Goclever Termometr mediclever infraerven bezdotykov teploměr - htempnb darmowy odbiór w 21 miastach! (5906736071954)

Chwilowo brak oferty dla tego produktu  • ZDROWIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • RODZINA
  • PEWNOŚĆ
  • SZCZĘŚCIE


Zadbaj o Zdrowie Rodziny

Termometr bezdotykowy marki MEDICLEVER to gwarancja komfortowego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej skrupulatności i rzetelności rezultatów. Zwłaszcza w czasie osłabienia, podejrzeń infekcji, w okresie zachorowań lub po bezpośrednim kontakcie z osobą zarażoną.


Termometr Bezdotykowy

- NEBU ONE pomoże w wydajnej inhalacji
- Model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego)
- Nebulizator marki MEDICLEVER jest cichy i komfortowy w obsłudze
- NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, jeszcze dla dzieci


TERMOMETR BEZDOTYKOWY

Termometr bezdotykowy producenta MEDICLEVER to gwarancja komfortowego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej staranności i rzetelności rezultatów. Istotnie praktyczny kształt i efektowny wygląd to również wyróżniki tego termometru.

Jest to przyrząd, który przyda się w przypadku konieczności szybkiego sprawdzenia stanu organizmu, zwłaszcza w czasie osłabienia, podejrzeń infekcji, w okresie zachorowań lub po bezpośrednim kontakcie z osobą zarażoną. Innowacyjne urządzenie będzie wprawnym diagnostą pierwszych symptomów choroby.


MOŻLIWOŚCI MEDYCYNY

Termometr firmy MEDICLEVER dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Pacjent ma możliwość wyboru jednostek pomiędzy poziomami Celsjusza i Fahrenheita. W celu stałego monitorowania przebiegu infekcji, można także zapisać do 32 wyników w podręcznej pamięci urządzenia. Warto podkreślić wygodę użytkowania tego przyrządu. Stanie na wysokości zadania on zwłaszcza podczas pomiaru temperatury ciała dziecka, które może być zbyt zestresowane chorobą, aby być w stanie spokojnie poddać się badaniu. W tym przypadku momentalnie i z komfortowej odległości można uzyskać miarodajny wynik.

dodatkową zaletą oferowanego termometru bezdotykowego jest opcja mierzenia temperatury otoczenia, jak ponadto poszczególnych obiektów. Coraz częściej przystępne na rynku urządzenia tego typu łączą te dwie funkcje. Termometr marki MEDICLEVER dostosowuje się do trendów związanych ze zdrowym stylem życia i dbaniem o zdrowie swoje i całej swej najbliższej rodziny.


ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

Na panelu znajduje się zaledwie kilka przycisków, a jego obsługa jest wysoce instynktowna i prosta.

W termometrze wykorzystano metodę 1C2M (One Click To Measure).

By dokonać pomiaru temperatury, starczy umieścić urządzenie w maksymalnej odległości 15 cm od czoła pacjenta lub mierzonego obiektu i wcisnąć jeden przycisk. Wynik pojawia się na panelu LCD szybko i pozwala na szybką diagnozę symptomów i ocenę, czy w organizmie utrzymuje się gorączka.


PROSTE ROZWIĄZANIA

stanowczo poręczny kształt i spektakularny wygląd to w dodatku wyróżniki tego termometru. Na panelu znajduje się zaledwie kilka przycisków, a jego obsługa jest wysoce instynktowna i prosta. Żeby dokonać pomiaru temperatury, wystarczy umieścić urządzenie w maksymalnej odległości 15 cm od czoła pacjenta lub mierzonego obiektu i wcisnąć jeden przycisk. Wynik pojawia się na panelu LCD momentalnie i umożliwia szybką diagnozę symptomów i ocenę, czy w organizmie utrzymuje się gorączka.


PIERWSZA DIAGNOZA

Termometr bezdotykowy producenta MEDICLEVER to przyjaciel całej rodziny. Bez problemu zdiagnozuje zarówno stan zdrowia minimalnej pociechy, jak i ucieszy swoją precyzyjnością osobę dorosłą. Jest znakomitą alternatywą dla konwencjonalnych termometrów, które działają wolno i wymagają zaangażowania ze strony pacjenta. Oferowane urządzenie stanie na wysokości zadania w każdych warunkach, o każdej porze roku i przy każdych, choćby najmniejszych, podejrzeniach nadciągającej infekcji.

    • Producent: Goclever
    • Kategoria: Termometry

Powiązane produkty