CALIVITA PARAPROTEX grzybice bakterie wirusy gronkowiec, 21058622

Chwilowo brak oferty dla tego produktu

ParaProteX

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

wartość KLUBOWA - 107zł - WEJDZ

Pasożyty – robaki, bakterie, grzyby, wirusy – poprzez cały czas są obecne w naszym środowisku. Przez długi okres czasu atakują nas niepostrzeżenie, a o ich istnieniu dowiadujemy się dopiero wtedy, kiedy problem już zaistniał. ParaProteX uzupełnia codzienną dietę w składniki roślinne, które regulują pracę przewodu pokarmowego i wzmacniają oporność tak, byśmy mogli sprawniej walczyć z „nieproszonymi gośćmi”.

Głównymi składnikami dynamicznymi ParaProteX są rośliny, stosowane w medycynie ludowej już od tysiącleci: Owoc Rangoon creeper - roślina występująca w Indii. Jej liście wykorzystuje się do produkcji maści. W medycynie naturalnej jest on używany dzięki swym zdrowotnym właściwościom. Wyciąg z berberysu zwyczajnego - parametry odkażające. Olej goździkowy - jego energiczny składnik - eugenol - to silny antyoksydant. Mirra - wzmacnia system immunologiczny, ochrania wątrobę przed toksycznymi substancjami, a także wspomaga jej funkcjonowanie. Zawartość potasu, sodu, krzemu i cynku wspomaga oczyszczanie organizmu z produktów ubocznych. Orzech włoski - jego dynamiczny element – junglan – pełni ważną rolę w ochronie przed pasożytami. Wyciąg z nasion z grejpfruta - posiadaj silne parametry antyseptyczne, jednocześnie nie niszczące przychylnych bakterii jelitowych. Czosnek - bogaty w witaminy i składniki mineralne, pełni pożyteczną rolę w organizmie. W medycynie ludowej od wieków jest użytkowany przeciwko pasożytom jelitowym.

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie według zaleceń (stopniować i powiększać dawkę co kilka dni, od 1 tabl. Dziennie maksymalnie do dawki 1 tabl. Na 10kg masy ciała dziennie)

UWAGA!

Przyjmowanie komponentów roślinnych nie może zastąpić konsultacji i badania lekarskiego! w przypadku zauważenia obecności pasożytów w organizmie, udaj się natychmiast do lekarza!

Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut najróżniejszej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

    • Producent: CALIVITA
    • Kategoria: Pozostałe zdrowie