Garmin DriveSmart 61 LMT-S EU

Najtańsza oferta
Garmin DriveSmart 61 LMT-S EU
od 729,99 zł
Zobacz ofertę
Nawigacja GARMIN DriveSmart 61 LMT-S WiFi Europa
od 769,99 zł
Zobacz w sklepie
Garmin DriveSmart 61 LMT-S EU
od 729,99 zł
Zobacz w sklepie
Nawigacja GARMIN DriveSmart 61 LMT-S WiFi Europa
od 769,99 zł
Zobacz w sklepie

nowoczesna nawigacja samochodowa z funkcjami telefonicznymi Prosta w obsłudze nawigacja samochodowa GPS z funkcjami online i jasnym 6.95-calowym dotykowym, bezramkowym wyświetlaczem pojemnościowym Fabrycznie załadowane mapy z dożywotnią subskrypcją1 Kliknij tutaj, żeby zobaczyć zasięg mapy dla tego artykułu gwarantuje usługi działające w czasie rzeczywistym2, takie jak aktualne dane o ruchu drogowym i parkingach3 komplet głośnomówiący Bluetooth®4, powiadomienia z telefonu5 i sterowanie głosowe zaimplementowany moduł Wi-Fi® prosty dostęp do map i aktualizacji Pozostań w kontakcie, będąc w drodze dzięki urządzeniu nawigacyjnemu Garmin DriveSmart z zestawem funkcji telefonicznych, powiadomieniami z telefonu i starannymi wskazówkami nawigacyjnymi.

Tryb głośnomówiący, aktualne dane o ruchu drogowym, zastosowany moduł Wi-Fi i mnóstwo więcej — rozwiązania na miarę przyszłości są w Twoim urządzeniu Garmin. Ty po prostu jedź. Usługi Live dla urządzenia Drive Omijaj korki dzięki alternatywnym trasom, które pozwalają oszczędzać czas.

Dzięki informacjom w czasie rzeczywistym stracisz mniej czasu, szukając miejsca parkingowego. Żeby otrzymywać alerty o utrudnieniach drogowych, właściwe wskazówki o alternatywnych trasach i aktualne prognozy pogodowe, pobierz aplikację Smartphone Link, która łączy urządzenie Garmin DriveSmart ze zgodnym smartfonem.

Zbliżając się do celu podróży, nie musisz już przejmować się parkowaniem dzięki możliwości wyświetlania cen oraz nurtów dostępności publicznych miejsc parkingowych na ulicach. Aplikacja Smartphone Link pozwala na również korzystanie z funkcji LiveTrack2, która pozwala kierowcom udostępniać swoją pozycję, aby inni mogli śledzić ich położenie, gdy na przykład załatwiają sprawy na mieście albo są w długiej podróży.

Łączenie DriveSmart z siecią Po zsynchronizowaniu smartfonu przy pomocy Bluetooth z urządzeniem Garmin DriveSmart otrzymujesz dostęp do świetnych funkcji zapewniających łączność bez odrywania rąk od kierownicy.

Możesz wykonywać połączenia za pomocą zestawu głośnomówiącego i odbierać spersonalizowane powiadomienia z telefonu na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Co oznacza, iż nie musisz sięgać po telefon, aby zobaczyć, kto dzwoni lub przeczytać wiadomość tekstową czy powiadomienie z kalendarza.

Nawigacja sterowana głosem Ci potrzeba wskazówek nawigacyjnych? starczy powiedzieć. Urządzenie Garmin DriveSmart zaopatrzone jest w sterowane głosem funkcje nawigacyjne, dzięki temu możesz wydawać polecenia i otrzymywać wskazówki nawigacyjne prowadzące wprost do celu.

(Tylko modele z mapą całej Europy) Moduł Wi-Fi zagwarantuje za każdym razem aktualne informacje zastosowany w nawigację Garmin DriveSmart moduł Wi-Fi ułatwia bieżące aktualizowanie map i oprogramowania. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi, samoczynnie otrzymasz powiadomienie ekranowe.

Po prostu podłącz urządzenie do ładowania i pozwól w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę. Ostrzeżenia dla kierowcy: bądź świadomy swojego otoczenianamawiać użytkowników do bezpieczniejszej jazdy i powiększać ich świadomość sytuacyjną, urządzenie Garmin DriveSmart zagwarantuje kierowcy ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach szybkości, przejazdach kolejowych i przejściach dla zwierząt.

ponadto nawigacja ostrzega o jeździe pod prąd drogą jednokierunkową i o znajdujących się w pobliżu szkołach i strefach wokół szkół. Otrzymasz również powiadomienia o zbliżaniu się do kamery na światłach lub fotoradaru6, a choćby ostrzeżenia o zmęczeniu7, które sugerują miejsca odpoczynku na trasie.

Więcej funkcji nawigacyjnych w smartwatchu Garmin Po sparowaniu tego urządzenia nawigacyjnego ze zgodnym smartwatchem Garmin (sprzedawanym osobno) możesz korzystać z funkcji nawigacyjnych bezpośrednio na nadgarstku, nawet gdy po zaparkowaniu pojazdu zmierzasz do celu na piechotę.

Pomocne powiadomienia dla kierowcy są jeszcze przystępne na zegarku. Nie musisz się już przejmować pozostawianiem samochodu na zatłoczonym parkingu, smartwatch zapewnia wskazówki nawigacyjne prowadzące od zaparkowanego samochodu do celu podróży i z powrotem.

Lepsze podróże dzięki TripAdvisor® Gdy nie znasz okolicy dobrze jest mieć pomocnika, który wskaże właściwy kierunek. Właśnie z tego powodu proponujemy serwis TripAdvisor w urządzeniu nawigacyjnym Garmin DriveSmart.

Wyświetlaj oceny miejsc związanych z podróżowaniem, takich jak hotele, restauracje i atrakcje na trasie lub w pobliżu celu. Największy na świecie serwis poświęcony podróżom przystępny w samochodzie pomaga kierowcom wyszukiwać miejsca, które ułatwią i uprzyjemnią całą podróż.

Wyszukuj świeże atrakcje przy pomocy wbudowanego narzędzia do planowania podróży, które urozmaica podróże przez sugerowanie atrakcyjnych miejsc na trasie. Przyjazne wskazówki nawigacyjne z Garmin Real Directions™ Nowy wymiar szczegółowych, głoso..

    • Producent: Garmin
    • Kategoria: Nawigacja samochodowa
    • Mapy: Europa