Air naturel Osuszacz desair + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport!

Najtańsza oferta
Osuszacz AIR NATUREL Desair + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
od 379,00 zł
Zobacz w sklepie

Osuszacz powietrza Desair pochłonie wilgoć z powietrza i oczyści je tak, by zapewnić Ci zdrowe oddychanie. Pozbądź się nadmiernej wilgoci – sięgnij po Desair, który absorbuje do 600 ml wody dziennie do zbiornika o objętości 2,5 l.

Praca tego osuszacza oparta jest na tzw. „efekcie Peltiera", w którym przy pomocy obfitej różnicy temperatur następuje skraplanie (kondensacja) wody z przepływającego powietrza. To najpraktyczniejsza, a przy tym najcichsza metoda adsorpcji wody w śladowych pomieszczeniach.

Urządzenie jest wyposażone w czujnik, który w chwili zapełnienia się zbiornika wodą, samoczynnie je wyłącza. Co więcej, dzięki funkcji Auto-Restart, przy przerwie w zasilaniu, po ponownym pojawieniu się prądu samoczynnie wznowi pracę – dzięki temu Desair jest znakomitym rozwiązaniem dla domków letniskowych czy piwnic.

Nie można oczywiście zapomnieć o zintegrowanym Timerze, który pozwala ustawić dokładny czas wyłączenia się urządzenia. Desair nie tylko absorbuje nadmiar zbędnej wilgoci,również oczyszcza powietrze dzięki funkcji jonizacji oraz zastosowanemu filtrowi wstępnemu, który wychwytuje większe cząsteczki kurzu.

Rozwiąż problem z nadmierną wilgocią prosto i szybko! Dowiedz się, jaką masz wilgotność w pomieszczeniach, dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi, który na bieżąco pilnuje jej poziom w otoczeniu. Niewielki osuszacz powietrza Desair harmonijnie przypasuje się do każdych warunków (sypialnia, kuchnia, garderoba, magazyn, a choćby jacht żaglowy czy samochód kempingowy).

    • Producent: AIR NATUREL
    • Kategoria: Osuszacze powietrza