Stikero Mata magnetyczna na lodówkę - jesienne warzywa 4272

Chwilowo brak oferty dla tego produktu

Mata magnetyczna na lodówkę

Mata magnetyczna na lodówkę to niezwykły sposób na zmianę wyglądu Twojej kuchni. Oryginalne i postępowe wzory w połączeniu z najnowszą technologią produkcji, pozwalają nam stworzyć magnes, który zafascynuje każdego. Mata magnetyczna to na dodatek świetne zabezpieczenie lodówki przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, a jej założenie trwa jedynie chwilę.


- Matę zakładamy na metalową powierzchnię. Mata nie przyczepi się do aluminium, a także plastiku (przy mierzeniu pomijamy listwy plastikowe).

- Uchwyty, rączki, zaokrąglenia. łatwo scalisz matę używając ostrego nożyka lub nożyczek.

- dobrana do lodówki. Mata magnetyczna przylega do subtelnych uwypukleń np. Logo producenta.

- Na przeróżne typy lodówek. Jednodrzwiowe albo dwudrzwiowe — to Ty decydujesz czy chcesz dostać matę w jednej czy dwóch częściach.

- Szybka zmiana. Matę magnetyczną możesz zakładać i zdejmować kiedy wyłącznie chcesz, zaledwie w kilkadziesiąt sekund.

- Czyszczenie nie stanowi problemu. Mata oporna jest na działanie wody. Do czyszczenia używaj tylko wilgotnej, miękkiej szmatki.

- wykonana pod wymiar. Matę wykonujemy starannie w rozmiarze, jaki podasz w zamówieniu. Maksymalna szerokość maty to 60cm.

- Ukrywa rysy i wgniecenia. Mata magnetyczna jest na tyle gruba, że zamaskuje nieznaczne uszkodzenia powstałe podczas codziennego stosowania.

- Ochroń lodówkę. Wykorzystaj matę jako zabezpieczenie lodówki przed zarysowaniami.

- Super podarek. Zaskocz swoich bliskich i zrób niezwykłą nieprzewidziankę.

* Ze względu na kalibrację Twojego monitora, barwy maty magnetycznej mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych w sklepie.

    • Producent: Stikero
    • Kategoria: Magnesy na lodówkę

Powiązane produkty