Blackview G1WC

Najtańsza oferta
REJESTRATOR SAMOCHODOWY G1WH Novatek FULLHD WDR VIOFO
od 224,42 zł
Zobacz ofertę
Kamera samochodowa G1WC FullHD Novatek
od 249,00 zł
Zobacz w sklepie
Kamera samochodowa G55 Novatek 96650
od 299,00 zł
Zobacz w sklepie
Kamera samochodowa G1WH Novatek 96650
od 249,00 zł
Zobacz w sklepie
REJESTRATOR SAMOCHODOWY G1WH Novatek FULLHD WDR VIOFO
od 224,42 zł
Zobacz w sklepie
REJESTRATOR SAMOCHODOWY G1WH Novatek FULLHD WDR VIOFO
od 229,00 zł
Zobacz w sklepie

mobilnY REJESTRATOR JAZDY KAMERA SAMOCHODOWA G1WH Najnowsza wersja oprogramowania z menu w języku Polskim Kamera obsługuje karty 64GB class 10 dostępne w naszej ofercie Kamera samochodowa G1WH to kolejna lepsza wersja nad wyraz popularnego rejestratora samochodowego G1W jednego z najlepszych w swej klasie cenowej.

W stosunku do poprzednika kamera G1WH daje nam możliwość zapisu video o szerszym zasięgu, kąt widzenia obiektywu wynosi aż 140°. Swoją wysoką pozycję na rynku model G1WH zyskał typowo za sprawą nadzwyczajnego połączenia świetnego procesora Novatek 96650 z przetwornikiem obrazu CMOS Aptina™ AR0330.

Procesor Novatek umożliwia zapisywanie obrazu wideo w wysokiej rozdzielczości 1920x1080 Full HD z prędkością 30 klatek/s. I wspiera system WDR (Wide Dynamic Range), który pozwala na rejestrowanie materiału video w wyraźnie udoskonalonej jakości w warunkach nocnych.

Filmy zapisywane są w plikach MOV z bardzo wydają kompresją H.264. Rejestrator jazdy G1WH wyposażony pozostał jeszcze w moduł G-detektor, który zabezpiecza nagrania przed nadpisywaniem w razie kolizji czy wypadku.

Kamera samochodowa G1WH ma także możliwość realizowania fotografii o maksymalnej rozdzielczości aż 12Mpix. Najważniejsze atuty kamery samochodowej G1WH Maksymalna rozdzielczość wideo 1920x1080@30FPS Full HD - genialna jakość obrazu Kąt widzenia kamery: 140° Procesor Novatek 96650 Przetwornik obrazu CMOS Aptina™ AR0330 Najnowsze oprogramowanie z polskim menu i bitrate 15Mbps progresywny system kompresji video H.264 progresywna technika WDR (Wide Dynamic Range) - jednostajna ekspozycja w nocy Zapis video z szybkością 60 klatek / s w rozdzielczości 1280x720 Tryb nadpisywania plików Możliwość wyłączenia zapisu dźwięku Funkcja oznaczania nagrań video własnym tekstem Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu (Motion detect) zastosowany czujka grawitacyjny (G-czujka) - samoczynne zabezpieczenie plików w razie kolizji W pełni samoczynny proces zapisu audio-wideo (automatyczne rejestrowanie obrazu w momencie włączenia silnika, samoczynne wyłączenie urządzenia po zgaszeniu silnika) Nagrywanie w pętli (po zapełnieniu karty pamięci, następuje nadpisanie starych nagrań) Data i czas widoczna w materiale filmowym (możliwość wyłączenia) ekran 2.7" TFT LCD ekran panoramiczny 16:9 Wyjście USB2.0 / HDMI / AV OUT W związku z dużą popularnością tej kamery na naszym rynku pojawiło się niemało zamienników które nie posiadają nic wspólnego z oferowaną poprzez nas kamerą samochodową G1WH.

Kamery z zewnątrz nie różnią się niczym mają taką samą obudowę natomiast wewnątrz znajdują się zupełnie inne podzespoły aniżeli podają sprzedawcy. Proszę pamiętać, prosto jest napisać w ofercie iż kamera ma wymienione poprzez nas podzespoły - większość kupujących nie jest w stanie tego zweryfikować.

Prosimy o rozwagę i czujność przy wybieraniu sprzedawców. W naszych kamerach znajdują się oryginalne najkorzystniejsze podzespoły które gwarantują, że jakość materiału wideo będzie taka jak na filmach prezentowanych poniżej.

Na potwierdzenie, że posiadamy oryginalne kamery zrobiliśmy zdjęcie wnętrza kamery z naszą wizytówką. Film zarejestrowany kamerą samochodową G1WHAby zobaczyć filmy w adekwatnej jakości proszę włączyć tryb pełny oraz wybrać jakość HD Kamera samochodowa G1WH obsługuje prędkie karty micro SD 64GB w formacie FAT32 dzięki czemu jest w stanie zarejestrować do 8,5 godziny materiału video w najwyższej jakości wideo 1920x1080 Full HD.

W urządzeniu mamy do dyspozycji port AV i HDMI którymi możemy podłączyć kamerę samochodową do telewizora i oglądać nasze filmy na dużym ekranie. Rejestrator G1WH niezwykle proste instynktowne menu w języku polskim w którym możemy spersonalizować działanie kamery i dostosować ją do naszych potrzeb.

Nowa wersja oprogramowania unosi zwykle bitrate z 12Mbps na 15Mbps i pozwala na wprowadzenie własnego tekstu który będzie widoczny w materiale wideo. Komplet zawiera: kamera samochodowa G1WH krótki uchwyt samochodowy umożliwiający montaż na szybie zasilacz samochodowy 12-24V przewód mini USB instrukcja obsługi w j.

polskim karta gwarancyjna 24 miesiące (dla klientów) 12 miesięcy (dla firm) oryginalne opakowanie idealnie nadające się na prezent

    • Producent: Blackview
    • Kategoria: Rejestratory samochodowe
    • Nośnik: karta SD

Powiązane produkty