Angel 5500

Najtańsza oferta
Ręczna wyciskarka soku Healthy Juicer 3G + DOSTAWA GRATIS
od 235,00 zł
Zobacz ofertę
Angel Juicer 5500, Raty 0%, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
od 4 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Angel Juicer 5500, Raty 0%, Dostępny od ręki, tel: 570 32 00 00
od 5 480,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka soku Angel 5500 + Tłoczek
od 4 290,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soków Angel 5500
od 4 326,50 zł
Zobacz w sklepie
Ręczna wyciskarka soku Healthy Juicer 3G + DOSTAWA GRATIS
od 235,00 zł
Zobacz w sklepie
Wyciskarka do soku Angel 5500 dwuślimakowa
od 4 326,50 zł
Zobacz w sklepie
Angel 5500 Wyciskarka wolnoobrotowa 15 lat GWARANCJI
od 5 080,00 zł
Zobacz w sklepie


Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer 5500
innowacyjna wyciskarka z wolnoobrotowym działaniem, wyprodukowana ze stali rdzoodpornej. Wyrób ten już ponad 25 lat jest obecny na rynku i jest światowym liderem w kategorii wyciskarek ślimakowych.

Dlaczego tak jest? typowo, firma od 25 lat ciągle pracuje nad poprawęm swoich sprzętów, dlatego stały się one jednymi z najlepszych na świecie. Angel Juicer wnosi swój rutynowy wkład w rozwój dziedzin dotyczących zdrowego stylu życia. Jest cennym urządzeniem zezwalającym dbać o zdrowie fizyczne i równowagę psychiczną.

Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer świetnie wyciska prawie każdy wariant minimalistycznca, od marchwi i jabłka aż po młode zboże albo szpinak. Z dodatkowymi akcesoriami nietrzeba ograniczać się wyłącznie do konwencjonalnego wyciskania, gdyż za jego pomocą można również przygotować mleko sojowe, pyszne tofu, masło orzechowe i sorbety owocowe. Wyciskarka Angel Juicer może tłoczyć namoczone zboża i nasiona do "seed juice" (nasiona muszą być moczone w wodzie dłużej niżeli 6 godzin, a następnie należy użyć niewielkiego sita i mniejszą liczba nasion włożyć do otworu wsadowego. Dla ulepszonej konsystencji, można dodać niewielką ilość wody). Jest to innowacyjne urządzenie, które kompletnie stworzone jest ze stali nierdzewnej, wykorzystujące zmodyfikowaną technikę Twin Gear wytwarzając wspaniałą całość. Dzięki wolnoobrotowej technologii (tylko 82 obrotów/minutę) i zastosowaniu materiałów o wysokiej jakości, w soku pozostaje maksimum enzymów i składników odżywczych. Prasa do owoców Angel Juicer znakomicie nadaje się do przetwarzania młodego zboża, warzyw liściastych, kiełków i ziół.

Angel Juicer jest absolutnie nieszablonową wyciskarką – łączy dwuślimakową wyciskarkę z jednoślimakową (a więc łączy w sobie wysoką sprawność oraz uniwersalność pras ślimakowych). Oba wały, obracają się w przeciwnych kierunkach, w końcowej fazie dochodzą do oddzielnych komór, gdzie zachowują się jak tradycyjne ślimaki. Natomiast długie sito ze stali nierdzewnej zagwarantuje,minimalistycznce są stale wyciskane w całym procesie.

Wyciskarka Angel Juicer składa się jedynie z czterech głównych części, zatem jej montaż i demontaż jest przystępny.

Jeśli myślisz, iż używając wolnoobrotowej wyciskarki tracisz cenny czas, to jest wręcz odwrotnie. Jakościowe soki owocowe i warzywne mają korzystny wpływ na twój organizm, który jest zregenerowany i wydłuża swoją żywotność, a tym samym faktycznie oszczędza czas. Aby to osiągnąć wystarczy poświęcić kilkadziesiąt minut w celu produkcji pysznych koktajli i 100% świeżego soku

Różnica pomiędzy modelami 7500 i 5500 polega na zaimplementowaniu w automatycznego wstecznego biegu w modelu 7500 (model 5500 nie ma samoczynnego wstecznego biegu). W przypadku przeładowania wyciskarki inteligentny czujka uruchamia wsteczny bieg. Takie rozwiązanie ogranicza ciśnienie w głównej części (sito) i tym zabezpiecza sito przed zniszczeniem.

Należy pamiętać,w sytuacji wyciskania jabłek w jednoślimakowych albo dwuślimakowych urządzeniach, używać tylko najlepszych twardych jabłek. W przeciwnym razie, gdy jabłka są miękkie, powstaje podczas przetwarzania gęsty sok, który mieści więcej błonnika (w niektórych przypadkach wynikiem jest puree jabłkowe).

Najlepiej wyciska: warzywa korzeniowe, jabłka, ananasy, winogrona, zioła, warzywa liściaste...

Do wyciskarki dajemy gratis szklany dzban na sok o obszerności 1 litra i 100 stronicową książka "Przepisy na sok …".

NASA RADA:

Gruszkówe kiwi
Ten zielony sok jest pełen pierwiastków nieznacznych i powinien przyczynić się do stabilizacji wahań hormonalnych.

składniki:
2 kiwi, 2 gruszki

Sposób przygotowania:
obierz kiwi i wyciśnij je, z gruszki wytnij gniazdka nasienne, pokrój i wyciśnij. Sok zmieszaj w wysokiej szklance i ozbób plasterkiem kiwi.

Chudnięcie dzięki sokom owocowym

Świeże owoce zawierają dużo błonnika, który wspiera aktywność jelit. Dlatego eksperci radzą spożywać świeże owoce. Dzięki sokom owocowym substancje odżywcze z owoców są szybciej przetwarzane w przewodzie pokarmowym. W ten sposób uzyskujesz niezbędne witaminy i minerały. Najlepiej zrobisz, jeśli przygotujesz świeży sok w domu. Kupując gotowe soki, upewnij się, iż nie zawierają one aromatów, barwników albo rafinowanego cukru.

VIDEO: Test dwuślimakowej wyciskarki Angel Juicer 5500
    • Producent: Angel
    • Kategoria: Wyciskarki
    • Moc: 150 W
    • Prędkość obrotowa: 82 obr/min

Powiązane produkty