHA wino HZ-EBE17BESTSELELR
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HZ ALPHA srebrny - Wyciskarka do soków HZ-SBE17BESTSELELR
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Hurom HZ Alpha
od 2 390,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HZS Alpha Plus - Wolnoobrotowa wyciskarka do soków HZ-SBE19
od 2 490,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka HUROM HZ Alpha
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HZS Alpha Plus - PRZEDSPRZEDAŻ
od 2 490,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HZ-EBE17 Czerwony + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT!
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HZ-SBE17 (srebrny)
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HZ-SBE17 (srebrny) Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HZ-LBE17 Złoty Róż + DARMOWY TRANSPORT!
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HZ-EBE17 (czerwone wino) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HZ-LBE17 (złoty róż) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HZ-EBE17 (czerwone wino) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HZ-LBE17 (złoty róż) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HZ-EBE17 Czerwony
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HZ-LBE17 Złoty Róż
od 2 190,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HZS Alpha Plus srebrny HZ-SBE19 wolnoobrotowa wyciskarka do soków
od 2 490,00 zł
Zobacz w sklepie

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Lepsza wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha teraz wyposażona w nowocześniejszy i bardziej produktywny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka teraz większy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nową, w całości szczelną misę, która wyraźnie usprawnia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak łatwa i intuicyjna.

Hurom HZS to najnowszy produkt z serii Premium, która eksponuje się obudową produkowaną ze stali , a także bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów oraz squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Obszerniejszy niż dotychczas otwór wsadowy oraz nowa, całkowicie szczelna misa powodują, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak proste.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i w najnowszej kolekcji wprowadził drugi, 2-krotnie pokaźniejszy niż dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo obszerniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał także charakterystyczny, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich artykułów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, pokaźniejszy otwór wsadowy połączony jest ponadto z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która nietrudne wsypywanie nieznacznych, kolistych części, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki temu jest całkowicie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu i myciu oraz umożliwia wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza liczba pulpy to ponadto łatwiejsze mycie. Dodatkowo w wyciskarkach do soków kolekcji Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją starannie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie marki Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki postępowej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez potrzeby stosowania dodatkowego sita.

Sok nad wyraz przezroczysty albo gęsty z pokaźniejszą zawartością błonnika. Starczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze atrybuty wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technika Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością jedynie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka pozwala na kontrolę gęstości, a także zawartości błonnika wyciskanego soku, takzjednoczyć go do indywidualnych potrzeb.

produktywność: udoskonalona konstrukcja wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną efektywność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: kompozycja pionowej wyciskarki Hurom zapewnia czyszczenie sita i misy samoczynnie podczas wyciskania soku.

dopełniające zmiany konstrukcyjne użyte w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie elementy wyciskarki posiadające kontakt z żywnością wykonano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne części jak wałek ślimakowy, a także sito produkowane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od konwencjonalnych materiałów, co zapewnia wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i mnóstwo innych. Wysoka kultura pracy: zastosowane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyekwipowane zostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na wykorzystywanie tylko przy dobrym zmontowaniu wszelkich składników.

Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne odpowiednie chłodzenie i uniemożliwiają nowoczesna regulowana manetka Z pomocą regulowanej manetki zastrzeżonej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, iż może precyzyjnie kontrolować siłę wyciskania w środku misy w zależności od rodzaju składników jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnorodnych towarów i starannie dopasować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać regulowanej manetki Hurom z zróżnicowanymi rodzajami produktów ] Najważniejsze cechy wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa efektywność oraz krystaliczność spośród wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zaimplementowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i niemało innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępnej w trzech unikatowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino innowacyjny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z prędkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością jedynie 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki postępowej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także cyklu wyciskania szczególnie cicha i energooszczędna dzięki zastosowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w sytuacji otwarcia pokrywy podczas pracy wyciskarka automatycznie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody informujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt upraszczający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyposażona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do klarownych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
  • Kolor: srebrny, czerwony, złoty, różowy, stalowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Ilość prędkości: 2
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Powiązane produkty