Osuszacz powietrza desair z jonizacją (20m²) marki Air naturel

Chwilowo brak oferty dla tego produktu
Osuszacz powietrza Air Naturel Desair z jonizacją (20m²)

DESAIR jest kompaktowym osuszaczem powietrza asygnowanym dla pomieszczeń do wielkości 20 m².

Pożegnaj się z nadmierną wilgocią:

Osuszacz powietrza Desair pochłonie wilgoć z powietrza i oczyści je tak, by zapewnić Ci zdrowe oddychanie. Pozbądź się nadmiernej wilgoci – sięgnij po Desair, który absorbuje do 600 ml wody dziennie (przy 30st.C i RH 80%) do zbiornika o objętości 2,5 l.

Praca tego osuszacza oparta jest na tzw. „efekcie Peltiera", w którym za pomocą szerokiej różnicy temperatur następuje skraplanie (kondensacja) wody z przepływającego powietrza. To najpraktyczniejsza, a przy tym najcichsza metoda adsorpcji wody w minimalnych pomieszczeniach.

Urządzenie jest wyekwipowane w detektor, który w momencie zapełnienia się zbiornika wodą, automatycznie je wyłącza. Co więcej, dzięki funkcji Auto-Restart, przy przerwie w zasilaniu, po ponownym pojawieniu się prądu samoczynnie wznowi pracę – dzięki temu Desair jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla domków letniskowych czy piwnic. Nie można oczywiście zapomnieć o zintegrowanym Timerze, który pozwala ustawić skrupulatny czas wyłączenia się urządzenia.

Desair nie tylko absorbuje nadmiar zbędnej wilgoci,też oczyszcza powietrze dzięki funkcji jonizacji oraz zastosowanemu filtrowi wstępnemu, który wychwytuje obszerniejsze cząsteczki kurzu.

Rozwiąż problem z nadmierną wilgocią z łatwością i szybko! Dowiedz się, jaką masz wilgotność w pomieszczeniach, dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi, który na bieżąco pilnuje jej poziom w otoczeniu. Nieduży osuszacz powietrza Desair harmonijnie dostosuje się do każdych warunków (sypialnia, kuchnia, garderoba, magazyn, a choćby jacht czy przyczepa kempingowa).

Osuszacz Desair wyekwipowany jest w:

  • samoczynny wyłącznik zatrzymuje urządzenie gdy zbiornik jest pełny (600 ml / dzień)
  • Jonizator
  • Timer
  • Wstępny filtr
  • Auto-restart
  • Cyfrowy wyświetlacz

Co otrzymujesz?

Urządzenie, które znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgotności (np. Łazienka, suszarnia, jacht, przyczepa kempingowa), dyskretnie ozdobi każde wnętrze i zapewni adekwatne warunki dla zdrowia i rozwoju Tobie i Twojej rodzinie.

Dla nas powietrze to źródło życia, witalności i zdrowia. A dla Ciebie?

\

dane technicznE

    • Producent: Air Naturel
    • Kategoria: Osuszacze powietrza