Angel 8500

Najtańsza oferta
Wyciskarka soku Angel 5500 ze stali nierdzewnej - PREZENTY - BEZPŁATNA DOSTAWA
od 4 290,00 zł
Zobacz ofertę
Angel Juicer 8500S, Raty 0%, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
od 5 780,00 zł
Zobacz w sklepie
Angel Juicer 8500S, Raty 0%, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
od 6 970,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Angel 8500s + Tłoczek
od 5 780,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Angel 5500 ze stali nierdzewnej - PREZENTY - BEZPŁATNA DOSTAWA
od 4 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków Angel 8500s dwuślimakowa
od 5 780,00 zł
Zobacz w sklepie
Angel 8500S Wyciskarka wolnoobrotowa 15 lat GWARANCJI
od 6 790,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków Angel 8500S
od 5 780,00 zł
Zobacz w sklepie
mocne strony

łatwa w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała konstrukcja ze stali rdzoodpornej

Niska szybkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

spory dobór możliwości wyciskania

automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

dane technologiczne

ukazujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 8500S to esencja genialnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat generuje i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Najnowszy model wyciskarki z całości został tworzony ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w kontraście do poprzednich modeli czyli Angel 5500 oraz Angel 7500 i znamionuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyekwipowane: sito, pokrywa sita, a także ślimaki.

Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z najróżniejszymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz przepięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie nad wyraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej niepowtarzalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który pozostał osiągnięty przez opatentowane dwa ultra staranne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: surowiec zostaje w pierwszej części ślimaków szczególnie dokładnie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony ascetyczniec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod pokaźnym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze subtelnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok także nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za dokładność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemybezkompromisowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyposażona w kilka niebanalnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujnik, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co także jest postępowym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w kontraście do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Producent zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,też dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby używania znikomych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które pozostało wyprodukowane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze cechy wyciskarki Angel 7500 nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To niezaprzeczalnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

Podwójne świdry są wytworzone z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

Cała budowa ze stali rdzoodpornej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest przystępny do utrzymania w czystości.

Niska szybkość obrotowa

86 obrotów na minutę to rewelacyjna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza niewielkie utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a używana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, aby uzyskać gotowy produkt. A w dodatku otrzymujemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

znakomite, podwójne świdry z nierdzewnej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Znaczna siła zgniotu pozwala ekspresowo i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo wytwarzając suchszą pulpę i na skutek czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać procesu wyciskania, żeby zmienić sitka na optymalne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania używania innych. Nie wymaga dostosowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów umożliwia nieustanne wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

spory dobór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

Urządzenie broniące przed przegrzaniem, a także zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu ponadto super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest wyśmienicie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Przejrzyją Państwo różnicę porównując bardzo suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

    • Producent: Angel
    • Kategoria: Wyciskarki
    • Moc: 150 W
    • Prędkość obrotowa: 86 obr/min

Powiązane produkty