Najtańsza oferta
Wyciskarka Hurom HP pistacjowy HP-GGE12
od 1 290,00 zł
Zobacz ofertę
Wyciskarka Hurom HP pistacjowy HP-GGE12
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HP pastelowy róż HP-PPE12
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soku Hurom HP
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HP kremowy HP-IIE12
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HP-GGE12 Pistacjowy
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HP-PPE12 Różowy
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HP HP-IIE12 Kremowy
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HP pistacjowy HP-GGE12 - pistacjowy
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HP kremowy HP-IIE12 - ivory
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HP pastelowy róż HP-PPE12 - pastelowy róż
od 1 290,00 zł
Zobacz w sklepie

Hurom z dumą ukazuje najnowszy model wolnoobrotowej wyciskarki do soków II-giej generacji - HUROM HP (HP-PPE12). Od dzisiaj technologia wolnoobrotowego wyciskania SST II dostępna jest w ciekawej cenie.

Najnowsza wyciskarka Hurom HP to model drugiej generacji wyciskarki do soków Hurom z linii Personal. Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom HP z całą pewnością sprosta oczekiwaniom i potrzebom wymagających konsumentów, którzy szukają urządzenia o wyszukanym designie, a także wysokiej funkcjonalności i sprawności.

Hurom HP podejmie każde wyzwanie, od przygotowania soków po mleko sojowe i sorbety. Wyciskarka o kompaktowym rozmiarze zmieści się w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Nowy, wyjątkowy dizajn i niespotykane do tej pory barwy, to cechy eksponujące Hurom HP na tle dotychczasowych modeli.

Wyciskarka Hurom HP dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: Kremowy, pastelowy róż, pistacjowy. Upychacz w kolorze pokrywy stanowi nieprzeciętne dopełnienie nowej linii kolorystycznej i idealnie komponuje się urządzeniem.

Najważniejsze właściwości wyciskarki Hurom HP: Stylowy design: kompaktowy i postępowy wygląd, zaokrąglone kształty, nowoczejna pastelowa kolorystyka, upychaczka w kolorze obudowy. Technologia wolnoobrotowa: Wałek ślimakowy w modelu HP obraca się 43 razy na minutę Imitując powolny proces ręcznego wyciskania soku.

opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania zagwarantuje świeżość soku, a także najwyższą wartość odżywczą. Smak: Sok z wyciskarki Hurom HP zaskoczy Cię świeżością i smakiem. Jest to prawdziwy odżywczy nektar.

efektywność: wałek ślimakowy o niepowtarzalnej konstrukcji wyciska produkty do ostatniej kropli soku dzięki zaimplementowaniu progresywnej i zastrzeżonej technice wolnoobrotowego wyciskania SST2 nieskomplikowana w czyszczeniu: Wewnętrzne szczotki obrotowe czyszczą misę już w trakcie wyciskania soku, zapobiegają odkładaniu się miąższu wewnątrz misy, usprawniają i powiększają sprawność.

Części montuje i demontuje się instynktowne, momentalnie i bezproblemowo. Jakość: wyciskarka do soków Hurom HP jest w 100% wolne od krzywdzących substancji, w tym BPA. Materiał korpusu głównego – plastik ABS jest wytrzymały na uderzenia, wyciskarki są skrajnie trwałe.

Sito i wałek ślimakowy tworzono z materiałów o ośmiokrotnie wyższej odporności i trwałości w porównaniu do konwencjonalnych plastików. Wszechstronność: wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HP jest szczególnie sprawna w wyciskaniu soków z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli, a także innych artykułów.

Cicha praca: Bezszczotkowy silnik AC (BLDC) o mocy 150 watt skutecznie i niemal bezgłośnie wyciska sok z różnych towarów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów. Silnik objęty jest 10-cio letnią gwarancją producenta Bezpieczeństwo: czujniki bezpieczeństwa zapobiegają ururominiu wyciskarki w sytuacji nieprawidłogego konstrukcji wszystkich elemetnów wyciskarki.

zastosowany system chłodzenia, a także zintegrowane otwory wentylacyjne bronią wyciskarkę przed przegrzaniem, przedłużając jej żywotność. Szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, aby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z minimalnymi otworami Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości
  • Kolor: różowy, kremowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.35 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Powiązane produkty