Radaway Premium plus 100 x 90 (30436-01-01N)

Chwilowo brak oferty dla tego produktu

Kliknij i zobacz naszą firmę: PREMIUM PLUS D linia Premium Plus to kolekcja kabin o tradycyjnej formie, mających użyteczne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które zapewniają ich cichą i bezusterkową pracę.

Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wytwarzane ze stopu aluminium odpornego na korozję, umożliwiają niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe i listwa magnetyczna.

Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean. Atuty kabiny Premium Plus D: Drzwi przesuwne produkowane z hartowanego szkła o grubości 5 mm Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm eleganckie, chromowane szczegóły warstwa Easy Clean – trafnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości, Możliwość zastosowania profili poszerzających, które zwiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Premium Plus D drzwi 90 x 100 cm odcień SZKŁA technika EASY CLEANNa szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji.

stosowana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean wydajną i długookresową ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów.

warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w przypadku szkła bez powłoki.

W procesie nanoszenia powłoka Easy Clean generuje stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę.

Niestety pod wpływem wody i środków myjących sprawność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy używanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło transparentnE przeważnie produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (z zasady są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem.

Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera oraz ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

  • Producent: Radaway
  • Kategoria: Kabiny prysznicowe
  • Kod producenta: 30436-01-01N
  • Kształt: kwadratowa, prostokątna
  • Materiał: szkło
  • Typ wejścia: drzwi rozsuwane
  • Strona: prawa
  • Wysokość: 190 cm
  • Wymiary: 100 x 90 cm

Powiązane produkty