Stikero Mata magnetyczna na lodówkę - kula plazmowa 4165

Chwilowo brak oferty dla tego produktu

Mata magnetyczna na lodówkę

Mata magnetyczna na lodówkę to niezwykły sposób na zmianę wyglądu Twojej kuchni. Oryginalne i progresywne wzory w połączeniu z najnowszą technologią produkcji, pozwalają nam stworzyć magnes, który zafascynuje każdego. Mata magnetyczna to jeszcze rewelacyjne zabezpieczenie lodówki przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, a jej założenie trwa wyłącznie chwilę.


- Matę zakładamy na metalową powierzchnię. Mata nie przyczepi się do aluminium oraz plastiku (przy mierzeniu pomijamy listwy plastikowe).

- Uchwyty, rączki, zaokrąglenia. prosto połączysz matę używając ostrego nożyka albo nożyczek.

- dostosowana do lodówki. Mata magnetyczna przylega do finezyjnych uwypukleń np. Logo producenta.

- Na przeróżne typy lodówek. Jednodrzwiowe lub dwudrzwiowe — to Ty decydujesz czy chcesz dostać matę w jednej czy dwóch częściach.

- Szybka zmiana. Matę magnetyczną możesz zakładać i zdejmować kiedy jedynie chcesz, zaledwie w kilkadziesiąt sekund.

- Czyszczenie nie stanowi problemu. Mata wytrzymała jest na działanie wody. Do czyszczenia używaj tylko wilgotnej, miękkiej szmatki.

- wytwarzana pod wymiar. Matę wykonujemy starannie w wymiarze, jaki podasz w zamówieniu. Maksymalna szerokość maty to 60cm.

- Ukrywa rysy i wgniecenia. Mata magnetyczna jest na tyle gruba, że zamaskuje nieduże uszkodzenia powstałe podczas codziennego użytkowania.

- Ochroń lodówkę. Wykorzystaj matę jako zabezpieczenie lodówki przed zarysowaniami.

- Super podarunek. Zaskocz swych bliskich i zrób niezwykłą nieoczekiwankę.

* Ze względu na kalibrację Twojego monitora, kolory maty magnetycznej mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych w sklepie.

    • Producent: Stikero
    • Kategoria: Magnesy na lodówkę

Powiązane produkty