Najtańsza oferta
Hurom HE RBE04 / HU 500 Wyciskarka wolnoobrotowa
od 999,00 zł
Zobacz ofertę
HUROM HE (HU-500) WSZYSTKIE KOLORY, DOSTĘPNY OD RĘKI, RATY 0%, Infolinia: 570 31 00 00
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HE (HU-500) WSZYSTKIE KOLORY, DOSTĘPNY OD RĘKI, RATY 0%, Infolinia: 570 31 00 00
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie
HUROM HE (HU-500) WSZYSTKIE KOLORY, DOSTĘPNY OD RĘKI, RATY 0%, Infolinia: 570 31 00 00
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Hurom HE (HU-500) (Kolor:: Czerwony)
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Hurom HE (HU-500) (Kolor:: Ivory)
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HU-500 HE-DBE04, 3 kolory
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie
Hurom HE RBE04 / HU 500 Wyciskarka wolnoobrotowa
od 999,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Hurom HE (HU-500) (Kolor:: Srebrny)
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HE (HU-500) kość słoniowa HE-IBE04 wolnoobrotowa wyciskarka do soków
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HE (HU-500) czerwony HE-RBE04 - czerwony
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka Hurom HE (HU-500) srebrny HE-DBE04 wolnoobrotowa wyciskarka do soków
od 1 090,00 zł
Zobacz w sklepie

Najnowszym modelem wyciskarki Hurom, który został właśnie wprowadzony na rynek, jakim jest wyciskarka Hurom HU-500. Możemy go nabyć w dwóch kolorach takich jak kremowo-perłowy oraz metaliczno-perłowy. Poza fantastyczną kolorystyką najnowszy model ma do zaoferowania niezwykle dużo, z racji tego,marka kierując się propozycjami kupujących, wprowadzić kilka ważnych zmian, żeby narzędzie to było jeszcze bardziej sprawne i łatwiejsze w obsłudze.

Pierwsza, szczególnie ciekawa innowacja to zatyczka wypływu soku, w którą poprzednie modele nie były zaopatrzone. Zatyczka ta zaś wyjątkowo poszerza zakres funkcji wyciskarki o taką opcję jak miksowanie. W związku z tym będziemy mieli możliwość przygotowywać najróżniejszego typu mieszanki owocowe, a także warzywne jak przykładowo musy czy koktajle. Wystarczy wyłącznie opuścić zatyczkę i dzięki czemu mus bądź sok wymiesza się starannie w urządzeniu, a możliwość luźnego zamykania i otwierania zatyczki wypływu soku pozwoli nam na regulowanie nalewania napoju do szklanki, przez co unikniemy rozlewania. Możemy również dzięki tej opcji tworzyć najróżniejsze kombinacje z dodatkiem mleka czy jogurtu. W wyciskarce Hurom HU-500 możemy przygotować na dodatek zróżnicowane przeciery i musy dla niepokaźnych dzieci.

Kolejna zaleta występowaniu zatyczki wypływu soku to wielka poprawa sprawności takiej funkcji jak przepłukiwanie urządzenia na biegu, bo gdy opuścimy zatyczkę, wlana przez nas woda nie wypłynie od razu, lecz kilkakrotnie przepłynie poprzez otwory sita, a także części robocze i skrupulatniej je wyczyści. Będąc już przy kwestii czyszczenia urządzenia, należy wspomnieć o dwóch szczoteczkach załączonych przez producenta, które istotnie ułatwią utrzymanie wyciskarki w należytej czystości. Samo zaś składanie i rozkładanie urządzenia jest o dużo łatwiejsze i bardziej wygodne, aniżeli w poprzednich wersjach.

Wyciskarka Hurom HU-500 niezwykle funkcjonalne wieczko, które możemy nałożyć na misę zasypową, kiedy nie korzystamy z wyciskarki. Dzięki czemu misa nie zakurzy się i nie dostanie się do niej żaden niepożądany przedmiot. Warto zwrócić uwagę na dopełniające otworzy obudowy wyciskarki. Otwory te bowiem zapewnią urządzeniu wyraźnie udoskonaloną wentylację i chłodzenie silnika, co z kolei będzie zabezpieczać silnik poprzez zbytnim nagrzaniem się.

Model wyciskarki Hurom HU-500 ma trzy przeróżne sita, dzięki którym będziemy mogli zrobić sok o takiej konsystencji, jaką najistotniej lubimy:

Sito podstawowe ma mniejsze mikrootwory co zezwala na wyciskanie nad wyraz transparentnych soków, które cechują się mniejszą zawartością miąższu. Sito jest stworzone z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultem, który jest materiałem wyjątkowo trwałym i opornym na uszkodzenia mechaniczne. Ciemny kolor tworzywa gwarantuje jego niezmiennie dobry wygląd choćby po niezwykle długim czasie wykorzystywania.

Drugim sitem jest sito do musów oraz gęstych soków. Dzięki niemu możemy przygotować pomiędzy innymi przecier pomidorowy bądź mus z malin.

Trzecie (opcjonalne) sito to sito zewnętrzne, które jest przypasowane do naczynia na sok. Dzięki niemu soki będą stanowczo przejrzyste.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w kontraście do np. Twardego ascetycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle niewielkie, iż sito wyciskarki nie jest w stanie odfiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak niezwykle czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje perfekcyjnie czysty sok.

Wyciskarka Hurom HU-500 jest zaopatrzona w nad wyraz potężny, usytuowany pionowo wałek ślimakowy, który wyprodukowano w dodatku z wcześniej wspomnianego już Ultemu. Wałek obraca się poprzez co miażdży i kruszy ascetyczniec, po czym dociska go do sita. Dzięki temu sok zostaje skrupulatnie odfiltrowany.

Omawiana wyciskarka posiada także kosz czyszczący, który obraca się wokół sita. W koszu zamontowane pozostały specjalne "wycieraczki" wyprodukowane z silikonu, które w trakcie pracy urządzenia cały czas czyszczą mikrootwory sita. Dzięki czemu proces wyciskania soku przebiega szybciej i bardziej sprawnie. O ile sok wypływa do naczynia, które podstawimy, o tyle odpady są usuwane do drugiego naczynia.

Sok pozyskany przy pomocy wyciskarki Hurom HU-500 nie nagrzewa się i nie napowietrza, a zatem nie traci nad wyraz ważnych enzymów i witamin, które są stanowczo wrażliwe na utlenianie i temperaturę. Dzieje się tak dzięki czemu,cykl wyciskania soku przebiega przy niskich obrotach, około 80 obrotów na minutę. Nie jest to jednak równoznaczne z wolnym tempem wyciskania soku, gdyż jeden litr napoju możemy uzyskać już w zaledwie 4-5 minut. I to właśnie wspomniane pionowe ustawienie wałka ślimakowego sprawia,proces pozyskiwania soku przebiega szybko (ponadto nie musimy używać popychacza, bo wałek automatycznie pobiera minimalistyczniec).

Tak przygotowany sok mamy możliwość przechowywać w lodówce choćby do 72 godzin, gdyż nie straci on cennych dla naszego zdrowia komponentów, koloru czy smaku, nie będzie się rozwarstwiał. Wyciskarka ta jest zatem nadzwyczajną alternatywą dla każdej zabieganej osoby, która chce żyć zdrowo, lecz nie ma czasu na codzienne przygotowywanie świeżej porcji soku.

Warto wspomnieć także o takiej funkcji jak płukanie na biegu. W praktyce oznacza to, iż chcąc przepłukać urządzenie, nie musimy rozbierać modułu roboczego. Dzięki temu wyjątkowo szybko możemy robić przeróżne soki jeden po drugim bez obaw o to, że pomieszają się smaki.

Wyciskarka Hurom HU-500 umożliwia wyciskanie soku z niemal wszystkich typów owoców i warzyw, od warzyw liściastych, poprzez twarde warzywa korzeniowe na miękkich owocach, kiełkach i soi kończąc.

Jeśli chodzi o wygląd urządzenia, jest on szczególnie uniwersalny dzięki czemu wyciskarka nieprzeciętnie wpasuje się w aranżacja każdego wnętrza kuchennego. Dodatkowo jest bardzo kompaktowa i niewielka, wobec tego możemy znaleźć jej stałe miejsce zamiast każdorazowo wyciągać i chować.

Wyciskarka do warzyw i owoców to nadzwyczajne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zdrowy fason bycia bowiem uchroni nas przez wieloma chorobami i pozwoli w pełni cieszyć się życiem.

Chcąc podsumować najważniejsze zalety wyciskarki Hurom HU-500 nie można pominąć takich kwestii jak: • funkcja mieszania umożliwiająca nam komponowanie różnorodnych koktajli i musów

 • 10 lat gwarancji na silnik oraz 2 lata części

 • cicha praca urządzenia

 • europejski atest bezpieczeństwa

 • dostęp do serwisu i części zamiennych

 • skuteczne chłodzenie silnika

 • załączone do zestawu dwie sztuki litrowych pojemników z miarką na sok, a także dwie szczoteczki ułatwiające czyszczenie sita

 • obudowa pokryta najwyższej jakości lakierem, który nie łuszczy się, nie blaknie i nie rysuje

 • perłowy lakier obudowy, na którym nie pozostają ślady palców i inne zabrudzenia

 • pokrywa na misę zasypową, dzięki której misa nie będzie zakurzona

 • funkcja wstecznego biegu, dzięki któremu można odblokować urządzenie, jeśli zostanie wrzucony do niego zbyt duży kawałek minimalistycznca

 • brak konieczności stosowania popychacza

 • wygodna i prosta obsługa, która nie wymaga krojenia bezkompromisowca na bardzo śladowe kawałki

 • dwa sita, które dają możliwość wyboru ulubionej konsystencji napoju

 • regulacja wypływu soku, która zespaja się z obecnością zatyczki wypływu soku - dzięki niej problem z rozlewaniem i kapaniem zostaje rozwiązany

 • proste, szybkie montowanie i rozmontowanie urządzenia z racji tego, iż wyciskarka nie posiada niewygodnych zaczepów między modułem napędowym a roboczym

 • funkcja przepłukiwania na biegu

 • prędkie pozyskanie soku (litr soku w około 5-7 minut)

 • ogromna sprawność - mamy możliwość pozyskać do dwóch razy więcej wyciśniętego soku w przypadku klasycznych sokowirówek

 • wartościowy sok, który jest bogaty w enzymy i witaminy uzyskany przy pomocy wolnoobrotowej technice wyciskania

 • , a także bezpieczeństwo zapewnione przez użycie sita i wałka ślimakowego wykonanych z przychylnego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultemWyniki testów:

Hurom Slow Juicer VS Sokowirówka

Badania zostały przeprowadzone poprzez:

Michelson Laboratories, Inc.

Z akredytacją Instytutów jak:

• ISO/IEC17025 accredited laboratory through A2LA
(International Organization for Standardization/ International Electrotechnical commision)
• USDA (United States Department of Agriculture)
• FDA (US Food & Drug Administration)
• USDA National Nutrient Database

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: łatwe czyszczenie
  • Kolor: srebrny, kremowy, czarny, czerwony
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 78 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.35 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Powiązane produkty