Osuszacz powietrza Air Naturel Sekoa (90 m²)

Chwilowo brak oferty dla tego produktu
Osuszacz powietrza Air Naturel Sekoa (90 m²)

Osuszacz powietrza z technologią HygroSmart®, który prosto pousuwa z powietrza zarodki grzybów, pyły, bakterie i wirusy, a także wszelkie inne skażenia zagrażające Twojemu zdrowiu. Sekoa to jeden z najbardziej uniwersalnych osuszaczy na rynku. Nadaje się równocześnie do domów prywatnych, jak i biur, gabinetów czy pomieszczeń zastosowaneczności publicznej. Jest lekki i kompaktowy, zatem prosto go przenosić z miejsca na miejsce. Jest też energooszczędny i bezpieczny dla środowiska – dzięki zastosowanej technologii adsorpcyjnej nie wydziela freonu ani innych zgubnych związków chemicznych.

Co składa się na osuszacz powietrza Sekoa?

 • 3 stopnie pracy – 85 -> 100 -> 120 m3/h
 • zaimplementowany higrostat kontrolujący poziom wilgotności w pomieszczeniu:
 1. Urządzenie pracuje w trybie ciągłym i nie uwzględnia relatywnego poziomu wilgotności.
 2. Osuszacz pracuje aż do osiągnięcia wilgotności na poziomie 35%. Tryb świetny do suszenia prania.
 3. technika HygroSmart® zagwarantuje genialny poziom wilgotności. Funkcja ta włączy się, gdy poziom wilgotności odnajdzie się na poziomie 53% i automatycznie wyłączy się, gdy spadnie do poziomu 48%. HygroSmart® zagwarantuje stabilny klimat pomieszczeń poprzez cały czas, a tym samym pełen komfort dla organizmu.
 4. Osuszacz pracuje aż do osiągnięcia wilgotności na poziomie 70%, rewelacyjnego dla piwnicy z winami.
 • Poziom hałasu nie przekracza 50 dB
 • Działa w szerokim zakresie temperatur – od 1°C do 40°C
 • Zabezpieczony wąż na skropliny – 2 metry długości
 • Jonizator – gwarantuje harmonijny poziom jonów dodatnich i ujemnych w powietrzu
 • Wylot powietrza można otworzyć pod kątem 45 poziomów – rewelacyjne rozwiązanie, gdy chcesz wysuszyć pranie!
 • Timer – osuszacz Sekoa może pracować we wyznaczonym czasie 1, 2, 4 albo 8 godzin
 • Auto STOP – Sekoa wyłącza się samoczynnie, gdy zbiornik będzie pełny lub jeśli będzie źle osadzony. Wyłączy się też, gdy osiągnie wyszczególniony poziom wilgotności.
 • Restart – w przypadku nagłego odcięcia prądu automatycznie się restartuje, gdy znów zacznie płynąć prąd.

Co zyskujesz?

Zdrowe powietrze wiosną, latem, jesienią i zimą Osuszacz Sekoa jest uniwersalny i działa w naprawdę szerokim zakresie temperatur, poza minusowymi. Dlatego nawet zimą możesz go znieść do piwnicy, na strych czy do innego wnętrza, w którym temperatura schodzi poniżej 0°C. Sekoa jest rewelacyjny zwłaszcza w trakcie deszczowego, ale gorącego lata, ponieważ w upalne, duszne dni osusza powietrze sięgające nawet 40°C!

Harmonia klimatu W naturalnym środowisku liczba jonów ujemnych mniej więcej równa się ilości dodatnich. Bilansują się wzajemnie i to właśnie dzięki temu tak korzystnie czujemy się na łonie przyrody. W domach ta proporcja jest konkretnie zachwiana, ponieważ dominują tu szkodliwe jony dodatnie, emitowane przez różnego typu rządzenia elektryczne. Dzięki funkcji jonizacji powietrza osuszacz Sekoa zapewnia doskonale dobrany do potrzeb człowieka poziom jonów dodatnich i ujemnych w otaczającym go powietrzu. Efekt – zdrowie i naprawdę nieprzeciętne samopoczucie.

Spokojny sen, niezakłócona praca Sekoa jest jednym z cichszych osuszaczy na rynku. Nie przekracza wygodnego poziomu 50 db – taki poziom „hałasu" jest na przykład w bibliotece. Dlatego nie zakłóca snu ani pracy wymagającej skupienia.

Zdrowie i dobre samopoczucie Oczywiście nie tylko jonizator wpływa na Twoje prawidłowe samopoczucie. Podstawową funkcją Sekoa jest przecież osuszanie powietrza! Osuszacz dzięki innowacyjnej technice HygroSmart® zapewnia genialnie dostosowany do potrzeb Twojej rodziny poziom wilgoci w powietrzu. Niezaprzeczalnie hamuje rozwój wszystkich mikroorganizmów, pleśni, grzybów, a równocześnie nie wysusza śluzówek nosa i nie drażni skóry! Po prostu genialny.

Opinie o naszych produktach znajdą Państwo na stronach serwisu Ceneo.

Dla nas powietrze to źródło życia, witalności i zdrowia. A dla Ciebie?

dane technicznE

  • Producent: Air Naturel
  • Kategoria: Osuszacze powietrza