Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2

Najtańsza oferta
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2
od 578,00 zł
Zobacz ofertę
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2
od 578,00 zł
Zobacz w sklepie
Oczyszczacz powietrza + 2x Maska!
od 700,00 zł
Zobacz w sklepie
Oczyszczacz XIAO Mi Air Purifier 2 + DARMOWY TRANSPORT!
od 649,99 zł
Zobacz w sklepie

Oczyszczacz Powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 Zapewnij sobie czyste powietrze Oczyść każdy oddech powietrza Air Purifier to oczyszczacz powietrza cechujący się wysoką wydajnością efektu czyszczenia.

Inżynierowie R&D wytwarzając system oczyszczania powietrza inspirowali się budową silników lotniczych, w oparciu o siłę wiatru, stwarzając tym samym solidny system ssania przy rozszerzeniu ciśnienia. Po naciśnięciu przycisku "start", dzięki efektywnemu filtrowi oczyszczania powietrza, cykl filtracji obejmuje całe pokój.

W fazie wstępnej powietrze jest wyrzucane ku górze a następnie rozrzucone wzdłuż ścian i podłogi w całym pomieszczeniu, tworząc pokaźne koło we wnętrzu. Sam sterownik systemu oczyszczania powietrza jest na tyle rozbudowany, że można sterować nim zdalnie z telefonu poprzez przejście w tryb „super”.

Zdolność oczyszczania powietrza wynosi 330m3/h. Opcja inteligentne sterowanie poprzez WiFi w telefonie, można zastosować aplikacji Mi Home* i w czasie rzeczywistym polepszając jakość powietrza w domu przystosować właściwości oczyszczania do wielkości wnętrza.

Ekscytujące jest to, iż system oczyszczania jest wystarczająco inteligentny, aby dowiedzieć się, co używasz, to znaczy jakie masz nawyki, np. Palisz papierosy w pokoju. Kiedy wychodzisz z wnętrza, oczyszczanie automatycznie się włączy.

Czujniki temperatury i wilgotności znajdujące się w domu, zapewnią czyste powietrze i tym samym bezpieczeństwo i zdrowie twojej rodziny * aplikacja Mi Home jest częściowo w j. Angielskim oraz chińskim.

Spokojna noc "przypasowanoc, słodkich snów" to cel jaki postawiło sobie Xiaomi projektując urządzenie. Korzystanie z aerodynamiki, tj. Przepływu powietrza przez każdy składnik wyposażenia twojego domu, zostało skrupulatnie zaprojektowane, aby zapewnić redukcję hałasu do minimum.

parametry w trybie uśpienia to jedynie 31db, czyli takie jak spokojny wiatr wiejący w letni wieczór. Nowa technika użyta w silniku, zmniejsza zużycie energii o 58%, a tryb normalny osiąga wartość użytkową 4.8W.

Oznacza to niższe zużycie energii niż żarówki energooszczędne. Od dzisiaj możesz czuć się swobodnie w zaciszu swojego czystego domu. Czyste powietrze w każdej części pokoju podczas snu, ciało odprowadza setki substancji chemicznych z dróg oddechowych, takich jak dwutlenek węgla, amoniak, itp.

znaczący wpływ na jakość snu ma to czy pomieszczenie jest zamknięty, czy otwarty. Przebywanie w pokoju z oczyszczonym powietrzem wydajnie złagodzi ból głowy po wstaniu, ból gardła, zatkany nos i inne dolegliwości.

w dodatku, przez oczyszczanie powietrza usunięte zostaną także zarazki i roztocza znajdujące się na pościeli, kurz i mnóstwo innych alergenów.

    • Producent: Xiaomi
    • Kategoria: Oczyszczacze powietrza