TV LED Philips 32PHS5301

Najtańsza oferta
Philips 32PHS5301/12 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
od 1 099,00 zł
Zobacz ofertę
Philips 32PHS5301/12 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
od 1 099,00 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor PHILIPS LED 32PHS5301 + DARMOWY TRANSPORT!
od 1 099,00 zł
Zobacz w sklepie
Telewizor Philips 32PHS5301/12 Czarna
od 1 100,00 zł
Zobacz w sklepie
Philips 32PHS5301/12 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
od 1 149,00 zł
Zobacz w sklepie
Philips 32PHS5301/12 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
od 1 199,00 zł
Zobacz w sklepie

istotnie smukły telewizor LED 32PHS5301/12 firmy Philips z linii 5300 z funkcją Smart TV przenosi rzeczywistość w świat na wysokim poziomie. Dzięki nowej technologii można oglądać ulubione filmy, zróżnicowane wydarzenia sportowe na żywo, czy grać w ulubione gry ze znajomymi. Całość tych zastosowań wymaga jedynie paru kliknięć.

SMART TV: niemało możliwości w jednym urządzeniu

Dzięki zastosowaniu technologi Smart TV, wkraczasz w innowacyjny świat telewizji. W każdej chwili można wypożyczyć i oglądać dowolny film, serial, czy grać w gry przy pomocy sklepu internetowego. W ramach usługi Catch-up TV można oglądać ulubione programy i korzystać z wielu aplikacji, dzięki zastosowaniu usługi Smart TV.

technologia LED o nadzwyczajnym kontraście

Główą zaletą zastosowania technice LED w telewizorach to typowo błyskotliwy wygląd, wysoka dynamika kontrastu, wyjątkowo żywe barwy. Jakość obrazu zniewala swoją naturalnością. Dodatkowo znacznym czynnikiem użycia technoliogii LED jest niskie zużycie energii.


Funkcja Micro Dimming ulepsza kontrakt w TV

Dzięki progresywnemu oprogramowaniu, które analizuje obraz w 6400 rozmaitych strefach i odpowiednio go reguluje, zyskujesz niesamowity kontrast i wyśmienitą jakość obrazu, które pozwalają jeszcze pełniej przeżyć to, co dzieje się na ekranie.

Picture Performance Index poprawia każdy komponent obrazu

kompozycja technologii wyświetlania, a także innowacyjnych technologii przetwarzania obrazu w celu poprawienia każdego elementu: ruchu, ostrości, koloru i kontrastu. Swobodnie można radować się ostrym obrazem o niewiarygodnej detalowości i głębi, głębokiej czerni i niezwykle jasnej bieli, a dodatkowo perfekcyjnymi, naturalnymi kolorami i żywymi odcieniami skóry.


bardzo wąska rama to więcej idealnego obrazu

tradycyjne telewizory posiadają obudowę, która okala wyświetlacz niczym rama obraz. Wytwarzana specjalnie szczególnie wąska rama jest nowoczesna i cienka, aby można było oglądać jak najwięcej świetnego obrazu i radować się perfekcyjną jakością.

Złącze USB - luźne odtwarzanie multimediów

Od teraz oglądanie fotografii, filmów czy muzyki jest o sporo łatwiejsze. Starczy podłączyć nośnik pamięci USB, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 albo inne urządzenie multimedialne do złącza USB w telewizorze,luźno bez żadnych trudności oglądać fotografie, filmy czy inne multimedia, korzystając z prostej ekranowej oglądarki.

technologia Pixel Plus HD zagwarantuje piękny obraz

technologia Philips Pixel Plus HD zagwarantuje istotny obraz o świetnym kontraście. Bez względu na to, czy przesyłasz materiał strumieniowo przez Internet, czy odtwarzasz płytę, możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem z jaśniejszymi bielami i głębszymi czerniami.

Dwa wejścia HDMI i funkcja Easylink

Stanowią interfejs komunikacyjny. Złącze HDMI wykorzystauje sygnały, dzięki którym jest najwyższa jakość danych przesyłanych od źródła do ekranu. Funkcja EasyLink sprawia,realizowanie czynności na telewizorze, odtwarzaczu DVD albo Blu-ray, dekoderze albo zestawie kina domowego wymagany jest tylko 1 pilot.

Centralna podstawa z detalami z prawdziwego metalu i chromu

Uzyskano świeży efekt stylistyczny, który będzie pasować do każdego innowacyjnego wnętrza.

Nowy zintegrowany kanon kompresji HEVC gwarantuje wysoką jakość obrazu

Nowy standard kompresji HEVC pozwala cieszyć się bardzo wysoką jakością obrazu.


artykuł fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, 2 lata gwarancji.


właściwości techniczne:


*Informacja na temat towaru może być nieszczegółowa. Pełna i skrupulatna specyfikacja towaru na stronie producenta. Załączone fotografie są zdjęciami poglądowymi.

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 32 "
  • Rozdzielczość: 720p - HD Ready
  • Funkcje: WiFi, Smart TV
  • Częstotliwość odświeżania: 200 Hz
  • Format obrazu: 16/9
  • Jasność ekranu: 280 cd/m2
  • Złącza HDMI: 2
  • Szerokość: 80.0 cm
  • Pobór mocy: 24 W
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.3 W
  • Standard Vesa: 100 x 100
  • Klasa energetyczna: A
  • Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-T