Zauszny generator szumów - szumy uszne

Najtańsza oferta
Zauszny generator szumów - szumy uszne
od 960,00 zł
Zobacz w sklepie
Zauszny generator szumów:
Oferowany generator szumów jest sprawdzonym, prostym w użyciu rozwiązaniem, przeznaczonym do noszenia za uchem. bardzo drobne rozmiary, a także zaniedbywalny ciężar (3 g), wywołują, że prosto przyzwyczajamy się do jego noszenia - jest prawie niewidoczny. Szum jest doprowadzony do ucha za pomocą specjalnie wyprofilowanej rurki plastikowej zakończonej koszyczkiem, który ułatwia właściwe pozycjonowanie i doprowadzenie dźwięku. Rozwiązanie to nie blokuje odbioru dźwięków z zewnątrz. Osoba która nosi generator zauszny słyszy dźwięki dobiegające z otoczenia.
Generator zauszny stanowi perfekcyjne uzupełnienie generatora zewnętrznego. Redukuje dyskomfort spowodowany szumami usznymi i umożliwia maskowanie lub stosowanie terapii TRT w ciagu dnia. Jest także kluczowym elementem leczenia nadwrażliwości słuchowej. Można go nosić w domu oraz w pracy.
Do generatora dołączona jest instrukcja obsługi. W cenę artykułu wliczone są równiez konsultacje telefoniczne.
Uwaga:
W terapii TRT zaleca się noszenie 2 generatorów zausznych. W sytuacji zakupu tylko jednego generatora, w celu dopasowania właściwego, prosimy o podanie na którym uchu generator będzie noszony ( w którym uchu szumi).
    • Producent: AcoSound
    • Kategoria: Pozostałe artykuły medyczne