Hurom HH 2G

Najtańsza oferta
Wyciskarka do soków Hurom HH 2G (: )
od 1 230,00 zł
Zobacz ofertę
Hurom HH 2G DBE11 srebrny 10 LAT GWARANCJI
od 1 399,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HH 2G Wszystkie kolory, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570310000
od 1 390,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HH 2G Wszystkie kolory, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570310000
od 1 390,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HH 2G Wszystkie kolory, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570310000
od 1 460,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Hurom HH 2G (HU-700), 3 kolory
od 1 370,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków Hurom HH 2G (: )
od 1 230,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HH 2G WBE11 biały 10 LAT GWARANCJI
od 1 399,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HH 2G EBE11 czerwony 10 LAT GWARANCJI
od 1 399,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków Hurom HH 2G (: )
od 1 230,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków Hurom HH 2G (: )
od 1 230,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HH 2G burgund HH-EBE11 - granatowy
od 1 390,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HH 2G biały HH-WBE11 - biały
od 1 390,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HH 2G srebrny HH-DBE11 - srebrny
od 1 390,00 zł
Zobacz w sklepie
Zestaw Hurom HH 2G biały HH-WBE11 + squeezer - biały
od 1 489,00 zł
Zobacz w sklepie
Zestaw Hurom HH 2G srebrny HH-DBE11 + squeezer - srebrny
od 1 489,00 zł
Zobacz w sklepie
Zestaw Hurom HH 2G burgund HH-EBE11 + squeezer - granatowy
od 1 489,00 zł
Zobacz w sklepie

Wyciskarka drugiej generacji HUROM HH 2G

Najnowszy model wyciskarki HUROM HH 2G z 2014 roku cechuje przede wszystkim nowy silnik, pracujący z mniejszą prędkością – 40 obrotów na minutę, oraz kontrola wylotu pulpy, która upraszcza przyrządzenie zarówno transparentnych soków, jak i gęstych smoothies.

na dodatek, wał, sita, misa do soku, a także wycieraczka zyskały świeże oblicze i zostały przemodelowane tak, by dać maksimum satysfakcji i korzyści. W dodatku Hurom HH 2G to także zatyczka niekapek i pokaźniejsza misa na sok. Wygląd zewnętrzny jest precyzyjnie taki sam jak model Hurom – 700. Wszystkie części są wolne od Bisfenolu A (BPA free).

większa objętość misy (500ml) z podziałką oznaczoną w mililitrach i uncjach, co pozwala na staranne odmierzenie pożądanej ilości soku. Ergonomiczna i wyjątkowo ergonomiczna zatyczka-niekapek zatrzymuje sok w urządzeniu do momentu, gdy zechcesz go przelać. Te udogodnienia są bardzo użyteczne, gdyż pozwalają odmierzyć precyzyjną liczba soku w środku urządzenia zanim jeszcze zostanie on przelany. Kolejną zaletą zatyczka-niekapki jest możliwość dodawania innych smaków w trakcie wyrobu surowego mleka. Do przyrządzenia mleka konieczne jest wykorzystanie sitka, i przecedzenie powstałego surowego mleka poprzez optymalna torebkę do mleka przed jego konsumpcją – mleko wciąż zawiera dużo błonnika.

Wyciskarka drugiej generacji Hurom przeszła kapitalny remont, zyskując kilka nowych udoskonaleń. Nowy silnik powoduje, iż urządzenie wyciska soki z prędkością 43 obr./ minutę, co minimalizuje ryzyko utleniania się soku.

Kontrola wylotu pulpy: nowoczesny system wylotu pulpy z płynna regulacją, co pozwala na uzyskanie soku z pokaźniejszą lub mniejsza ilością włókien. Może być dostosowane w zależności od preferencji.

Nowy, lepszy system wycieraczek: obecnie wycieraczki wprowadzane są w ruch bezpośrednio ze ślimaka, a nie jak dotychczas z trybika, który psuł się, kiedy nie był precyzyjnie czyszczony. Nie jest to, ani drogie i kłopotliwe w naprawie, ale na czas naprawy uniemożliwiało korzystanie z urządzenia.

Nowy wał ślimakowy - przemodelowany i ulepszony wał ślimakowy redukuje do minimum możliwość utknięcia surowca we wnętrzu urządzenia, co ogranicza ryzyko nawarstwienia się surowca i zablokowania maszyny. Łopatki znajdujące się w górnej części wału kierują wycieraczkami eliminując tym samym potrzebę pracy zębatki, która w poprzednich modelach znajdowała się pod wałem, i wprawiała wycieraczki w ruch. Ten zabieg dodał siły i mocy walowi ślimakowemu produkowanego z tworzywa ULTEM.

Sita: Sita do soków krystalicznych i gęstych są wolne od Bisfenolu A (BPA FREE) i wytwarzane z materiału GE ULTEM. W starszych modelach występują to same sito, a na jego podłożu znajdował się otwór poprzez który pulpa wydostawała się, aktualnie zostało to usunięte i w modelu HH 2G pulpa wydostaje się bezpośrednio z misy.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego surowca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle znikome, że sito wyciskarki nie jest w stanie filtrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego też gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak nad wyraz czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje perfekcyjnie czysty sok.

Misa - aktualnie wyekwipowana w kontrolkę pulpy. Obszerniejsze ujście pulpy. Plastik wolny od BISFENOLU A (BPA FREE).

Pojemnik soku - obecnie wyposażony w pokrywkę.

technika i wyjątkowe wyposażenie/atrybuty:

Mechanizm wyciskania umieszczony pozostał na górze urządzenia, dzięki czemu surowiec wkładany do lejka jeden po drugim, samoistnie przesuwa się w kierunku wała ślimakowego – eliminując tym samym potrzebę korzystania z tampera. Nie dotyczy to jednak zielonych warzyw liściastych. Wał i sito produkowane jest z materiału GE-ULTEM, który jest bezpieczny dla naszego zdrowia i wolny od Bisfenolu – A. Materiał ten jest także osiem razy mocniejszy w porównaniu do innych tworzyw użytych w innych wyciskarkach, co w naszej opinii stanowczo obniżyło liczbę uszkodzeń.

Pionowe wyciskarki należą do grupy wyciskarek wolnoobrotowych, które wyciskają sok z surowca metodą (SSS) – technologia Wolnego Wyciskania Soków. konwencjonalne wolnoobrotowe wyciskarki cechuje mniejsza powierzchnia ulokowanego sita, co zawęża możliwość wydostania się soku, i zawęża ekstrakcję każdej ilości owoców miękkich. Hurom zmienił to, poprzez wynalezienie pionowej wyciskarki, w której mechanizm wyciskania soków został przeniesiony do górnej części urządzenia, a także używając sita, które ma pokaźniejsza powierzchnię, co sprawia, że sok od razu po wyciśnięciu przepływa pokaźnie szybciej.

Dlaczego HUROM?

To właśnie jego twórcy stworzyli pionową wyciskarkę i z ponad 40 letnim doświadczeniem w produkowaniu wyciskarek wolnoobrotowych nie mają sobie równych. Dostatek modeli to wynik bardzo kosztownych, nieustannych inwestycji, których celem jest poprawę, udoskonalenie i usprawnienie sprzętów. Inni producenci wyciskarek mogą tylko pomarzyć o takich rozwiązaniach i nakładach inwestowanych w wyciskarki – jak to robi HUROM.

W świecie wyciskarek Hurom jest jak marka Apple w świecie telefonów komórkowych - błyskotliwy design, innowacyjność,, a także funkcjonalność na której możemy polegać.

specyficzny system silikonowych wycieraczek obraca się pomiędzy pojemnikiem na sok, a sitem, oczyszczając nadmiar pulpy, która mogłaby zablokować urządzenie w trakcie pracy.

Naukowe dowody przemawiające za wyciskarką HUROM

Testy przeprowadzone poprzez Laboratoria Michelsona Inc., a także Koreański Instytut ds. Badań nad Żywnością potwierdza, iż wyciskarka Hurom HH-11 zezwala na uzyskanie 42.7% więcej witaminy C, 60,7 % więcej witaminy A, w porównaniu z innymi klasycznymi wyciskarkami, czy sokowirówkami. Badanie zostało potwierdzone i uzyskało certyfikat FDA i USDA.

wykorzystanie

Pionowe wyciskarki radzą sobie z ekstrakcją soków z owoców miękkich i twardych, warzyw, zielonych warzyw liściastych i trawy pszenicy, dlatego uważamy je za urządzenia wszechstronne. Uzyskujemy dzięki nim udoskonalony efekt, kiedy używamy owoców miękkich, tj. Owoce jagodowe, ananasy i pomarańcze – z którymi niezbyt korzystnie radzą sobie wyciskarki poziome, lecz jeśli interesuje nas głównie sok z zielonych warzyw liściastych, czy trawy pszenicy, wtedy najkorzystniejszy rezultat uzyskamy przy użyciu wyciskarki poziomej. Jeśli jednak szukasz wyciskarki, za pomocą której będziesz w stanie uzyskać sok, z każdego surowca po trochu, nie skupiając się wyłącznie na jednym typu - to Hurom spełni Twoje kryteria.

Łatwe do utrzymania w czystości

Zamknij nakładkę wylotu i wlej wodę do urządzenia w trakcie jego pracy. Woda obmyje większość pozostałości, co jest wyjątkowo {pomocn|przydatn)e, kiedy chcemy raz po raz wyciskać soki z innego surowca.
Dołączone do modelu HUROM HH – 2G dwie szczotki czyszczące pomogą nam w tym zadaniu. Jedna szczotka, ma małą odczepiana szczoteczkę, która pomoże nam dotrzeć do ciężko dostępnych miejsc. Ten model to 2-letnia gwarancja na części i 10-letnia gwarancja na silnik.

Dane Techniczne:

Łatwość w użyciu: 5/5

Łatwość w czyszczeniu: 5/5

Możliwość mycia w zmywarce: NIE

Obroty na minutę (RPM): 40

Moc: 150

Napięcie: 220/240 V

Wielkość otworu wsadowego: 32 x 45 mm

Możliwość pozyskania soku z trawy pszenicy: TAK

Waga wraz z pudełkiem/ bez pudełka: 6.2 kg/10 kg

Wymiary ( długość x szerokość x wysokość): 171 x 249 x 398 mm

Gwarancja na silnik: 10 lat

Gwarancja na części: 2 lat

Typ ekstrakcji soku: pionowa wyciskarka jednoślimakowa
Kolory dostępne: Srebrny, Czerwony, BiałyZapraszamy do oglądnięcia wyciskarki Hurom HH 2G w akcji!

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
  • Kolor: szary, biały, bordowy, srebrny, granatowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: nie

Powiązane produkty