Huawei Honor 7 Lite

Najtańsza oferta
Honor 7 Lite 16GB Dual Sim Szary
od 544,00 zł
Zobacz w sklepie

potężnY CHIPSET
Wysokowydajny 16 nm procesor. Upełnie nowy chipset Kirin 650 z flagową, 16 nm technologią procesora FinFET Plus proponuje niezwłoczną efektywność w porównaniu z 28 nm chipsetami poprzedniej generacji.
Flagowa architektura big.LITTLE zagwarantuje to, co najkorzystniejsze w świecie sprawności i sprawności. Cztery wysokowydajne 2.0 GHz rdzenie ('big') i cztery mniej sprawne 1.7 GHz rdzenie o wysokiej produktywności ('LITTLE') gwarantują 65% wzrost efektywności i o 40% mniejszy zużycie mocy. Solidna karta graficzna Mali-T830 zapewnia płynną rozgrywkę ze 100% wzrostem sprawności karty w porównaniu z Kirinem 620 poprzedniej generacji. Przyjemne doświadczenie stosowania dzięki prędkiemu, opartemu na eMMC 5.1 chipowi pamięci flash i zupełnie nowemu EMUI 4.1 OS.

znaczna żywotność baterii
- Bateria 3000 mAh + efektywny energetycznie chipset
- Zwarta konstrukcja baterii z gęstością energetyczną 650 Wh/L i dużą pojemnością 3000 mAh.
- 16 nm energooszczędny chipset Kirin 650 w architekturze big.LITTLE zniża pobór energii o 40%*.
- Bateria zapewnia 1,34 dnia* energicznego korzystania za sprawą Trybu Czuwania w Android 6.0 i technologii oszczędzania energii Huawei SmartPower 3.0.
*informacje pochodzą z testów laboratoryjnych Huawei, rzeczywiste czasy mogą się różnić.

Identyfikacja linii papilarnych 2.0
Identyfikacja linii papilarnych 2.0 z 0,5 sekundowym czasem odblokowania
- technologia Replay Protected Memory Block (RPMB) szyfruje i przechowuje informacje czytnika linii papilarnych w wydzielonym, bezpiecznym obszarze, który gwarantuje,dane nie będą przystępne choćby po rootowaniu telefonu.
- Zaprojektowany w Szwecji czytnik linii papilarnych FPC drugiej generacji odblokowuje ekran w zaledwie 0,5 sekundy.
- proste ustawienia: dodaj odcisk linii papilarnych w zaledwie sześciu dotknięciach. Czytnik linii papilarnych uczy się lepiej Twojego odcisku za każdym razem, gdy z niego korzystasz, co uniemożliwia błędnej identyfikacji spowodowanej wilgotnością dłoni lub fragmentarycznym zeskanowaniem odcisku.
- Użyj funkcji dotknij i przeciągnij aby zrobić zdjęcie, odebrać połączenie, rozwinąć pasek powiadomień, przeglądać fotografie i nie tylko.

zniewalające selfie

Przedni aparat z 8MPx i sensorem BSI
- Przedni aparat z 8MPx, przysłoną F2.0 i 77° kątem widzenia. Czteroelementowa soczewka gwarantuje przezroczyście czysty obraz dla zachwycających selfie.
- Procesor sygnału obrazu z automatycznym rozpoznawaniem sceny.
- momentalne fotografowanie i oglądanie.
- Dziesięć przeróżnych trybów beauty

Najnowocześniejszy aparat
Tylny aparat 13MPx z sensorem BSI, technologią ISP, trybem HDR dopuszczającym wykorzystanie lampy błyskowej, a także SmartImage 3.0
- Tylny aparat 13MPx z przysłoną F2.0 i 78° pięcioelementową (5P) soczewką makro dla krystaliczności każdego zdjęcia. Antyrefleksyjna, lipofobowa i pochłaniająca podczerwień warstwa soczewki redukuje odblaski, zapobiega zostawianiu śladów palców i zatrzymuje niepożądaną podczerwień przed jej dotarciem do sensora.
- Wspiera tryb HDR z lampą błyskową dla udoskonalonych portretów i grupowych zdjęć. Tryb HDR łączy w jedną fotografię linię fotografii z różnorodną ekspozycją w celu doskonałego naświetlenia obiektu i tła z staranniejszym odwzorowaniem barw.
- Procesor obrazu SmartImage 3.0 z zróżnicowanymi, kreatywnymi filtrami i trybami fotografowania: tryb Light Painting zezwala na manualną kontrolę przesłony dla zdjęć z długą ekspozycją, tryb mistrzowski proponuje całą gamę ustawień aparatu w stylu lustrzanki, a opcja Dokument samoczynnie przycina i wyrównuje obrazy w dokumentach.

Podwójne anteny dla bezproblemowej łączności
Flagowy system podwójnych anten w celu uniemożliwiania utraconym połączeniom automatycznie przełącza się na antenę z udoskonalonym sygnałem.

Okazały wyświetlacz
5,2 calowy ekran z rozdzielczością Full HD 1920x1080p

Głośnik zintegrowany z dolnym głośnikiem dla dźwięku audio o większej czystości i mocy.
- Inteligentny wzmacniacz optymalizuje wyjście dźwięku w czasie rzeczywistym za pomocą wbudowanego algorytmu DSP
- oraz należącej do Huawei technice super szerokiego dźwięku (SWS) dla intensywnego, wciągającego doświadczenia dźwięku ze zredukowanymi szumami i zniekształceniami.


Pozostałe parametry wyświetlacza

- Full HD
- 423 PPI
- 16,7 milionów kolorów
- 74% stosunek wielkości ekranu do pokrywy. Antyodblaskowy, w pełni laminowany wyświetlacz LTPS GFF wyświetla żywe i ostre obrazy
- 1920x1080 pikseli (423 PPI), 16,7 milionów barw, ekran Full HD IPS z staranniejszym odwzorowaniem kolorów
- Wsparcie 10 punktowej wielodotykowej funkcji z manualną regulacją nasycenia barw


detalowe dane aparatu

Najnowocześniejszy aparat
- Tylny aparat 13MPx z sensorem BSI, technologią ISP, trybem HDR dopuszczającym użycie lampy błyskowej, a także SmartImage 3.0
- Tylny aparat 13MPx z przysłoną F2.0 i 78° pięcioelementową (5P) soczewką makro dla klarowności każdego fotografie.
- Antyrefleksyjna, lipofobowa i pochłaniająca podczerwień warstwa soczewki redukuje odblaski, zapobiega zostawianiu śladów palców i zatrzymuje niepożądaną podczerwień przed jej dotarciem do sensora.
- Wspiera tryb HDR z lampą błyskową dla ulepszonych portretów i grupowych fotografii. Tryb HDR łączy w jedną fotografię kolekcję fotografii z rozmaitą ekspozycją w celu nieprzeciętnego naświetlenia obiektu i tła z dokładniejszym odwzorowaniem kolorów.
- Procesor obrazu SmartImage 3.0 z najróżniejszymi, kreatywnymi filtrami i trybami fotografowania: tryb Light Painting zezwala na manualną kontrolę przesłony dla fotografii z długą ekspozycją, tryb fachowy proponuje całą gamę ustawień aparatu w stylu lustrzanki, a opcja Dokument samoczynnie przycina i wyrównuje obrazy w dokumentach.

  • Producent: Huawei
  • Kategoria: Telefony komórkowe
  • System operacyjny: Android
  • Przekątna wyświetlacza: 5.2 "
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 1080
  • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
  • Pamięć wbudowana: 16 GB
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx
  • Aparat przedni: 8 Mpx
  • Czujniki: akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, czujnik grawitacyjny, czujnik światła
  • Komunikacja: WiFi, LTE
  • Funkcje: czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
  • Pojemność baterii: 3000 mAh
  • Rodzaj karty SIM: nano SIM
  • Obsługa kart pamięci microSD: tak
  • Liczba rdzeni: 8