Yamaha yas-306 (4957812607179)

Najtańsza oferta
YAMAHA YAS-306 BL
od 1 789,00 zł
Zobacz ofertę
Yamaha MusicCast YAS-306 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
od 1 798,00 zł
Zobacz w sklepie
YAMAHA YAS-306 BL
od 1 789,00 zł
Zobacz w sklepie
Soundbar YAMAHA YAS-306SR Srebrny
od 1 895,00 zł
Zobacz w sklepie
YAMAHA YAS-306 BL
od 1 798,00 zł
Zobacz w sklepie
Soundbar YAMAHA MusicCast YAS-306 Czarny
od 1 799,00 zł
Zobacz w sklepie
Soundbar YAMAHA MusicCast YAS-306 Czarny
od 1 798,00 zł
Zobacz w sklepie

Soundbar YAMAHA YAS-306BL Yamaha MusicCast YAS-306 to nowoczesny soundbar kompatybilny ze wszystkimi obecnie używanymi technikami bezprzewodowymi, Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth, dzięki czemu upraszcza odtwarzanie tworzyw multimedialnych wprost ze smartfonu, tabletu lub komputera.

zaimplementowane radio internetowe i serwisy strumieniowe (np. Spotify) pozwolą z dziecinną łatwością odtworzyć dowolną muzykę a dzięki certyfikacji DLNA na soundbarze odtworzysz muzykę udostępnioną w domowej sieci (np.

na serwerze NAS albo dysku twardym komputera). Co więcej, technologia Bluetooh Output pozwoli Ci wysłać dźwięk z soundbara na dowolne produkty wyposażone w Bluetooth (np. Słuchawki albo głośniki berprzewodowe).

Dzięki obsłudze technologii MusicCast soundbar w łatwy sposób może na dodatek przesłać dźwięk np. Z telewizora do innych pomieszczeń w domu (multi-room) i może być obsługiwany za pomocą gratisowej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller na urządzenia przenośne.

Model MusicCast YAS-306 wzbogacony został o układ AirSurroundX, progresywną technikę firmy Yamaha, która jest specjalistą w wytwarzaniu efektów przestrzennych. Moduł ten pozwala odtwarzać 7.1 kanałowy dźwięk surround przy zachowaniu wysokiego poziomu wierności i naturalności brzmienia.

Do wyboru mamy tutaj pięć programów dźwiękowych dopasowujących brzmienie do materiału źródłowego (film, sport, gry, muzyka czy telewizja). Warto wspomnieć, że model MusicCast YAS-306 dekoduje dźwięk wielokanałowy Dolby i DTS.

Telewizor i inne urządzenia prosto podłączysz do YAS-306 za pomocą przewodu optycznego albo analogowego. Model MusicCast YAS-306 wzbogacony został o układ AirSurroundX, nowoczesną technologię firmy Yamaha, która jest specjalistą w produkcji efektów przestrzennych.

Moduł ten pozwala odtwarzać 7.1 kanałowy dźwięk surround przy zachowaniu wysokiego poziomu wierności i naturalności brzmienia. Do wyboru mamy tutaj pięć programów dźwiękowych dopasowujących brzmienie do materiału źródłowego (film, sport, gry, muzyka czy telewizja).

Warto wspomnieć, iż model MusicCast YAS-306 dekoduje dźwięk wielokanałowy Dolby i DTS. Telewizor i inne urządzenia prosto podłączysz do YAS-306 przy pomocy przewodu optycznego lub analogowego. Soundbar MusicCast YAS-306 pozostał skrupulatnie dopracowany a dzięki swemu designowi perfekcyjnie komponuje się np.

z głośnikiem bezprzewodowym MusicCast WX-010. Obydwoma urządzeniami można sterować z poziomu jednej aplikacji MusicCast Controller. Aplikacja pozwoli także wysłać dźwięk z jednego urzadzenia na drugie (np.

dźwięk z podłączonego do soundbara telewizora wyślesz do WX-010 w kuchni albo sypialni). Oba urządzenia mogą być używane również niezależnie od siebie lub odtwarzać równocześnie ten sam utwór. System MusicCast można dowolnie rozbudowywać dobierając urządzenia z rozmaitych kategorii....

    • Producent: YAMAHA
    • Kategoria: Soundbary