MULTILOAD CU 375 Wkładka domaciczna 1 szt.

Najtańsza oferta
Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 (typ Multiload)
od 79,00 zł
Zobacz w sklepie


SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:


Roczny wskaźnik produktywności antykoncepcyjnej wkładki Cu 375 to mniej aniżeli jeden na 100, w zakresie zakładanych i wstrzykiwanych środków antykoncepcyjnych i chirurgicznej sterylizacji. Stosując wkładkę CU 375 ryzyko ciąży pozamacicznej jest najmniejsze i wynosi 0,25 - 0 na 1000 pań rocznie.


mocne strony:


nie wymaga codziennej uwagi
natychmiastowa wydajność
długa używalność
wygodna
98% - 99% wydajności
potwierdzone bezpieczeństwo wykorzystywania
osiągalna do używania przez kobiety karmiące piersią
płodność powracająca natychmiast po wyjęciu wkładki we wnętrzumacicznej
nie zawiera hormonów
może być wykorzystywana przez kobiety, które nie mogą stosować pigułek antykoncepcyjnych zawierających estrogenyOKRES skutecznOŚCI:


Skuteczność antykoncepcyjna zwartego w wkładce w środkumacicznej Cu 375 ładunku miedzi wynosi 5 lat.


MOMENT ZAŁOŻENIA:


Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 może być założona w jakimkolwiek czasie w ciągu procesu menstruacyjnego, pod warunkiem, iż kobieta nie jest w ciąży i stale stosowała produktywne środki antykoncepcyjne od ostatniej menstruacji. Wielu lekarzy preferuje zakładanie wkładki wewnątrzmacicznej w ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia menstruacji ponieważ wówczas szyjka macicy jest trochę bardziej zwiększona upraszczając tym samym założenie wkładki a ciąża jest bardzo niedużo prawdopodobna. Ponad to, zakładanie wkładki w tym czasie może wywoływać mniejszy dyskomfort, mniejsze skurcze, a także plamienie u pacjentki. Wkładka w środkumaciczna Cu 375 może być założona już po pierwszym trymestrze od poronienia bez komplikacji lub wywołanej aborcji. Osoba zakładająca powinna przeprowadzić trafny wywiad, a także badanie pod kątem występowaniu chorób przenoszonych drogą płciową.


POWSZECHNOŚĆ wykorzystywanIA:


Na całym świecie wkładka w środkumaciczna jest najszczególniej powszechnie używanym odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym. Używanie wkładki w środkumacicznej jest różne w zależności od kraju odzwierciedlając różnice kulturowe, przystępność, dobór środków antykoncepcyjnych, stosunek i znajomość osób zakładających oraz cele kobiet. W Skandynawii, 20 do 40 % osób stosujących środki antykoncepcyjne używa wkładek we wnętrzumacicznych, a z kolei w Chinach wkładki w środkumaciczne stosuje 60 milionów pań.


POWRÓT PŁODNOŚCI:


Efekt antykoncepcji oferowany przez wkładkę w środkumaciczną Cu 375 jest odwracalny po jej usunięciu. Wskaźnik zajścia w ciążę po usunięciu wkładki w celu planowanej ciąży jest normalny, a długość wykorzystywania wkładki nie wpływa na wskaźnik sprawnej zaplanowanej ciąży. Wkładki w środkumaciczne pokryte miedzią mogą zmienić barwę w sterylnym opakowaniu, ale nie jest to powodem do niepokoju. Miedź matowieje, ponieważ powietrze przechodzi poprzez sterylne opakowanie wkładki w środkumacicznej wywołując tworzenie się na powierzchni powłoki tlenkowej albo siarczkowej. Opakowanie wkładki wewnątrzmacicznej musi być przepuszczalne, żeby móc sterylizować wkładkę. Jeżeli opakowanie nie jest uszkodzone a data ważności nie upłynęła, wówczas wkładka we wnętrzumaciczna pozostaje sterylna nawet jeśli miedź na wkładce pokryta jest nalotem. Badania laboratoryjne pokazują, iż zmatowienie nie wpływa na bezpieczeństwo ani skuteczność wkładki wewnątrzmacicznej.


parametry:


Boczne ramiona wkładki Cu375 są elastyczne i ukształtowane w taki sposób,precyzyjnie przylegać do dna macicy, równocześnie nie powodując rozciągania jamy macicy albo nie dotykać.
Stosując wkładkę Cu 375 stopień ciąży pozamacicznej jest najmniejszy ze wszelkich innych stosowanych wkładek we wnętrzumacicznych i wynosi 0.25-0 na 1000 kobiet rocznie.
Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 jest wyjątkowo wygodnym, w 98 -99% produktywnym, potwierdzonym jako bezpieczny i z łatwością odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym, który może być wykorzystywany aż do 5 lat lub usuniętym w każdym momencie. Ponieważ powyższa wkładka maciczna nie posiada hormonów, nie występują żadne skutki uboczne wynikające ze stosowania hormonów.
Wkładka w środkumaciczna Cu 375 jest zalecana dla pań, które mają co najmniej jedno dziecko (ciążą rozciąga macicę i tym samym zmniejsza ryzyko wydalenia wkładki), żyją w monogamicznym związku i nie miały zapalenia macicy albo nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej.


rozmiar: uniwersalny
wymiary: szer. 18 mm, dł. 36 mm
Termin Ważności: 5 lat od daty produkcji
Okres antykoncepcji: 5 lat (okres polecany)


Multiload zbudowana jest z polietylenu z drutem miedzianym nawiniętym wokół trzonu. Giętkie ramiona boczne gwarantują wysokie położenie wkładki w dnie macicy.

Model Cu 375

popularna wkładka we wnętrzumaciczna,

szybka i nietrudna aplikacja,


Informacja dodatkowa:

Ten towar wysyłamy jedynie za pośrednictwem kuriera GLS
    • Producent: ORGANON N.V.
    • Kategoria: Wkładki antykoncepcyjne