Hurom HW Pro

Najtańsza oferta
Hurom HW PRO SBE18 10 lat GWARANCJI
od 3 895,00 zł
Zobacz ofertę
Hurom HW PRO SBE18 10 lat GWARANCJI
od 3 895,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HW Pro Dostępny od ręki. RATY 0%. Infolinia 570 31 00 00
od 6 790,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HW PRO HW-SBE18
od 6 790,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HW-SBE18 (srebrny)
od 6 499,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HW-SBE18 (srebrny) Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
od 6 499,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HW PRO HW-SBE18
od 6 599,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HW PRO HW-SBE18
od 6 790,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HW PRO HW-SBE18
od 6 790,00 zł
Zobacz w sklepie

WYCISKARKA SOKÓW DO GASTRONOMI HUROM HW PROFESSIONAL HW-SBE18 3 w 1 - trzy pełne zestawy mis do szybkiego przygotowywania rożnych typów soków, bez konieczności wymogi na mycie. Urządzenie zaprojektowane z myślą o komercyjnych użyciach w kawiarniach, restauracjach i hotelach oraz wszelkiego typu firmach, które specjalizują się w żywności i świeżych napojach.

Hurom HW to wyciskarka do gastronomi o zwiększonej wydajności i wytrzymałości, która zezwala na pracę ciągłą z maksymalna efektywnością. Wyposażona jest w szereg rozwiązań polepszających produktywność wyciskania soku i usprawniających prace w wymagających warunkach (np.

konieczność przygotowywanie różnorodnych soków w dużych ilościach ) Jest to pierwsza komercyjna wolnoobrotowa wyciskarka do soków do gastronomi, zaprojektowana do specjalnie zastosowań mistrzowskich w restauracjach, hotelach i juice barach (HoReCa).

Poznaj mistrzowską wyciskarkę soków do gastronomi większY WAŁEK ŚLIMAKOWY Nowy wałek ślimakowy umożliwia osiągnięcie obszerniejszej efektywności i jest łatwiejszy w czyszczeniu. Obszerniejszy i mocniejszy wałek ślimakowy zezwala na jednoczesne wyciskanie większej ilości elementów w tym samym czasie, z bez obawy zatrzymania urządzenia czy uszkodzenia wałka.

W pakiecie znajduje się zestaw dwóch sit, z niewielkimi, a także większymi otworami. Pierwsze spełni oczekiwania w sytuacji twardszych owoców i warzyw, z grubszymi oczkami nieprzeciętnie poradzi sobie z miękkimi produktami, rozszerzając liczba błonnika w soku i zagęszczając go.

pokaźniejszY I MOCNIEJSZY SILNIK Moment obrotowy silnika wykorzystywanego ma modelu HW Pro został powiększony o 50 kilogramów na centymetr (kgfcm) w porównaniu z silnikiem stosowanym w wyciskarkach do użytku domowego oferując, obszerniejszą moc i produktywność.

progresywny, silnik zezwala na nieprzerwaną pracę bez efektu przegrzania wyciskarki. Hurom HW do gastronomi choćby po pięciu godzinach ciągłego użytkowania, pozwala na wyciskanie bez obawy o przegrzanie silnika (zródło Hurom centrum R&D).

Mimo pokaźniejszej mocy, Hurom HW pracuje równie cicho jak prawidłowo znane wyciskarki domowe. Wyjątkowo obfita MISA X3 - TRZY PEŁNE ZESTAWY W STANDARDZIE Hurom HW Professional ma misę o obszerności jednego litra. W pudełku znajdują się aż trzy pełne zestawy mis, pozwalające w razie potrzeby na szybką zmianę typu wiciskanego soku.

Misa o objętości 1000ml pozwala wycisnąć dużą liczba soku, bez konieczności opróżniania pojemnika. Dla porównania, wyciskarki do stosowania domowego proponują objętość tylko 500ml. Transparentny materiał misy pozwala skrupulatnie śledzić liczba płynu i starannie odmierzyć konieczną ilość soku.

STAL NIERDZEWNA Dzięki zaimplementowaniu najkorzystniejszych tworzyw ze stali nierdzewnej, wszystkie elementy są higieniczne i trwałe, a jakość najnowszego Hurom HW PROFESSIONAL jest wspaniała. Całości dopełnia efektowny design urządzenia nagrodzony IF Design Award 2015.

ulepszonA OBROTOWA SZCZOTKA CZYSZCZĄCA krągła szczotka znakomicie oczyszcza sito i powoli miesza wyciskane owoce i warzywa. nieskomplikowane wstępne czyszczenie wyciskarki, starczy napełnić misę wodą,uruchomić urządzenie, a szczotka zlikwiduje pozostałości nagromadzone na sicie.

lepsza szczotka w wyciskarce do gastronomi Hurom WH lepiej radzi sobie z miksowaniem produktów miękkich, bananów czy truskawek. MANETKA DO REGULACJI GĘSTOŚCI SOKU unikatowy regulator pulpy zezwala na wybór typu uzyskanego soku, od czystego i klarownego po bardziej zagęszczony koktajl z obszerniejszą ilością drobin owoców (błonnika).

Specjalnie dla Hurom HW PRO konstrukcja manetki została udoskonalona, przez co jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze. Prosty W OBSŁUDZE Wyciskarka do gastronomi Hurom HW jest zaprojektowany tak aby jego obsługa była jeszcze łatwiejsza i intuicyjna.

Przycisk REVERS pozwala na uruchomienie urządzenia w sytuacji blokady na twardych produktach. Ekran LED pozwala błyskawicznie zorientować się w aktualnym stanie pracy urządzenia. SCENTRALIZOWANY WYLOT SOKU Wylot soku w nowym Hurom HW PRO został scentralizowany umożliwiając, łatwą obsługę i adaptację urządzenia w każdej przestrzeni.

Lata doświadczenia producenta w Hurom Juice Cafe pomogły w opracowaniu wygodnego i w pełni funkcjonalnego urządzenia o pięknym designie. POZOSTAŁE dane Zawieszany upychacz - pozwala przecisnąć poprzez wlot wyciskarki pokaźniejsze kawałki owoców i warzyw.

Nowy uchwyt umożliwia komfortowe odwieszenie upychacza na wyciskarce, bez konieczności odkładania go poza urządzeniem. Korek niekapek - umożliwia przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu.

Korek w Hurom HW PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita. WYCISKARKA DO GASTRONOMI HUROM HW DLA kupujących KOMERCYJNYCH Misa o zwiększonej pojemności umożliwiająca wyciskanie większej ilości soku obudowa ze szczotkowanej stali nierdzewnej o umocnionej odporności świeże sito o obszerniejszej powierzchni zezwalające wyciskać więcej soku Ułatwione czyszczenie dzięki zmienionym otworom wylotowym soku i pulpy Podświetlenie LED informujące o stanie pracy wyciskarki Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do korzystania domowego Specjalistyczny silnik przystosowany do pracy ciągłej Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane składniki udoskonalone szczotki czyszczące uniemożliwiają przelaniu soku Zatyczka niekapek.

Pozwala odlać odmierzoną ilość soku, a także zapobiega kapaniu Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki Nagroda. IF Design Award Korpus wyciskarki do soków Misa Druga misa wraz z wałkiem ślimakowym, sitem do krystalicznych soków, obrotowym koszyczkiem ze szczotkami, pokrywą i korkiem niekapkiemw Trzecia misa wraz z wałkiem ślimakowym, sitem do przezroczystych soków, obrotowym koszyczkiem ze szczotkami, pokrywą i korkiem niekapkiem Korek niekapek Wałek z ultemu Obrotowa szczotka Sito do krystalicznych soków Sito do gęstych soków Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dwa komplety zapasowych wycieraczek do koszyczka obrotowego Dwie zapasowe uszczelki do korka niekapka Popychacz Instrukcja

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
  • Kolor: stalowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 60 obr/min
  • Ilość prędkości: 2
  • Pojemność pojemnika na sok: 1 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Powiązane produkty