Nikon D850

Najtańsza oferta
Nikon D850 Body
od 16 021,52 zł
Zobacz ofertę
Nikon D850 Body
od 16 021,52 zł
Zobacz w sklepie
Nikon D850 (body) Przy zakupie tego artykułu otrzymasz nasz bestseller Cewe Fotoksiążkę o wartości 135zł
od 16 999,00 zł
Zobacz w sklepie
Nikon D850 Body + 24-120mm F4.0 VR II Nano
od 18 969,42 zł
Zobacz w sklepie
Nikon D850 Body + 24-70mm F2.8 ED VR
od 25 004,37 zł
Zobacz w sklepie

*Informujemy, iż sprzedaż towarów Nikon w ramach Selektywnej Dystrybucji dokonywana jest jedynie na rzecz użytkowników końcowych, bez możliwości wprowadzania zakupionego artykułu do dalszego obrotu handlowego poprzez Nabywcę w ramach prowadzonej poprzez niego działalności gospodarczej.

posiadając do dyspozycji niezrównane połączenie rozdzielczości, prędkości działania i czułości, nie tylko wykonujesz perfekcyjną pracę. Demonstrujesz swoje mistrzostwo.
Pełna swoboda twórcza. Bezkompromisowa jakość obrazu.
Odkryj nieznaną Ci dotąd bajeczność pełnoklatkowego formatu FX. Od studia aż po najodleglejsze zakątki globu.

wykorzystana w modelu D850 szybka matryca formatu FX o ultrawysokiej rozdzielczości wynoszącej 45,7 mln produktywnych pikseli zagwarantuje bogate w szczegóły obrazy o rozdzielczości 45,4 mln pikseli. Drukowanie obrazów o ultrawysokiej rozdzielczości w szczególnie pokaźnych formatach. Nagrywanie prawdziwych filmów pełnoklatkowych w rozdzielczości 4K. Matryca CMOS w technice BSI jest pozbawiona optycznego filtra dolnoprzepustowego, a przy tym zaopatrzona w ściśle przylegające do siebie mikrosoczewki w układzie scalonym i powłokę przeciwodblaskową. Światło wpadające poprzez obiektyw łatwiej dociera do fotodiod, co daje wyjątkową detalowość i olbrzymi zakres dynamiczny. A 153-polowy AF, pochodzący z modelu D5, zagwarantuje znakomitą ostrość i pokaźne pokrycie kadru konieczne do wykonywania pełnoklatkowych fotografii w ultrawysokiej rozdzielczości.

Tak wygląda prędkość w rozdzielczości 45,4 mln pikseli

Dzięki nieporównanemu połączeniu szybkości działania, detalowości i precyzji utrwalisz ważne momenty na zdjęciach godnych prestiżowych nagród. Zdjęcia seryjne w pełnej rozdzielczości z maksymalną prędkością 9 kl./s. Fenomenalny autofokus.

Dzięki nieprzeciętnemu połączeniu mocy obliczeniowej i wytrzymałości zarejestrujesz wszystkie ważne wydarzenia. Nikon D850 rejestruje zdjęcia z szybkością 7 kl./s. A po użyciu wielofunkcyjnego pojemnika na baterie MB-D18 z włożonym akumulatorem EN-EL18B (stosowanym w modelu D5) możesz uzyskać prędkość choćby 9 kl./s. Fotografie w pełnej rozdzielczości możesz wykonywać nawet w formacie RAW, a akumulator EN-EL18B zezwala na zarejestrowanie nawet 1840 fotografii na jednym naładowaniu (w trybie zdjęć pojedynczych, zgodnie ze standardami stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association). Specjalny procesor AF niezwłoczne rozpoznawanie obiektów przy fotografowaniu z dużą liczbą klatek na sekundę. Choćby najmniejsze obiekty poruszające się szczególnie błyskawicznie w słabych warunkach oświetleniowych są śledzone z niezwykłą precyzją. Dwa gniazda kart pamięci umożliwiają korzystanie z kart SD UHS-II i XQD – to najszybsze przystępne zestawienie.

Tak wygląda czułość na światło, niuanse i ekspresję

Wydobądź szczegóły ukryte w najciemniejszych sceneriach i najgłębszych cieniach. Wiodący w tej klasie zakres czułości ISO od 64 do 25600 można zwiększyć do odpowiednika zakresu od 32 do 102400.

Możesz rejestrować niemal pozbawione szumów fotografie przy wysokiej czułości ISO i uzyskać niewiarygodną precyzję obrazu, nawet fotografując w niemal całkowitych ciemnościach. Szybki procesor przetwarzania obrazu EXPEED 5, pochodzący z modelu D5, zapewnia idealną jakość zdjęć w całym, istotnie szerokim zakresie czułości ISO. System autofokusa o dużej czułości działa z ogromną precyzją już od poziomu -3 EV we wszelkich polach AF, a w centralnym polu AF choćby od -4 EV (ISO 100, 20°C). Sensor pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli i progresywny system rozpoznawania scenerii spektakularne wyniki już od poziomu -3 EV.

To Twoje dzieło. Złożone z 45,4 mln pikseli.
Osiągi ponad wszystko. Jeśli zwiążesz moc obliczeniową gwarantującą przetwarzanie obrazu w ultrawysokiej rozdzielczości ze swobodą fotografowania w dowolnych warunkach i w każdy sposób, znajdziesz się o krok przed konkurencją.

Nieograniczona kreatywność. Długi czas pracy. Precyzja. Nikon D850 nie tylko spełnia swoje zadanie – wynosi perfekcję na jeszcze wyższy poziom. Za każdym razem uzyskujesz bezkompromisowe osiągi, niezależnie od tego, czy dla wielkości zdjęć w formacie RAW wybierzesz ustawienie duża, przeciętna, czy nieznaczna. Jednocześnie aparat, jak i opcjonalny wielofunkcyjny pojemnik na baterie MB-D18 są skrupulatnie zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zyskujesz dzięki temu swobodę dłuższego fotografowania w każdych okolicznościach. Jest to także pierwsza w historii lustrzanka cyfrowa wyekwipowana w tryb focus-stackingu, który umożliwia rejestrowanie szczególnie ostrych fotografii przy szerokiej głębi ostrości.

PRZYRODA

Zachowuj unikatowość. Dzięki poziomowi rozdzielczości, ostrości i prędkości umożliwiającemu rejestrowanie nieszablonowych, oszałamiających zdjęć. Zabierz odbiorców na miejsce zdarzeń.

SPORT

Wyróżniaj się. Posiądź sztukę pokazujenia ruchu dzięki jedynemu w swym typu połączeniu szybkości działania, rozdzielczości i precyzji.

ŚLUBY

obszerne emocje. Subtelne gesty. Postaraj się uchwycić siłę i energię emanującą z intymnych chwil dzięki precyzyjnej kontroli i zachwycającej ostrości.

POKAZ MODY

Przełamuj konwencje. Ustanawiaj własne reguły. Jeśli dysponujesz mocą obliczeniową, która zapewnia niczym nieograniczoną swobodę przetwarzania obrazu, Twoje najważniejsze fotografie nie tylko będą imponować. Staną się symbolami czasów.

KOMUNIKACJA

Rejestruj więcej. Czekaj mniej. Dzięki niezwykle prędkiemu przesyłaniu danych i komunikacji bezprzewodowej, Nikon D850 usprawni Twoją pracę.

Port USB 3.0 zapewnia szybką transmisję wielkich ilości informacji, co szczególnie usprawnia fotografowanie po nawiązaniu połączenia z komputerem. W celu korzystania z ultraszybkiego połączenia bezprzewodowego i przewodowego Ethernet możesz sparować aparat D850 z opcjonalnym przekaźnikiem bezprzewodowym WT-7A. Zezwala na on wysyłanie plików do serwera FTP albo komputera z maksymalną szybkością 866,7 Mb/s. Możesz także skonfigurować szybkie przesyłanie plików JPEG o wysokiej jakości za pośrednictwem usługi SnapBridge do swojego profilu w mediach społecznościowych albo do bezpiecznej galerii online. Perfekcyjnym wykorzystaniem tej funkcji jest np. Pokazywanie klientowi z drugiego końca świata postępów w sesji fotograficznej. Usługa SnapBridge też dodawanie do fotografii pokaźników geograficznych.

Współpraca z usługą SnapBridge
zaimplementowane w aparat funkcje Bluetooth® i Wi-Fi® są dostępne tylko w połączeniu z usługą SnapBridge. Żeby z niej korzystać przy pomocy tego aparatu, należy najpierw zainstalować w zgodnym urządzeniu inteligentnym aplikację SnapBridge marki Nikon.

Korzystanie z aplikacji SnapBridge
wymagania systemowe: System Android w wersji 5.0 lub nowszej System iOS w wersji 8.4 lub nowszej Urządzenie zgodne ze standardem Bluetooth® w wersji 4.0 lub nowszej.

    • Producent: Nikon
    • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe

Powiązane produkty