Stikero Mata magnetyczna na lodówkę - whiskey na na czarnym tle 4295

Chwilowo brak oferty dla tego produktu

Mata magnetyczna na lodówkę

Mata magnetyczna na lodówkę to niezwykły sposób na zmianę wyglądu Twojej kuchni. Oryginalne i innowacyjne wzory w połączeniu z najnowszą technologią produkcji, pozwalają nam stworzyć magnes, który zafascynuje każdego. Mata magnetyczna to ponadto rewelacyjne zabezpieczenie lodówki przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, a jej założenie trwa tylko chwilę.


- Matę zakładamy na metalową powierzchnię. Mata nie przyczepi się do aluminium i plastiku (przy mierzeniu pomijamy listwy plastikowe).

- Uchwyty, rączki, zaokrąglenia. z łatwością zbratasz matę używając ostrego nożyka lub nożyczek.

- przypasowana do lodówki. Mata magnetyczna przylega do finezyjnych uwypukleń np. Logo producenta.

- Na przeróżne typy lodówek. Jednodrzwiowe albo dwudrzwiowe — to Ty decydujesz czy chcesz otrzymać matę w jednej czy dwóch częściach.

- Szybka zmiana. Matę magnetyczną możesz zakładać i zdejmować kiedy tylko chcesz, zaledwie w kilkadziesiąt sekund.

- Czyszczenie nie stanowi problemu. Mata niepodatna jest na działanie wody. Do czyszczenia używaj tylko wilgotnej, miękkiej szmatki.

- stworzona pod rozmiar. Matę wykonujemy dokładnie w wymiarze, jaki podasz w zamówieniu. Maksymalna szerokość maty to 60cm.

- Ukrywa rysy i wgniecenia. Mata magnetyczna jest na tyle gruba, że zamaskuje nieduże uszkodzenia powstałe w trakcie codziennego wykorzystywania.

- Ochroń lodówkę. Wykorzystaj matę jako zabezpieczenie lodówki przed zarysowaniami.

- Super podarek. Zaskocz swych bliskich i zrób niezwykłą niespodziankę.

* Ze względu na kalibrację Twojego monitora, kolory maty magnetycznej mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych w sklepie.

    • Producent: Stikero
    • Kategoria: Magnesy na lodówkę

Powiązane produkty