TV LED Samsung UE55MU6102

Najtańsza oferta
Telewizor Samsung UE55MU6102KXXH
od 2 249,00 zł
Zobacz ofertę
Telewizor Samsung UE55MU6102KXXH
od 2 249,00 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor SAMSUNG LED UE55MU6102 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
od 2 399,00 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor SAMSUNG LED UE55MU6102
od 2 599,99 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor SAMSUNG UE55MU6102K. Klasa energetyczna A
od 2 699,00 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor SAMSUNG UE55MU6102K. Klasa energetyczna A
od 2 699,00 zł
Zobacz w sklepie
TV 55" LED Samsung UE55MU6102 (1300Hz,SmartTV,4K) UE55MU6102KXXH - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
od 2 458,77 zł
Zobacz w sklepie

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona dokumentem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

świetnie doświetlone sceny Poznaj obraz o zniewalającym poziomie kontrastu, nieprzeciętnej intensywności barw i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor nieprzeciętnie wpasuje się w styl każdego aranżacji wnętrza dzięki harmonijnemu i bezkompromisowemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu urządzeń. Przy pomocy pilota Smart Control możesz kontrolować większość sprzętów Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem przy pomocy telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z sprzętów mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie piękne kolory. PurColor Siedmiokrotnie obszerniejsza liczba punktów regulacji odcieni niż w telewizorach Samsung Full HD powoduje, iż telewizor z technologią PurColor wyświetla duży zakres naturalnych kolorów.

dzisiaj możesz radować się obrazem zniewalającym dynamicznością kolorów i wyraźnymi detalami. Nadzwyczajne doświetlone sceny. Technika HDR HDR to nowy kanon produkcji filmów i gier. Akcentuje się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu.

Obraz staje się tym samym bardziej szczegółowy i imponuje energicznością barw. Prawdziwie kinowej jakości możesz dzisiaj odczuć we własnym salonie. Bardziej szczegółowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów przystępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyrazisty.

Więcej szczegółów, to więcej wrażeń, które szybko nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dodatkowego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem przejrzyj, czy telewizor odpowiedni certyfikat gwarantujący ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc idealną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE właściwości JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300 PQI to tworzona przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie części jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia odcieni, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming technologia UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Jednostkowa optymalizacja poziomu kontrastu, odcieni i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie odcieni.

Wyświetlane sceny mają znakomite ich ustawienie. Udoskonalona jakość obrazu. UHD Upscaling technologia UHD Upscaling zwiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego postępowy 4-stopniowy cykl, który analizuje poszczególne atrybuty, żeby obraz był jak najistotniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na sporym ekranie Twojego telewizora, komfortowo. Poznaj nietrudny i instynktowny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

szybki i zapewniający ogrom zabawy, a przystępny w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz zawsze pod ręką w Smart Hub, działającemu nad wyraz płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się ekspresowo i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najlepsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny zestaw dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do nadzwyczajnej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony gratisowy dostęp do FilmBox Live oraz inne nieprzewidzianki. * Więcej detalów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ nieskomplikowany dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej niż wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na pokaźnym ekranie nigdy nie był tak wygodny. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w porównaniu do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być przystępna we wszelkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (prędkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób pozwala na odtwarzanie filmów, fotografii czy muzyki z innych dostępnych sprzętów przenośnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View albo z funkcji Quick Connect (prędkie Połączenie), abydopasować się Twoim smartfonem czy..

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 55 "
  • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
  • Funkcje: WiFi, Smart TV
  • Częstotliwość odświeżania: 1300 Hz
  • Złącza HDMI: 3
  • Złącza USB: 2
  • Szerokość: 153.2 cm
  • Pobór mocy: 111 W
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.5 W
  • Klasa energetyczna: A
  • Tuner: DVB-T, DVB-C