Baile Wibrujące majtki z pilotem

Najtańsza oferta
Wibrujące Majtki z Pilotem
od 91,99 zł
Zobacz w sklepie
Materiał Materiał tekstynlny/ ABS dopełniające informacje 2 konkretne silniki rodzaj baterii Bateria AAA Regulacja prędkości tak załączona bateria tak Wodoodporny nie Funkcje tak

Nie daj się zwieźć pozorom. Ta bielizna, to coś więcej, niż wyłącznie kolorowe majteczki. Od tej pory będą zawsze przy Tobie, żeby sprawiać Ci przyjemność, gdy jedynie tego potrzebujesz.

Wibrujące majtki sterowane są zdalnie załączonym pilotem. Możesz dowolnie wybrać poziom wibracji. Możesz ponadto oddać władzę partnerowi, żeby to on zaskoczył Cię wybranym poziomem wibracji.

Poszycie zrobione jest z wyjątkowo subtelnego, przyjemnego w dotyku tekstylnego materiału, który prosto można zdemontować i uprać. Demontaż jest banalnie prosty- od spodu ukryty jest nieznaczny suwak, zatem wystarczy go odsunąć i wyjąć wibrujący szkielet.

Te wibrujące majtki mają 2 punkty stymulujące.

1. Punkt położony na wysokości łechtaczki, po to, aby stymulować ją skrupulatnie.

2. Specjalna wypustka masująca wejście do pochwy. Jest to miejsce zawierające sporo wrażliwych zakończeń nerwowych. Bardzo czułe na stymulację

W tyle szkieletu umieszczony jest wyłącznik, dzięki któremu można natychmiast wyłączyć majtki oraz sterować poziomem wibracji.

Ten gadżet erotyczny, to naprawdę przemyślane urządzenie do stymulacji i sprawiania przyjemności.

Wibrujące majtki, pozostały dopracowane pod każdym względem. Są wyjątkowo sprężyste i uniwersalne, dlatego będą pasować na każdą kobietę, niezależnie od wymiaru.

Majteczki z wibratorem zasilane są popularnymi bateriami AAA. Są to tzw. Znikome paluszki, przystępne niemal w każdym sklepie. Dostęp do nich i podmiana jest także szczególnie prosty- baterie są umieszczone pod zamkiem błyskawicznym w przodzie majteczek.

    • Producent: Baile
    • Kategoria: Wibratory