York Fitness X120

Najtańsza oferta
Orbitrek York Fitness X120 Active
od 1 490,00 zł
Zobacz ofertę
Orbitrek York Fitness X120 Active
od 1 490,00 zł
Zobacz w sklepie
Orbitrek York Fitness X120 Active 2 w 1
od 1 749,00 zł
Zobacz w sklepie
York Fitness X120 Active
od 1 619,00 zł
Zobacz w sklepie

doskonała efektywność fizyczna, szczupła sylwetka i świetne samopoczucie - tego wszelkiego dokonasz z urządzeniem York Fitness bez wychodzenia z domu! Ćwiczenia realizowane na jednym z najpopularniejszych sprzętów fitness - orbitreku magnetycznym - należą do prostych, a także co najważniejsze do jednych z najskuteczniejszych.

przedstawiamy Państwu jeden z flagowych modeli producenta York Fitness - X120. Charakteryzuje się on wysoką jakością wykonania, dbałością o , a także szybkim i intuicyjnym montażem. Koło zamachowe o wadze ok. 7 kilogramów zapewnia wysoką płynność ruchów, co w zasadniczym stopniu przekłada się na komfort wykonywanych ćwiczeń. 16-stopniowa skala obciążenia umożliwi staranne określenie i dobranie do własnych potrzeb opór urzadzenia, który sterowany jest elektronicznie przy pomocy komputera.

Wielofunkcyjny komputer w urządzeniu X120 pozostał wyposażony w aż 19 programów treningowych, dzięki Twój trening nigdy nie stanie się monotonny. W dodatku firma umożliwił stworzenie i zapisanie własnego manualnego programu dostosowanego do własnych potrzeb. Podczas wykonywania ćwiczeń na wyświetlaczu komputera pojawiają się dane odnośnie czasu treningu, szybkości, przebytego dystansu, a także ilości spalonych kalorii. Przytrzymując umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zmierzysz i skontrolujesz swój puls. Kontrola tętna to klucz do bezpiecznego i skutecznego treningu, dlatego tak ważny jest jego pomiar. W sytuacji przekroczenia jego górnej granicy (3 strefy treningowe tętna), użytkownik zostanie o tym poinformowany.

Orbitrek wyposażono także w kółka transportowe umożliwiające łatwe przemieszczanie urządzenia po domu (bez konieczności demontażu), a także stopki poziomujące, aby użytkownik mógł w nietrudny sposób wypoziomować urządzenie. Nie zapomniano także o bezpieczeństwie ćwiczącego - płozy zostały pokryte antypoślizgową powierzchnią gwarantującą rewelacyjną przyczepność. Nośność urządzenia została ustalona na poziomie 110 kg. Namawiamy do poznania się ze detalową specyfikacją technologiczną.

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:


Orbitrek York X 120 ma dwuletnią gwarancję producencką, która wykonywana jest na zasadzie door-to-door. Nasz sklep jest autoryzowanym sprzedawcą towarów York Fitness.


  • Producent: York Fitness
  • Kategoria: Orbitreki
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Waga urządzenia: 37 kg
  • Waga koła zamachowego: 7 kg