Daszek Zadaszenie Szklane Drzwi 200 x 90, D227-43745_20150714141414

Najtańsza oferta
Daszek Zadaszenie Szklane Drzwi 200 x 90
od 1 399,00 zł
Zobacz w sklepie

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe

o rozmiarach 200 x 90 cm do

samodzielnego konstrukcji.

D = 200 cm

G = 90 cm

W = 79 - 86 cm

odporność.
Zadaszenie to ma szkło hartowane o grubości 13 mm dodatkowo usztywnione folią. Jest to jeden z najmocniejszych i najsolidniejszych daszków przystępnych na rynku, co w połączeniu z stanowczo estetycznym, gustownym i innowacyjnym wyglądem nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia bronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy choćby grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, by udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


budowa.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników ze stali rdzoodpornej o niezwykle wysokiej, jakości i wytrzymałości w odcieniu satynowym, szyby ze szkła hartowanego na dodatek wzmocnionego, kotew do montażu daszka do ściany. W sytuacji montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o pokaźniejszej długości.

Montaż.
Dzięki precyzyjnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu profesjonalnego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch. (do konstrukcji tego typu zadaszenia wymagane są dwie osoby ze względu na wagę samego zadaszenia)

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, lecz w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam w trakcie opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani trosce oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu podczas srogiej zimy.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo na dodatek pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane posiadają atesty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W zestawie zapewniamy cały zestaw akcesoriów do montażu zadaszenia, tak abyś nie musiał dodatkowo odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: Metal-gum

Galeria ukazuje daszek 150x90cm. Zadaszenie 200x90 ma 3 komplety mocowań.


    • Producent: Metal-gum
    • Kategoria: Pozostałe