Dron DJI Phantom 3 (6958265128073)

Najtańsza oferta
DJI Phantom 3 STANDARD - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
od 1 930,24 zł
Zobacz ofertę
DJI Phantom 3 Standard
od 2 195,00 zł
Zobacz w sklepie
DJI Phantom 3 STANDARD - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
od 1 930,24 zł
Zobacz w sklepie
Dron DJI Phantom 3 Standard + DARMOWY TRANSPORT!
od 1 930,24 zł
Zobacz w sklepie
DJI Phantom 3 STANDARD - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
od 2 099,00 zł
Zobacz w sklepie
Dron DJI Phantom 3 SE + DARMOWY TRANSPORT!
od 2 299,00 zł
Zobacz w sklepie
RC Dron DJI Phantom 3 SE
od 2 499,00 zł
Zobacz w sklepie
Dron DJI Phantom 3 Standard
od 1 978,00 zł
Zobacz w sklepie
DJI dron Phantom 3 Standard - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
od 2 480,00 zł
Zobacz w sklepie
Quadrocopter DJI Phantom 3 Standard
od 1 978,00 zł
Zobacz w sklepie
Quadrocopter DJI Phantom 3 SE
od 2 418,00 zł
Zobacz w sklepie
Dron DJI Phantom 3 Standard
od 2 199,00 zł
Zobacz w sklepie
Quadrocopter DJI Phantom 3 Standard
od 1 979,00 zł
Zobacz w sklepie
DJI Phantom 3 Advanced

• Do 23 minut lotu na jednej baterii • Zasięg do 2 kilometrów • Kamera FullHD 1920 • najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości

nowe możliwości

Zostań reżyserem, aby opowiedzieć swoją historię jak nigdy wcześniej. Sięgnij nieba i uchwyć materiał fachowej jakości z nowej perspektywy. Zdobądź niedostępne dla innych fotografie i filmy. Co jeszcze potrafisz zrobić z kamerą 2.7k HD, podglądem na żywo w HD i intuicyjnym systemem sterowania?

automatyczny asystent lotu

Steruj Phantom 3 Advanced ciesząc się wolnością i pewnością, wiedząc, że dron wróci do Ciebie po użyciu przycisku powrotu. Wbudowany GPS sprawdza i zapamiętuje punkt startu Phantom 3 Advanced w trakcie lotu. Jeżeli użyjesz funkcji powrotu albo dron starci zasięg, Twój Phantom 3 Advanced wróci do punktu startu.

Phantom 3 Advanced pozostaje stabilny i jest pod Twoją kontrolą w trakcie całego lotu. Po wystartowaniu automatycznie stabilizuje lot i wznosi się nad miejscem startu czekając na Twoją komendę. Korzystając z kontrolera sterujesz dronem dwoma palcami, jeżeli chcesz go zatrzymać w powietrzu po prostu puść stery – dron będzie stabilnie oczekiwał na dalsze instrukcje.rewelacyjna latająca kamera

Nagraj chwile, które chcesz zapamiętać na za każdym razem i podziel się niezapomnianymi momentami z przyjaciółmi. Kamera Sony Exmor R w Phantom 3 Advanced daje Tobie możliwość podglądu, nagrania i robienia zdjęć wydarzeń z nowej perspektywy. Możesz filmować wydarzenia sportowe, krajobrazy, imprezy, albo po prostu swoją okolicę dzięki wbudowanej 12 megapixelowej kamerze 2,7k HD.

zdjęcia i filmy niesamowitej jakości

zastosowana kamera pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 2,7k HD, czyli 2704 x 1520p, 30 klatek na sekundę. Możesz nagrywać ponadto w Full HD 1080p, z prędkością 60 klatek na sekundę. Zdjęcia zrobisz dzięki aparatowi 12 megapixeli zapisującym w formacie JPEG albo DNG RAW, które wyglądają doskonale ogląinformacje na urządzeniu cyfrowym jak i wydrukowane. Obiektyw f/2.8 jest zoptymalizowany do fotografii lotniczych dzięki czemu osiągniesz inspirujący rezultat. 3 –osiowy gimbal utrzymuje kamerę w rewelacyjnej pozycji, eliminując drgania, a Ty robisz przepiękne i jednostajne ujęcia w każdym locie. Więcej o specyfikacji technologicznej dowiesz się na dole strony.

wyśmienite, pokaźne fotografie

Phantom 3 Advanced wyposażony jest w obiektyw z 94⁰ polem widzenia, specjalnie do fotografii z góry, dzięki temu obraz jest istotny, wolny od zniekształceń i nie występuje efekt zakrzywiania obrazu po bokach.

Pełna kontrola

Utrzymaj pełną kontrolę nad swoim Phantom 3 Advanced w trakcie całego lotu. Sam zaprogramuj dwa przyciski na kontrolerze uzyskując szybki dostęp do ważnych dla Ciebie funkcji. Korzystaj z zasięgu choćby do 2 kilometrów dzięki wbudowanemu systemowi DJI Lightbridge, którzy utrzymuje komunikację z Twoim Phantom 3 Advanced. Dzięki kontrolerowi zaprogramowanemu specjalnie dla drona sterowanie jest proste, bezpieczne i instynktowne.

Podgląd na żywo

Poznaj świat z odległości 2 kilometrów w czasie rzeczywistym. Wystarczy podłączyć telefon albo tablet, i na żywo obserwować to, co widzi kamera (w jakości 720p HD). Obraz jest realistyczny i dokładny, co pozwala uzyskać perfekcyjne ujęcia i latać w wyjątkowy sposób ciesząc się unikalnym doświadczeniem.

Podgląd na żywo jest możliwy dzięki technice transmisji obrazu DJI Lightbridge, która jest używana poprzez fachowych operatorów filmowych i fotografów. Lataj widząc wszystko w HD i poczuj się jakbyś był w chmurach bez ruszania się z miejsca.

niespotykany dotąd obszerny zasięg lotu jest osiągalny dzięki zastrzeżonej poprzez DJI konstrukcji cztero-rdzeniowej anteny, która transmituje na żywo obraz z drona i pobiera polecenia sterujące z każdego kierunku.

unikalne przenośne aplikacje

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy jednym kliknięciem, zmieniaj ustawienia kamery i podglądaj na żywo obraz z Phantom 3 Advanced dzięki aplikacji DJI GO. Sprawdzaj właściwości lotu w czasie rzeczywistym. Edytuj filmy dodając do nich muzykę i tekst oraz zmieniaj ich styl. Trenuj na interaktywnym symulatorze drona. Przeglądaj logi lotu i sprawdź na mapie pokonaną trasę. Podziel się swymi lotami z innymi i uzyskaj pomoc dla użytkowników. Możesz to robić dzięki zintegrowanej aplikacji od DJI.

Lataj do 23 minut na jednej baterii

Dzięki opatentowanej baterii DJI Intelligent Flight Battery możesz latać dłużej, choćby do 23 minut na jednej baterii. Bateria poinformuje Cię jak długo możesz jeszcze latać bazując na odległości i wysokości lotu. Ostrzeże Cię także, kiedy czas już lądować. Ładowanie jest szybkie i nietrudne, jasne diody LED pokazują status ładowania i obecny stan baterii. Osłona z tworzywa nienaturalnego pozwala uniknąć uszkodzeń, a inteligentne czujniki przedłużają żywotność baterii.Zasięg do 2 kilometrów

Dzięki wykorzystanej technice DJI Lightbridge wbudowanej jednocześnie w Phantom 3 Advanced i w kontrolerze realne jest uzyskanie szczególnie dalekiego zasięgu, choćby do 2 kilometrów z jednoczesną transmisją podglądu w HD na żywo. Silny sygnał potrafi przeciąć większość przeszkód środowiska zezwalając Tobie na staranną, pełną kontrolę nad dronem, obraz z kamery i inne informacje przesyłane na Twoje urządzenie przenośne.

GPS i GLONASS

Nigdy nie zgub toru lotu Twojego Phantom 3 Advanced. Połączenie GPS i GLONASS powoduje, że Phantom 3 Advanced dokładnie wie, gdzie jest i jak daleko od Ciebie. Dron porusza się i wznosi się bardziej starannie i błyskawicznie nakierowuje się na satelitę. Korzystanie z nowej funkcji GLONASS (konstelacja minimum 36 satelitów) jest realne na całym świecie i o każdej porze. Dzięki aplikacji DJI Pilot, możesz śledzić na żywo na mapie położenie Phantom 3 Advanced, a także wyznaczyć punkt startowy, żeby dron wrócił do Ciebie – wystarczy nacisnąć przycisk.

Bezpieczna strefa lotu

Możesz określić maksymalną wysokość i odległość lotu wytwarzając w ten sposób bezpieczną strefę latania. Phantom 3 Advanced zatrzyma się automatycznie po osiągnięciu limitu i nie poleci dalej. Wybór limitu zależy od Ciebie, możesz go dowolnie zmieniać.

IMU

Dzięki wykorzystaniu mechanizmu Inertial Measurement Unit (IMU) w gimbalu utrzymaj swój Phantom 3 Advanced stabilny w locie i lataj w sposób taki jaki chcesz. Mechanizm wykorzystuje sześcio-osiowy żyroskop i akcelerometr, które rejestrują i przekazują choćby najmniejsze zmiany w położeniu i przechyły drona. IMU pracuje dla Ciebie w trakcie całego czasu trwania lotu Phantom 3 Advanced, namierza najmniejsze drgania i automatycznie je neutralizuje.

ESC

Kontrolery ESC (Electronic Speed Controllers) zarządzają każdym z silników drona, są odpowiedzialne za przekazywanie danych o szybkości silnika do kontrolera, wysyłają polecenia do silników w oparciu o Twoje komendy. ESC zapewniają utrzymanie komunikacji podczas lotu Phantom 3 Advanced, by lot był zrównoważony, a każdy ruch drona był uzależniony wyłącznie od Ciebie.

Inteligentne moduły lotu

Oprócz luźnego lotu możesz wybrać także jeden z kilku inteligentnych modułów lotu, dzięki temu Phantom 3 Advanced będzie podążał za Tobą, przeleci przez wybrane punkty na mapie, będzie krążył wokół obiektu, nie przekroczy wskazanej strefy latania lub będzie latał w określonej osi.kupując Phantom 3 Advanced otrzymasz:
1 dron Phatom 3 Advanced (wraz z zamontowaną kamerą oraz gimbalem - zgodnie z opisem powyżej)
8 śmigieł (2 komplety)
1 bateria Intelligent Flight Battery
1 ładowarka do baterii
1 kontroler wraz ze zintegrowaną baterią
1 przewód zasilający
1 ochrona gimbala
1 kabel USB
1 kabel mikroUSB
1 karta pamięci
Gwarancja producenta: 12 miesięcy
Warunki gwarancji na stronie: www.dji.com
Specyfikacja Phantom 3 Advanced:
  • Producent: DJI
  • Kategoria: Drony
  • Rodzaj: quadrocopter
  • Czas lotu: 25 min
  • Funkcje: USB, Wi-Fi, GPS
  • Pojemność akumulatora: 4480 mAh