TV LED Samsung UE50MU6102

Najtańsza oferta
Telewizor Samsung UE50MU6102KXXH
od 1 999,00 zł
Zobacz ofertę
Telewizor Samsung UE50MU6102KXXH
od 1 999,00 zł
Zobacz w sklepie
SAMSUNG UE50MU6102
od 2 298,00 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor SAMSUNG UE50MU6102K. Klasa energetyczna A
od 2 299,00 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor SAMSUNG UE50MU6102K. Klasa energetyczna A
od 2 299,00 zł
Zobacz w sklepie
TV 50" LED Samsung UE50MU6102 + HDMI GRATIS UE50MU6102 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
od 2 017,20 zł
Zobacz w sklepie
TV 50" LED Samsung UE50MU6102 (1300Hz,SmartTV,4K) UE50MU6102KXXH - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
od 2 017,20 zł
Zobacz w sklepie

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona atestem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

świetnie doświetlone sceny Poznaj obraz o zniewalającym poziomie kontrastu, niezrównanej energiczności kolorów i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor znakomicie wpasuje się w fason każdego aranżacji wnętrza dzięki harmonijnemu i minimalistycznemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu urządzeń. Przy pomocy pilota Smart Control możesz kontrolować większość sprzętów Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem przy pomocy telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z maszyn przenośnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie piękne odcienie. PurColor Siedmiokrotnie większa liczba punktów regulacji odcieni niż w telewizorach Samsung Full HD sprawia, że telewizor z technologią PurColor wyświetla znaczny zakres naturalnych odcieni.

dzisiaj możesz radować się obrazem oszałamiającym energicznością barw i widocznymi detalami. Wspaniałe doświetlone sceny. Technologia HDR HDR to nowy standard produkcji filmów i gier. Uwydatnia się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu.

Obraz staje się tym samym bardziej detalowy i imponuje energicznością kolorów. Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz zaznać we własnym salonie. Bardziej szczegółowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów dostępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyrazisty.

Więcej detalów, to więcej wrażeń, które ekspresowo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dopełniającego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem sprawdź, czy telewizor odpowiedni certyfikat zapewniający ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc nadzwyczajną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE parametry JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1300 PQI to tworzona poprzez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie elementy jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia kolorów, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen detalów. UHD Dimming technologia UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Indywidualna optymalizacja poziomu kontrastu, odcieni i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie barw.

Wyświetlane sceny mają nieprzeciętne ich ustawienie. Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling technika UHD Upscaling zwiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego postępowy 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne atrybuty, żeby obraz był jak najbardziej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na dużym ekranie Twojego telewizora, wygodnie. Poznaj prosty i instynktowny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

szybki i gwarantujący ogrom zabawy, a prosty w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz za każdym razem pod ręką w Smart Hub, działającemu wyjątkowo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się szybko i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najlepsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny komplet dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do wyśmienitej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony gratisowy dostęp do FilmBox Live i inne nieprzewidzianki. * Więcej szczegółów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ nietrudny dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej niżeli wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na dużym ekranie nigdy nie był tak komfortowy. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w kontraście do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być przystępna we wszystkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (prędkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób umożliwia odtwarzanie filmów, fotografii czy muzyki z innych dostępnych maszyn mobilnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji Quick Connect (szybkie Połączenie), abyscalić się Twoim smartfonem czy..

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 50 "
  • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
  • Funkcje: WiFi, Smart TV
  • Częstotliwość odświeżania: 1300 Hz
  • Złącza HDMI: 3
  • Złącza USB: 2
  • Wysokość: 90.7 cm
  • Szerokość: 139.6 cm
  • Pobór mocy: 93 W
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.5 W
  • Klasa energetyczna: A
  • Tuner: DVB-C, DVB-T