Dron phantom 3 marki Dji

Chwilowo brak oferty dla tego produktu

Twórz profesjonalne video!
Lata doświadczeń i prac pozwoliły stworzyć kamerę kompaktową i niesamowicie funkcjonalną. Kręć Phantomem 3 4Kwideo w 4K i 30 klatkach na sekundę a także twórz niesamowite 12 megapikselowe fotografie które są czyste i niesamowicie znaczne. Zaopatrzona w obiektyw f/2.8 o kącie widzenia 94⁰ eliminuje zniekształcenia obrazu które są widoczne np. W GoPro 4.

3 osiowy gimbal zapewnia genialną stabilizację kamery i obrazu w zróżnicowanych warunkach. Ciesz się jednostajnym wideo w każdej sytuacji!


wbudowany asystent lotu
Lataj całkowicie luźno a kiedy będziesz chciał wrócić w miejsce startu wciśnij wyłącznie jeden guzik! Phantom 3 4K zapisuje pozycję GPS i po wydanej komendzie sam wraca w miejsce z którego wystartował. Phantom jest w czasie lotu szczególnie jednostajny, po wzniesienie się w powietrze utrzymuje pozycję i czeka na rozkazy.

Inteligentne zasilanie
Inteligentny akumulator litowo-polimerowy gwarantuje długi i stabilny lot ( ok. 23 minuty ). Dzięki zastosowanym diodom LED jesteśmy w stanie śledzić jego naładowanie bez konieczności podłączania do drona. Wszystkie cechy akumulatora są na bieżąco wyświetlane w aplikacji DJI GO - jeśli jego poziom naładowania będzie niepokaźny - otrzymasz trafne ostrzeżenia.

Niesamowita moc
Silniki bezszczotkowe Phantoma 3 są dostosowane do znacznych obciążeń. Wydaj polecenie a phantom wykona je ekspresowo z doskonałą precyzją niezależnie czy chcesz się podwyższać, opadać, lecieć w przód czy w tył.

Zasięg i podgląd

ergonomiczny kontroler że pilotaż Phantoma 3 4K jest banalnie prosty! Leć na odległość do 1km* i jednocześnie obserwuj na ekranie smartfona obraz na żywo z kamery. Phantom 3 4K przeprowadza transmisję video za pomocą generowanej sieci wi-fi. Obraz z kamery na żywo wyświetlany jest za pomocą aplikacji DJI GO w której możemy także zmieniać ustawienia kamery i tryby lotów.
* 1km osiągnięto w niezabudowanym terenie wolnym od regulacji prawnych przestrzeni powietrznej.

Pełna kontrola z poziomu aplikacji

Aplikacja DJI GO to nie tylko podgląd na żywo obrazu z kamery. Dostajemy także pełne informacje o aktualnym statusie quadrocoptera m.in. Wszystkie cechy lotu, stan naładowania akumulatora. W aplikacji możemy zmienić jakość nagrań, a także inne ustawienia kamery. W Phantom 3 4K nagrywanie i tworzenie zdjęć także odbywa się z poziomu aparatury. Mamy także dostęp do wielu dodatkowych funkcji lotu jak lot po punktach, follow me, obserwuj punkt, powrót do domu a także niemało innych.

Quadrocopter dla każdego!

Phantom 3 4K to quadrocopter dla początkujących jak i profesjonalistów. Zdumiewa prostotą obsługi lecz zadziwia swoimi możliwościami! Gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka. Dokumentuj swoje życie z nowej, niesamowitej perspektywy! zobacz porównanie wszelkich modeli Phantoma 3 i specyfikację TUTAJ!

W zestawie

 • DJI Phantom 3 4K
 • Kontroler
 • Akumulator
 • Śmigła x2
 • Ładowarka
 • Zasilacz
 • Karta pamięci 16GB

  • Producent: DJI
  • Kategoria: Drony