Orgasm Control+ Gel 100 ml Żel powstrzymujący przedwczesny wytrysk 180347

Najtańsza oferta
Orgasm Control+ Gel 100 ml Żel powstrzymujący przedwczesny wytrysk 180347
od 84,90 zł
Zobacz w sklepie

Orgasm Control+ Gel został wytworzony, byś poczuł:

* efekt chłodzenia i zmrożenia - twój członek zastyga w erekcji

* dłuższy stosunek - choćby o 40 minut

* potężną i długą erekcję

* niecodzienne aktywne doznania

* całkowitą satysfakcję seksualną

* pewność swojej męskości, potwierdzoną kontrolą wytrysku

* brak zdenerwowania i niepewności przed stosunkiem


innowacyjny i najskuteczniejszy żel opóźniający wytrysk nareszcie na polskim rynku!

Linia Orgasm Control wzbogaca się o nowy artykuł. Orgasm Control+ Gel to postępowy produkt, który powstał specjalnie na życzenie naszych konsumentów. Stworzyliśmy go, byś mógł radować się bardzo długimi stosunkami. Aby wzbogacić Twoje doznania, jednocześnie opóźniając moment ejakulacji. Jeśli marzy Ci się w łóżku trwałość seksualnego długodystansowca, stosuj Orgasm Control+ Gel regularnie. Koniec z rozgorączkowanym galopem, prędkim finiszem i niepocieszonym spojrzeniem Twojej kobiety! Zniknie zakłopotanie w intymnych sytuacjach. Razem z partnerką zaczniecie czerpać radość z cudownego i długiego seksu.


Problem przedwczesnego wytrysku dotyka prawie połowy męskiej populacj.

Mężczyźni od setek lat mierzyli się problemem z przedwczesnego wytrysku. Imali się najdziwniejszych sposobów. Odliczanie do tyłu w trakcie stosunku, czy odganianie seksualnej ekstazy wizualizacjami teściowej oczywiście nie pomaga.

A przecież obecnie ten wstydliwy problem dotyczy panów w każdym wieku. Stres, zmęczenie i nieregularny tryb życia, zła dieta może prowadzić do przedwczesnego wytrysku. Problem ten dotyka nie tylko panów,też ich partnerki, sfrustrowane brakiem orgazmu.

Nie pozwól, by wasza szczególna, intymna więź, cierpiała z powodu Twoich niedomagań. Orgasm Control+ Gel to efektywny sposób na kontrolę wzwodu. Daj swej kobiecie tyle rozkoszy, ile naprawdę potrzebuje.


Jak działa Orgasm Control+ Gel?

* Lekko znieczula żołądź, powierzchnię członka

* uniemożliwia nadmiernemu pobudzeniu receptorów w obrębie członka

* Daje niezwykłe uczucie chłodzenia

* Tonizuje reakcję zakończeń nerwowych

* Pielęgnuje skórę penisa i zapobiega otarciom

* Otwiera Ciebie i Twoją partnerkę na niezwykłe i głębokie doznaniaOrgasm Control + swoje niezwykłe parametry zawdzięcza niezwykłemu efektowi chłodzenia i znieczulenia.

Formuła żelu została tak zaprojektowana, by naturalne składniki jak najlepiej wchłaniały się w głąb członka i lepiej przenikały do wewnętrznych tkanek organu. Dzięki czemu działanie jest natychmiastowe i pozwala jeszcze dłużej radować się stosunkiem.


Orgasm Control + Gel rewolucja w zapobieganiu przedwczesnym wytryskom

Związki i substancje zawarte w żelu posiadają działanie chłodzące i znieczulające. Dzięki nowym doznaniom, wzwód jest silniejszy i twardszy. Olejki lotne zapobiegają nadwrażliwości żołędzia. Tonizują działanie zakończeń nerwowych w obrębie prącia przeciwdziałają nadmiernemu podrażnieniu i pobudzeniu.

ponadto miejscowo mają działanie lekko znieczulające, co opóźnia wytrysk nasienia, a tym samym wydłuża stosunek. Użytkownicy potwierdzają wyśmienite działanie tego towaru. W dodatku używanie żelu ulepsza wygląd i głęboko odżywia skórę Twojego penisa!

Dzięki Orgasm Control + tysiące kochanków na całym świecie może na nowo cieszyć się stosunkami płciowymi, tak długo jak chcą. Twoja kobieta będzie zachwycona, a Ty dołączysz do grona łóżkowych maratończyków.


elementy

* MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT olejek eteryczny zawiera w głównej mierze mentol, który nadaje uczucie chłodu. Komponent o standardowym świeżym zapachu. Pochodzi z Ameryki Północnej, Europy, Indii i Chin. Substancja hamuje rozwój mikroorganizmów i działa przeciwzapalnie. Daje uczucie świeżości i chłodu przez oddziaływanie z odpowiednimi receptorami obecnymi w skórze

* MENTHOL związek o silnym, typowym zapachu miętowym, jeden z głównych składników olejku miętowego. Znamionuje go działanie odświeżające, kojące, chłodzące, znieczulające, łagodzące podrażnienia.

* MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL olejek miętowy Peppermint Oil łagodzi stany zapalne skóry i podrażnienia, rozgrzewa.


Skład:

AQUA, PROPYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., POLYSORBATE-20, HYDROXYETHYLCELLULOSE, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF EXTRACT, MENTHOL, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, AROMA.


realne skutki uboczne

Przed zastosowaniem zaaplikuj środek na wewnętrzną część przedramienia, by sprawdzić wrażliwość na elementy. W przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek element żelu, w szczególności w przypadku wystąpienia wysypki albo swędzenia należy zaprzestać używania.

    • Producent: Cobeco Pharma
    • Kategoria: Opóźnianie wytrysku