TV LED Samsung QE55Q7

Najtańsza oferta
Telewizor QLED SAMSUNG QE55Q7F. Klasa energetyczna B
od 6 399,00 zł
Zobacz ofertę
Telewizor SAMSUNG QLED QE55Q7C
od 6 999,00 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor QLED SAMSUNG QE55Q7F. Klasa energetyczna B
od 6 399,00 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor QLED SAMSUNG QE55Q7F. Klasa energetyczna B
od 6 399,00 zł
Zobacz w sklepie
Q Picture

Zamień światło w nadzwyczajny kolor

Q Smart

intuicyjne zarządzanie treściami w Twoim telewizorze

Q Style

Harmonijny fason i bezkompromisowe wzornictwo

Quantum Dot

postępowa technika Quantum Dot. Jeszcze wierniejsze oddanie barw

Jeden pilot Smart Control

Jeden pilot do większości sprzętów

Niewidoczne połączenie (Invisible Connection)

Niezauważalny kabel optyczny

Q PICTURE - ŻYWA KOLORYSTYKA OBRAZU
nadzwyczajny obraz. Q Color

Dzięki telewizorom QLED z ekranem Quantum Dot zobaczysz świat takim, jaki jest w rzeczywistości. Zaawansowana technika kropek kwantowych (Quantum Dot) i 10 bitowy panel QLED TV wyświetla ponad miliard barw i pokrywa 99,6% palety kolorów DCI. Jednocześnie QLED TV zagwarantuje 100% natężenie kolorów oznacza to,choćby w nad wyraz jasnych czy niezwykle ciemnych fragmentach danego obrazu odcienie są wiernie oddane, a nie zmieniają się w białe czy czarne plamy bez szczegółów.

* 10 bitowy panel Samsung QLED gwarantuje 1 miliard odcieni

Q Contrast. wspaniały kontrast i w dzień i w nocy

Ciesz się głęboką czernią i genialną bielą obrazu. Algorytm optymalizujący jasność pozwoli dojrzeć każdy i precyzyjne odwzorowanie barw. Fenomenalna głębia odcieni i uszlachetniony kontrast dopracowane zostały w funkcjonalności Precision Black, a specjalna powłoka ekranu Ultra Black zminimalizuje odbicie światła gwarantując jeszcze głębszą czerń.

Q HDR 1500. skrupulatne odwzorowanie detali obrazu

Samsung QLED z technologią HDR 1500* gwarantuje obraz o oszałamiającym poziomie kontrastu, intensywności odcieni i obszerniejszej głębi. Pozwala dostrzec detale nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych fragmentach obrazu.

* Szczytowa jasność wynosi 1500 nitów i może się różnić w zależności od modelu i wymiaru telewizora.

Q Viewing Angle spory kąt widzenia. Każde miejsce do oglądania ulubionego filmu jest dobre

Telewizory Samsung QLED pokaźny kąt widzenia. Zobacz piękno naturalnych odcieni i świetnego obrazu. Koniec z ograniczeniami.
Każde miejsce salonu będzie tym najkorzystniejszym, a obraz z telewizora „scali” się do Ciebie.

POZOSTAŁE cechy JAKOŚCI OBRAZU
Dostrzeż więcej. UHD 4K

4K UHD to rozdzielczość, dzięki której dojrzeć można najdrobniejsze niuanse w sposób dynamiczny i wyrazisty. Więcej szczegółów, to więcej bodźców, które momentalnie nie pozwolą o sobie zapomnieć.

Gwarancja obrazu w jakości 4K. Certyfikowane UHD

Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Stowarzyszenie Digital Europe ustaliło szereg norm, które musi spełniać telewizor UHD. Jedną z nich są matryce bez dodatkowego, białego koloru w pikselach. Przed zakupem sprawdź, czy telewizor stosowny dokument gwarantujący ponad 8 mln adresowanych pikseli,
a więc świetną jakość Ultra High Definition.

Potwierdzenie perfekcyjnej jakości obrazu. dokument UHD Alliance

Telewizory QLED TV otrzymały certyfikację ULTRA HD PREMIUM™, która jest przyznawana przez organizację UHD Alliance (UHDA). Atest ten ma pomóc użytkownikom rozpoznać produkty, które zapewnią im najkorzystniejsze wrażenia w trakcie oglądania. Przyznawany jest urządzeniom, spełniającym rygorystyczne kryteria w zakresie rozdzielczości 4K, dynamiki obrazu (HDR) i odwzorowania szerokiej gamy odcieni. Produkty, które otrzymują ten prestiżowy logotyp pozwalają odtwarzać treści w rewelacyjnej jakości obrazu.⁠⁠⁠⁠

Szybka optymalizacja obrazu i kontrastu. Q Engine

Naturalnie jasny obraz czy istotnie głęboka czerń pozwoli dojrzeć każdy najdrobniejszy szczegół. Silnik optymalizujący jakość obrazu Q Engine, analizuje materiał źródłowy i ulepsza jego jakość aby uzyskać efekt najszczególniej zbliżony materiałom wyprodukowanym w UHD - HDR.

Czysty obraz bez zbędnych odbić. Ultra Black

technologia Ultra Black, dzięki wyjątkowej nano-strukturze powłoki ekranu, minimalizuje odbicie światła. Od dzisiaj można luźno oglądać telewizję nawet w jasno oświetlonym pomieszczeniu.

Obraz pełen szczegółów. UHD Dimming

UHD Dimming to inteligentny system korekcji obrazu, analizujący wyświetlane sceny. Jednostkowa optymalizacja poziomu kontrastu, kolorów i ostrości wpływa na realistyczne odzwierciedlenie kolorów.

przejrzyj wszystko w unikatowej jakości. Precision Black

technologia Precision Black powiększa kontrast i starannie kontroluje podświetlenie obrazu,dzięki temu czerń staje się prawdziwie czarna, a biel perfekcyjnie czysta.

Współczynnik jakości obrazu. Picture Quality Index 3100

PQI to stworzona poprzez Samsung miara jakości obrazu. Bierze pod uwagę takie komponenty jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia kolorów, jasność czy odwzorowanie czerni. Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu.

TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET
Łatwe przesyłanie treści na ekran TV. Samsung Smart View

Aplikacja pozwala bez problemu udostępniać materiały multimedialne z urządzeń mobilnych i komputera na telewizorze Samsung Smart TV. Umożliwia ona również sterowanie telewizorem przy pomocy telefonu.

Odtwarzaj treści ze swych sprzętów. QuickConnect

W dowolnym momencie można przenieść filmy czy fotografie z ekranu TV na ekran smartfonaczy tabletu. Działa to w dodatku w drugą stronę: np. Oglądane na smartfonie prosto można przenieść i zaprezentować na pokaźniejszym ekranie telewizora.

Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen

System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i ułatwia dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści, byś w każdej chwili mógł do nich wrócić. W tym samym czasie możesz np. Przeglądać internet i oglądać ulubione programy.

skuteczność bez kompromisów. Procesor Quad Core

Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie telewizora. Samsung Smart TV szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje Smart i wszystkie nowoczesne funkcje działają jeszcze płynniej.

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 55 "
  • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
  • Funkcje: zakrzywiony ekran, DLNA, WiFi, Smart TV
  • Format obrazu: 16/9
  • Jasność ekranu: 1500 cd/m2
  • Złącza HDMI: 4
  • Złącza USB: 3
  • Szerokość: 139.2 cm
  • Pobór mocy: 140 W
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.5 W
  • Standard Vesa: 400 x 400
  • Klasa energetyczna: B