TV LED Samsung UE49MU6402

Najtańsza oferta
Telewizor Samsung UE49MU6402UXXH
od 2 399,00 zł
Zobacz ofertę
Telewizor Samsung UE49MU6402UXXH
od 2 399,00 zł
Zobacz w sklepie
SAMSUNG UE49MU6402
od 2 599,00 zł
Zobacz w sklepie
TV 49" LED Samsung UE49MU6402 (1500Hz,SmartTV,4K) UE49MU6402UXXH - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
od 2 404,65 zł
Zobacz w sklepie

Obraz SMART TVwzornictwo Porównaj w opakowaniu warto wiedzieć UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona certyfikatem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K.

perfekcyjnie doświetlone sceny Poznaj obraz o olśniewającym poziomie kontrastu, niezrównanej dynamiczności barw i niezwykłej głębi. Smukły design Telewizor rewelacyjnie wpasuje się w fason każdego wyglądu wnętrza dzięki harmonijnemu i minimalistycznemu wzornictwu.

Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu urządzeń. Przy pomocy pilota Smart Control możesz kontrolować większość maszyn Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem za pomocą telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z urządzeń mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.

Obraz Naturalnie przepiękne barwy. Active Crystal Colour technika Active Crystal Colour sprawia,kolory są skrupulatniej odwzorowane i zauważalnie naturalniejsze. To zasługa lepszego podświetlenia ekranu, dzięki któremu zwiększyła się nie tylko jakość obrazu,obniżyło też zużycie energii.

świetne doświetlone sceny. Technologia HDR HDR to nowy standard produkcji filmów i gier. Wyróżnia się wysokimi, nieosiągalnymi do tej pory poziomami jasności i kontrastu. Obraz staje się tym samym bardziej detalowy i imponuje energicznością barw.

Prawdziwie kinowej jakości możesz teraz doświadczyć we własnym salonie. Bardziej szczegółowy obraz. UHD 4K UHD 4K najwyższa rozdzielczość telewizorów dostępna powszechnie na rynku, dzięki której odwzorowane są najdrobniejsze niuanse w sposób wyrazisty.

Więcej detalów, to więcej wrażeń, które ekspresowo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD.

Jedną z nich są matryce bez dopełniającego, białego koloru w pikselach RGB. Przed zakupem przejrzyj, czy telewizor trafny dokument zapewniający ponad 8 mln adresowanych pikseli, a więc rewelacyjną jakość Ultra High Definition.

POZOSTAŁE cechy JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 1500 PQI to wytworzona przez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie elementy jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia kolorów, jasność czy odwzorowanie czerni.

Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu. Obraz pełen detalów. UHD Dimming technika UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Jednostkowa optymalizacja poziomu kontrastu, barw i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie kolorów.

Wyświetlane sceny mają wspaniałe ich ustawienie. Lepsza jakość obrazu. UHD Upscaling technika UHD Upscaling zwiększa jakość tworzyw o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego postępowy 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne parametry, by obraz był jak najszczególniej zbliżony do najwyższego standardu.

SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na dużym ekranie Twojego telewizora, komfortowo. Poznaj prosty i intuicyjny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości.

prędki i gwarantujący ogrom zabawy, a przystępny w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora. Swoje ulubione treści i aplikacje masz zawsze pod ręką w Smart Hub, działającemu istotnie płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen.

Włącza się szybko i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka. Najlepsze filmy i seriale. Welcome Smart Pack Powitalny zestaw dla posiadaczy Samsung UHD TV. Korzystaj z dostępu do wspaniałej rozrywki.

Otwórz aplikację Smart Pack i odbierz przedłużony gratisowy dostęp do FilmBox Live i inne nieoczekiwanki. * Więcej detalów w regulaminie na stronie https://mysamsung.com/pl/mysamsung/offers/#/JS4E6TDMF2BGZ/ przystępny dostęp do aplikacji, filmów i seriali.

Smart Hub Dzięki Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej aniżeli wysokiej klasy telewizor. To dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych na obszernym ekranie nigdy nie był tak komfortowy. Ty wybierasz co i kiedy oglądasz.

Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w kontraście do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może nie być przystępna we wszystkich językach i obszarach.

Świat smartfona w Twoim TV. Smart View i Quick Connect (szybkie Połączenie) Telewizor w prosty sposób pozwala na odtwarzanie filmów, zdjęć czy muzyki z innych przystępnych urządzeń przenośnych. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View albo z funkcji Quick Connect (szybkie Połączenie), abyskonsolidować się Twoim smartfonem czy tabletem*.

S..

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 49 "
  • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
  • Funkcje: WiFi, Smart TV
  • Częstotliwość odświeżania: 1500 Hz
  • Złącza HDMI: 3
  • Złącza USB: 2
  • Szerokość: 128.0 cm
  • Pobór mocy: 90 W
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.5 W
  • Klasa energetyczna: A
  • Tuner: DVB-T