WÓZEK SPACEROWY ROYAL FIOLETOWY #B1, CentralaZ2405

Najtańsza oferta
Wózek Royal fioletowy 0266 Milly Mally
od 395,00 zł
Zobacz w sklepie

Wózek Royalod firmy Milly Mally jest lekki, postępowy, łączący komfort i funkcjonalność.Wózek ten posiada amortyzowane koła, wytwarzany pozostał z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniająłatwe utrzymanie w czystości.

wspaniale sprawdza się na zakupach, jak dodatkowo na dłuższych spacerach, ponieważ ma pojemny kosz na zakupy. Niemało ergonomicznych rozwiązań sprawia, iż jest wygodny w stosowaniu jednocześnie dla dziecka jak iopiekuna, a co ważniejsze zagwarantuje dziecku maksimum komfortu.

- ma on aż 5-punktową regulację oparcia oraz 2-stopniową regulację podnóżka.na dodatek utrzymany jest w żywych odcieńch, które zachwycą każdegoużytkownika. W dodatku wózek zaopatrzony został w 5-punktowy pas bezpieczeństwa zapewniający dziecku bezpieczeństwo, a w budce ma okienko, które umożliwiakontrolowanie dziecka. Łatwo i efektywnie składa się wózek ze względu na system wygodnego składania, a po złożeniu zapewniony jest komfort przechowywania czy przewożenia wózka, ponieważ zajmuje niedużo miejsca.

ZAWARTOŚĆ: - 5-stopniowa regulacja oparcia,- 2-stopniowa regulacja podnóżka,- 5-punktowy pas bezpieczeństwa,- opuszczane do pozycji leżącej oparcie,- przeciwpoślizgowe rączki,- amortyzowane koła,- pojemny kosz na zakupy,- blokada przednich kół,- wielka powierzchnia leżenia,- lekki stelaż,- folia przeciwdeszczowa,- przykrycie na nóżki,- zdejmowana barierka,- uchwyt na kubek,- system wygodnego składania.

wymiary: wymiary złożonego wózka: 104cm/20cm/25cm wymiary rozłożonego wózka: 104cm/47cm/38cm rozmiary siedziska: 20cm/34cm/32cmprzednie koła: śr. 15 cmtylne koła: śr. 17 cm WAGA: 9,7 kg ZASILANIE: nie dotyczyOSTRZEŻENIE!

Nigdy nie pozostawiaj dziecka w wózku bez opieki. Ostrzeżenie! Używać szelek, gdy dziecko zacznie samodzielnie siadać Ostrzeżenie! Wózek zaprojektowany jest do przewożenia jednego dziecka o dopuszczalnej maksymalnej wadze 15 Kgs.

Ostrzeżenie! Maksymalne obciążenie koszyka wynosi 5Kgs.EAN: 5901761121100Gwarancja: 12 miesięcyPłeć: dla chłopca i dziewczynkiWaga: 11000 g.

    • Producent: MILLY-MALLY
    • Kategoria: Wózki spacerowe