Wiedźmin 3 Dziki Gon (PC)

Najtańsza oferta
Wiedźmin 3 Edycja Gry Roku PL PC
od 99,00 zł
Zobacz ofertę
Wiedźmin 3 Edycja Gry Roku PL PC
od 99,00 zł
Zobacz w sklepie
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku + DARMOWY TRANSPORT!
od 124,99 zł
Zobacz w sklepie
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
od 129,00 zł
Zobacz w sklepie
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
od 129,00 zł
Zobacz w sklepie
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku + Steelbook - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
od 129,00 zł
Zobacz w sklepie
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku + Steelbook - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
od 129,00 zł
Zobacz w sklepie
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon + DARMOWY TRANSPORT!
od 132,85 zł
Zobacz w sklepie
Wiedźmin 3 Dziki Gon GOTY PL PC
od 134,99 zł
Zobacz w sklepie
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Rozszerzona (Edycja 10-lecia ze steelbookiem) + DARMOWY TRANSPORT!
od 135,85 zł
Zobacz w sklepie
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku + Steelbook (PC) PL
od 144,99 zł
Zobacz w sklepie
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon (Reedycja)
od 129,00 zł
Zobacz w sklepie
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku ze steelbookiem
od 149,00 zł
Zobacz w sklepie
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku (zawiera dodatki Serca z kamienia, Krew i Wino)
od 119,00 zł
Zobacz w sklepie
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon (Reedycja)
od 129,00 zł
Zobacz w sklepie
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku ze steelbookiem
od 149,00 zł
Zobacz w sklepie
Gra PC Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku (zawiera dodatki Serca z kamienia, Krew i Wino)
od 119,00 zł
Zobacz w sklepie
Wiedźmin 3 Dziki Gon
od 172,51 zł
Zobacz w sklepie
Zawartoś pudełka z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon:

- Dysk Blu-ray z grą (DVD w wersji PC)
- Oficjalna ścieżka dźwikowa z gry
- Oficjalne, wytworzone poprzez twrcw gry wydawnictwo "Świat Wiedźmina - Kompendium"
- Pikna, bogata w szczegły mapa świata gry
- zestaw unikalnych naklejek Wiedźmin 3
- Stylowy rkaw ochronny

O Grze
Wiedźmin 3: Dziki Gon to fantastyczna, nieliniowa i pełna grozy opowieś, osadzona w kompletnie otwartym świecie. Tutaj podejmowane poprzez graczy wybory posiadają swoje konsekwencje i bardzo wpływają na dalszy zarys rozgrywki. W Wiedźminie 3 wcielasz si w Geralta z Rivii, członka elitarnej kasty łowcw potworw, i wyruszasz w swoją najwikszą podrż. W trawionym wojną świecie, pośrd chaosu i intryg, przyjdzie Ci stawi czoła wrogowi straszniejszemu aniżeli wszystko to, z czym dotychczas mierzyła si ludzkoś - kawalkadzie upiornych jeźdźcw zwanych Dzikim Gonem.

Bohater
Fabuła skupia si na Geralcie z Rivii, wiedźminie, legendarnym białowłosym najemniku, ktry specjalizuje si w zabijaniu potworw. Posiadający nadludzkie umiejtności, trenowany od dziecistwa łowca potworw, jest czsto jedynym ratunkiem dla prbujących ży w spokoju ludzi i przedstawicieli innych ras; Geralt i jemu podobni, są szansą na wprowadzenie rwnowagi w świecie opanowanym przez potwory.

Historia
Łącząca elementy legend anglosaskich i słowiaskich, historia przedstawiona w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon jest zarwno przystpna dla graczy dopiero zaczynających swoją przygod z wiedźmiskim światem, jak i ekscytująca dla fanw serii i powieści Andrzeja Sapkowskiego. Trwa wojna. Podczas gdy potżne Imperium Nilfgaardu prbuje podbi krlestwa płnocy, Geralt z Rivii staje si obiektem zainteresowania mocy potżniejszych niżeli wszystko to, z czym dotychczas musiał si zmierzy - Dzikiego Gonu, kawalkady zwiastujących pożog i uszkodzenie, upiornych jeźdźcw, potrafiących niszczy całe osady w mgnieniu oka. Kierowany osobistymi pobudkami, Geralt musi lawirowa pośrd wrogich mu sił by prastara przepowiednia mogła si wypełni.

Świat
Brutalny i pozbawiony zasad moralnych świat, w ktrym toczy si gra, wyznacza świeże standardy w dziedzinie wielkości, poziomu złożoności przedstawionego w nim ekosystemu oraz nieliniowej, reagującej na poczynania graczy rozgrywki. Realistyczny proces dnia i nocy, złożona symulacja pogody oraz wpływ powyższych elementw na gr, to wyłącznie niektre z elementw, ktre powodują, iż świat wiedźmina jest tak wiarygodny, jak to jedynie realne.

parametry Gry

-Gigantyczny otwarty świat, ktry tylko czeka aż go odkryjesz
Żegluj poprzez wzburzone morze, nurkuj w poszukiwaniu zaginionych artefaktw, albo pdź galopem przez pełne niebezpieczestw bezkresy--tajemnice świata wiedźmina jedynie czekają na odkrycie! Odwiedź skorumpowane, pełne przepychu i blichtru miasto Novigrad, zmierz si z gruchoczącym kości mrozem, wietrznych wysp Skellige i staw czoła mrocznym siłom zamieszkującym zniszczone wojną, pozornie opuszczone Ziemie Niczyje. Rb co chcesz, kiedy chcesz, w świecie 35 razy wikszym aniżeli ten przedstawiony w grze Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw.

-Trzymająca w napiciu historia i ponad 100 godzin rozgrywki
Wiedźmin 3: Dziki Gon to ponad 100 godzin rozgrywki łączącej trzymającą w napiciu, aktywną fabuł z otwartym światem i nieograniczoną możliwością wyboru zada pobocznych, a także sposobu ich realizacji. Rozwi umiejtności Geralta i przystosuj je do swojego jednostkowego stylu gry. Dokonuj wyborw i staw czoła ich konsekwencjom, a nastpnie ciesz si jednym z kilku zakocze, w całości uzależnionych od podejmowanych przez Ciebie decyzji.

-Taktyczna, widowiskowa walka
*Poluj na krwiożercze potwory używając specjalnych wiedźmiskich zmysłw--dostrzeż wicej, usłysz każdy szelest. Skorzystaj z całego spektrum umiejtności niedostpnych dla zwykłego śmiertelnika, aby zdoby upragnione trofeum.
*Pokonaj swoich przeciwnikw ze śmiertelną gracją, korzystając z systemu płynnego łączenia ciosw. W Wiedźminie 3 każde naciśnicie przycisku oznacza wyprowadzenie zabjczego ciosu, płynne przełączanie si pomidzy oponentami umożliwia Geraltowi pozbywanie si niezliczonych wrogw w spektakularny, wrcz filmowy sposb.
*Wykorzystaj progresywny system fizyki, jako jedną z swych broni--ciskaj wrogw o ściany i używaj dostpnych w otoczeniu elementw na swoją korzyś.
*Korzystaj z dodatkowych wiedźmiskich znakw,pokaźnie poszerzy wachlarz taktycznych możliwości w czasie walki i siej strach w sercach swoich wrogw.

-Nowa generacja nadchodzi!
* Ustanawiająca świeże standardy dla gatunku RPG grafika napdzana autorskim silnikiem REDengine3
* przezroczyście czysty i głboki dźwik w systemie 7.1
* Gra stworzona w pełni z myślą o platformach nowej generacji: PlayStation®4, Xbox One, a także PC.
  • Producent: CD Projekt
  • Kategoria: Gry komputerowe
  • Wersja językowa: polska
  • Gatunek: RPG
  • Grupa wiekowa: 18+
  • Wersja: pudełkowa
  • Tryb Multiplayer: nie