bc bonacure moisture kick odżywka 200 ml dla kobiet marki Schwarzkopf

Najtańsza oferta
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick odżywka 200 ml dla kobiet
od 20,26 zł
Zobacz ofertę
Schwarzkopf BC Moisture Kick, nawilżająca odżywka dwufazowa, 200ml
od 23,20 zł
Zobacz w sklepie
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick odżywka 200 ml dla kobiet
od 20,93 zł
Zobacz w sklepie
Schwarzkopf BC Moisture Kick, dwufazowa odżywka w sprayu, 200 ml
od 24,45 zł
Zobacz w sklepie
Schwarzkopf BC Moisture Kick odżywka w sprayu 200ml
od 27,99 zł
Zobacz w sklepie
Schwarzkopf BC Bonacure Moisture Kick odżywka 200 ml dla kobiet
od 20,26 zł
Zobacz w sklepie
Schwarzkopf BC Moisture Kick, odżywka w sprayu mocno nawilżająca 200ml
od 20,70 zł
Zobacz w sklepie

Schwarzkopf & Henkel to producent kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak mało miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był wykorzystywany – aby umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak przełomowy, a zarazem pożądany, że zaledwie rok później Schwarzkopf swój artykuł dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, że wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak znaczny, że mógł sobie pozwolić na dodatek na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł też za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy towar do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest wyjątkowo lubianym produktem kosmetycznym.

Szampon ten obecnie podzielony pozostał na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które na dodatek pozostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, uniemożliwiające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów firmy Schwarzkopf – Taft. Marka znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf został wykupiony poprzez producenta Henkel, a następnie wprowadzono markę OSIS, która asygnowana jest do używania poprzez profesjonalnych fryzjerów.

firma ciągle się rozwija i oferuje swoim klientom coraz to świeże rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu zadowala się popularnością i zachwytm.

    • Producent: Schwarzkopf
    • Kategoria: Odżywianie włosów
    • Działanie: nawilżające
    • Pojemność: 200 ml