Szczotka do czyszczenia kostki brukowej Garland

Chwilowo brak oferty dla tego produktu

Dwie szczotki do czyszczenia kostki brukowej (z długą i krótką rączką) GarlandSzczotki do czyszczenia kostki brukowej Garland wyprodukowane są w szerokiej Brytanii, charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością wykonania oraz dużą trwałością.

W skład zestawu wchodzą dwie szczotki, jedna z długim trzonkiem o długości 155 cm, a także druga z krótkim o długości.35 cm.Szczotka asygnowana jest do czyszczenia zabrudzeń z kostki brukowej takich jak trawa, mech, porostygłównie skażeń z szczelin pomiędzy chodnikowych.Wychodzisz z domu i codziennie ten sam widok?!

Twój chodnik przed domem porasta brzydki, nieestetyczny mech, zielenieje i rozmazuje się na całej ścieżce. Ponadto pojawiają się znikome chwasty. Mimo bieżącej pielęgnacji problem nawraca?Mamy dla Ciebie wyśmienity towar, który w naturalny sposób, bez zastosowania środków chemicznych poradzi sobie z problemem na długi czas!Szczotka do czyszczenia kostki brukowej Garland wytwarzana jest z naturalnego materiału i trwałego, jakim jest drewno.

ponadto elementy stalowe, które pozwalają na oczyszczenie kostki i usunięcie z przegród pomiędzy chodnikiem mchu i resztek niewielkich roślin. Szczotka skutecznie polikwiduje brud i doszoruje plamy z chodnika, natomiast stalowy trójkąt wykopie chwasty razem z korzeniami z trudno przystępnych miejsc pomiędzy kostkami.

Szczotka umieszczona jest na długim komfortowym i użytecznym kiju, który pozwala operować urządzeniem bez konieczności schylania się i zginania. Pozycja przy pracy jest komfortowa i luźna, dzięki temu kręgosłup nie przeciąża się, jak jest w przypadku krótkich szczotek..parametry szczotek:- oprawa i trzonek z drewna - skrobak z grubej blachy stalowej, ocynkowanej- włosie z drutu stalowego - długość stalowego włosia: 4 cm- rozmiary szczotki wraz z metalowym włosiem: 8 cm- rozmiary szczotki wraz z metalowym ostrzem/skrobakiem: 12 cm- długość pierwszej szczotki na długim kiju: 157cm- długość drugiej szczotki na niedługim kiju: 38 cmWięcej artykułów do domu i ogrodu producenta Garland odnajdziesz tu -->

    • Producent: Garland
    • Kategoria: Pozostałe dom i ogród

Powiązane produkty