Hurom HG 2G

Najtańsza oferta
Hurom HG 2G EBE11 burgundowy 10 LAT GWARANCJI
od 1 499,00 zł
Zobacz ofertę
Hurom HG 2G EBE11 burgundowy 10 LAT GWARANCJI
od 1 499,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HG 2G WSZYSTKIE KOLORY, RATY 0%, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570 31 00 00
od 1 590,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HG 2G WSZYSTKIE KOLORY, RATY 0%, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570 31 00 00
od 1 590,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HG 2G WSZYSTKIE KOLORY, RATY 0%, DOSTĘPNY OD RĘKI, Infolinia: 570 31 00 00
od 1 590,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków Hurom HG 2G (Kolor:: Czerwone wino)
od 1 690,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Hurom HG 2G, 3 kolory
od 1 650,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków Hurom HG 2G (Kolor:: Srebrny)
od 1 690,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków Hurom HG 2G (Kolor:: Czekolada)
od 1 690,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HG 2G srebrny HG-SBE11 - srebrny
od 1 690,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HG 2G czerwone wino HG-EBE11 - czerwone wino
od 1 690,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HG 2G czekoladowy HG-FBE11 - czekolada
od 1 690,00 zł
Zobacz w sklepie
Zestaw Hurom HG 2G srebrny HG-SBE11 + squeezer - srebrny
od 1 789,00 zł
Zobacz w sklepie
Zestaw Hurom HG 2G czerwone wino HG-EBE11 + squeezer
od 1 789,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HG 2G czekoladowy HG-FBE11 + squeezer - czekolada
od 1 789,00 zł
Zobacz w sklepie

Wersja PREMIUM najlepszej pionowej wyciskarki do soków Hurom. Hurom po ogromnym sukcesie pierwszego modelu wyciskarki II generacji, Huroma HH 2G, pokazuje bliźniaczy model w wersji PREMIUM. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G oferuje te same funkcje co poprzedni model, lecz dzięki obudowie ze stali rdzoodpornej proponuje bardziej wytworny design.

Nowy bezszczotkowy silnik indukcyjny Wyciskarka do soków Hurom HG 2G ma nowy silnik pracujący z szybkością 40 obr./min. Dzięki temu pracuje ciszej niż modele I generacji, wyciska precyzyjniej i proponuje sok o jeszcze wyższej jakości.

Silniki zastosowane w wyciskarkach Hurom to silniki indukcyjne, bezszczotkowe o wydłużonej żywotności, czego potwierdzeniem jest aż 10-letnia gwarancja. Nowy wałek ślimakowy Wyciskarka do soków Hurom II generacji wyposażona została w nowy wałek ślimakowy z dwoma łopatkami.

Dzięki dwóm łopatkom czas wyciskania nie wydłużył się, pomimo zmniejszenia obrotów. Nowy wałek ślimakowy posiada także gęściej ułożone "żeberka" przez co lepiej dolega do sita i skrupulatniej wyciska sok.

Zmiany konstrukcyjne misy i sita Najwyższa przezroczystość uzyskiwanego soku osiągnięta pozostała poprzez zmiany konstrukcyjne w misie. Wyciskarki pionowe zaopatrzone są w obrotowy koszyczek z wycieraczkami, który obraca się podczas pracy urządzenia, pełniąc następujące funkcje: wycieraczki czyszczą i udrażniają sito podczas wyciskania, zbierając nadmiar soku i miąższu, mieszają sok wypychają sok z misy w trakcie wylewania do pojemnika pozwalają na funkcję przepłukiwania W większości modeli wyciskarek przystępnych na rynku, koszyczek ten napędzany jest poprzez plastikowe koło zębate umieszczone na spodzie misy.

Rozwiązanie takie miało kilka widocznych wad. Zębatka ta, jakostworzona była z plastiku ulegała zużyciu, co uniemożliwiało pracę do momentu wymiany elementu. Utrudniało one też czyszczenie, gdyż wokół tego elementu zbierały się pozostałości warzyw i owoców, a także owijały się włókna z warzyw liściastych.

Umiejscowienie zębatki uniemożliwiało także szczelne przypasowanie składników wyciskających (w głównej mierze sita) do misy, w związku z czym miąższ przedostawał się przez te szczeliny do soku. W nowej generacji wyciskarek Hurom koszyczek ze szczotkami napędzany jest bezpośrednio poprzez wałek ślimakowy, którego dwie łopatki wchodzą w szczeliny w koszyku.

Takie rozwiązanie pozwoliło zlikwidować newralgiczny element jakim było kółko zębate. Dzięki czemu sito szczelnie dolega do misy skutecznie zapobiegając przedostawaniu się miąższu do soku, a wyciskarka Hurom wyciska bardzo krystaliczny i aksamitny sok.

Wyciskarki do soków Hurom II generacji lepiej radzą sobie z wyciskaniem artykułów liściastych a ich czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Innowacyjna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy Kolejną nowością i elementem podkreślającym wyciskarkę do soków Hurom HG 2G na tle innych wyciskarek jest nowoczesna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy.

W charakterystycznych wyciskarkach otwór ten zamykany jest silikonową zatyczką, którą należy zamknąć przed złożeniem urządzenia. Manetka pozwala regulować wielkość otworu wylotowego pulpy w sposób ciągły, nie przerywając pracy urządzenia.

Regulacja otworu wylotowego pulpy pozwala na jeszcze dokładniejsze wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. Stwierdzasz, iż wydostająca pulpa jest mokra i niedokładnie odciśnięta? wystarczy zniżyć wielkość otworu wylotowego przesuwając manetkę w stronę pozycji "close" żeby aby skrupulatniej wycisnąć owoce.

Manetka w wyciskarce Hurom HG 2G zezwala na także całkowite zamknięcie otworu wylotowego pulpy, dzięki czemu do wnętrza można wlać mleko, kefir, jogurt, dorzucić owoce i przygotować zdrowy koktail. Część możliwości wyciskarki została zaprezentowana w poniższym podręczniku, którego drukowana wersja załączona jest do każdej wyciskarki Hurom HG 2G.

Wyciskanie soków stanie się nieodzowną przyjemnością i rytuałem, a całość stanie się jeszcze bardziej delikatna, dzięki czemu ekspresowo odkryjesz prawdziwy smak najkorzystniejszego soku ciesząc się jednocześnie z faktu posiadania wyciskarki do soków Hurom HG 2G.

Wysokiej klasy wyciskarka do soków Hurom HG 2G. Producent przychylna Tobie i naturze! Pozostałe właściwości i funkcje wyciskarki do soków Hurom HG 2G Zatyczka "niekapek" wyekwipowana w silikonową uszczelkę zapobiega wyciekaniu soku.

Zamykając otwór wylotowy soku możemy zatrzymać sok w misie, dzięki czemu jest on dokładnie wymieszany już na etapie wyciskania. Funkcja przepłukiwania. Żeby przygotować jeden sok po drugim w wyciskarce Hurom nie trzeba demontować i myć całego urządzenia.

starczy zamknąć otwór wylotowy soku, wypełnić misę wodą i włączyć wyciskarkę. Obracający się wałek, a także koszyczek ze szczotkami wypłuczą pozostałości warzyw i owoców. Naturalne soki o znacznej zawartości enzymów.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G pozwala zachować naturalny zapach i elementy odżywcze. W konwencjonalnych sokowirówkach wykorzystano ostre sitka obracające się z niezwykle obfitymi prędkościami. W wyniku tarcia komponenty te nagrzewają się co skutkuje utlenianiem soku i zniszczeniem komponentów odżywczych i enzymów, które użytkownicy posiadają na celu wycisnąć z owoców i warzyw, a następnie spożyć.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G wykorzystuje zastrzeżoną po raz pierwszy na świecie technikę wyciskania w niewiele znaczących szybkościach (SST™), dzięki której składniki na sok są wolniej wyciskane, co pozwala utrzymać niską temperaturę i zachować naturalny smak, a także wartości odżywcze.

Smukła sylwetka wyciskarki do soków Hurom HG 2G na tle innych maszyn odznacza się niezwykłą dbałością o wszelkie detale, przyciągającym designem i smukłą linią korpusu zewnętrznego. Front urządzenia stworzony jest z wytwornej stali rdzoodpornej, dostępnej w trzech wersjach kolorystycznych.

za każdym razem świeży sok. Wyłącznie od wyobraźni użytkownika zależy to, jakie składniki zostaną zastosowane każdego kolejnego dnia. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to genialna okazja, aby zacząć prowadzić zdrowy tryb życia i przejść na dietę, gwarantując sobie przy okazji wszystkie niezbędne dla organizmu witaminy.

przychylne materiały. Misa wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HG 2G tworzona została z materiału o nazwie tritan, który jest kompletnie wolny od bisfenolu. Oznacza to, iż urządzenia można używać bezpiecznie także w celu przygotowania np.

obiadków dla dzieci. Użytkownik nie musi też obaw o solidność komponentów ruchomych – sitka wytwarzano z wytrzymałej stali, a ślimak będący sercem urządzenia ma podwyższoną wytrzymałość na zużycie, za sprawą ultra wytrzymałego tworzywa ULTEM.

Każda wyciskarka do soków Hurom HG 2G w komplecie z książką z przepisami GRATIS!!! Wyciskarka do soków Hurom HG 2G wyposażona jest w dużą misę o objętości 500ml, widocznie ułatwiającą przygotowanie obszerniejszej ilości soku czy musów.

Poszczególne komponenty wyciskarki Hurom HG 2G zaprojektowane są w taki sposób by była ona jeszcze łatwiejsza w oraz myciu, a przy okazji zapewniały bezpieczną i sprawną pracę urządzenia. Wymierne korzyści wyciskarki do soków 2 generacji – Hurom HG 2G Wyciskarka do soków Hurom HG 1G Wyciskarka do soków Hurom HG 2G 80 obr./ min.

40 obr./ min. Progresywny wałek ślimakowy z pojedynczą łopatką. Innowacyjny wałek ślimakowy z podwójną łopatką. Brak blokady wylotu pulpy z płynną regulacją. Blokada wylotu pulpy z płynną regulacją. Większe zużycie pulpy – specjalnej miazgi.

Mniejsze zużycie pulpy i choćby 30% więcej soku. Standardowe sito. Udoskonalone sito pozbawione otworu oraz zbędnych nierówności. Instrukcja pierwszego zastosowania wyciskarki do soków Hurom HG 2G jest stosunkowo nieskomplikowana, a skrupulatna instrukcja znajduje się w dołączonej dokumentacji.

ponadto wraz z urządzeniem proponujemy książkę z przepisami na soki Hurom w języku polskim. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G – jeden z najprostszych sposobów na właściwe zadbanie o własne zdrowie. Wyłącznie naturalne elementy i gwarancja prawdziwego soku z wyciskanych warzyw i owoców.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z drobnymi otworami Sito z ultemu z wielkimi otworami Pojemnik na sok z pokrywką Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Stojak Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek pionowych dostępnych na rynku.

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja gęstości soku
  • Kolor: czerwony, srebrny, bordowy, stalowy, brązowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: nie

Powiązane produkty