Sony Cyber-Shot DSC-HX400V

Najtańsza oferta
Aparat SONY DSC-HX400VB Czarny + DARMOWY TRANSPORT!
od 1 649,00 zł
Zobacz w sklepie
Sony DSC-HX400V (czarny)
od 1 699,00 zł
Zobacz w sklepie

Aparat Kompaktowy Sony DSC-HX400V Megazoom z 50-krotnym zoomem optycznym i nadajnikiem GPS Przeznaczenie Sony DSC-HX400V to aparat kompaktowy o wyglądzie i funkcjach zbliżonych do lustrzanki, genialny dla osób fotografujących obfite spektrum tematów.

Potrafi stworzyć spektakularne, szerokokątne ujęcia architektury i krajobrazów, a także portrety i zbliżenia w trybie makro. Ogromny zoom optyczny zezwala na natomiast fotografowanie dzikiej przyrody, widowisk sportowych i muzycznych i samolotów.

Moduł NFC i komunikacja poprzez sieć Wi-Fi umożliwia natychmiastowe dzielenie się zdjęciami ze znajomymi, do czego namawia wręcz super jakość fotografii oferowana poprzez matrycę 20,4 Mpx i obiektyw Zeiss. Wersja z literą V w nazwie dodatkowo zaimplementowany nadajnik GPS zapisujący w kazdym pliku miejsce powstania fotografie.

Wszystkie te możliwości zamknięte zostały w gustownej, stosunkowo niewiele znaczącej obudowie powodując, iż aparat ten można mieć zawsze przy sobie i być pewnym, że sprosta on każdemu zadaniu. Atrybuty i korzyści Matryca CMOS Exmor R Wysokiej klasy przetwornik obrazu o rozdzielczości 20,4 Mpx produkowany w technice BSI przechwytuje więcej światła od swych poprzedników, dzięki temu idealnie rejestruje wszystkie szczegóły.

duży zakres czułości ISO od 80 do 12 800 zagwarantuje ostrość obrazu choćby przy słabym oświetleniu. Swoje zdjęcia możesz wydrukować w najwyższej jakości choćby do formatu A3+! Procesor obrazu Bionz X Nowy procesor jest trzy razy bardziej sprawny od poprzednich wersji.

Łączy w sobie prędkość działania i niskie zużycie energii. Zezwala na rozszerzenie szybkości zdjęć seryjnych do 10 kl/s i rejestrowanie wszelkich detali w ruchu. Obrazy zapisywane poprzez ten procesor charakteryzują się mniejszym poziomem szumu i wiernie odwzorowanymi kolorami.

Obiektyw Zeiss Vario-Sonnar T Ogniskowa o wyjątkowo szerokim zakresie 24-1200 mm daje ogromne możliwości fotografowania z bliskiej i dalekiej odległosci. Aż 50-krotny zoom optyczny pozwoli Ci wykonać szczegółowe, kontrastowe i żywe fotografie w najciekawszych sytuacjach.

Obraz pozostaje klarowny i odpowiednio nasycony kolorami dzięki trafnej konstrukcji optycznej z soczewek asferycznych i szkła Super ED. Ostre zbliżenia - zoom optyczny 50x Niektóre miejsca są poza naszym normalnym zasięgiem (architektura, krajobrazy) albo niebezpieczne i płochliwe (dzikie zwierzęta, ptaki).

50-krotny zoom optyczny w Sony DSC HX 400V sprawi, że poszukiwanie takich niecodziennych kadrów będzie samą przyjemnością! Co ważne, mimo ogromnego zbliżenia, jakie oferuje aparat, obraz jest w dalszym ciągu niezwykle ostry a przejścia tonalne podkreślają piękno fotografowanej sceny.

Nieporuszone fotografie bez drgań Stabilizator Optical SteadyShot to żyroskopowy mechanizm mocowania obiektywu. Kompensuje on drgania rąk, dzięki czemu jesteś w stanie uzyskać ostre i wyraźne zdjęcia na każdej ogniskowej, choćby na wielkim zoomie.

Polepszy to też jakość Twoich fotografii nocnych robionych przy niewiele znaczącej ilości światła i kręconych filmów. Śledzenie akcji Każda chwila zdarza się jedynie raz w życiu. Uchwyć ją z pomocą nad wyraz szybkiego AF z funkcją śledzenia ostrości.

By ją uruchomić starczy wcisnąć spust migawki do połowy. Aparat automatycznie dostosowuje wymiar ramki pomiarowej do cech obiektu i śledzi jego ruch. Otrzymasz wyraźne, nierozmyte fotografie nawet przy znacznym zoomie i w słabym świetle.

mistrzowskie odczucia Aparat Sony DSC HX 400 V przypomina lustrzankę nie tylko swym mistrzowskim wyglądem, ale także sposobem obsługi. Ma łatwe w użyciu elementy sterujące i funkcjonalny uchwyt.

Przyciski sądostępne i rozmieszczone w skrupulatnie przemyślany sposób. Pokrętło nastaw Początkujący użytkownicy otrzymują do dyspozycji inteligentny tryb automatyczny iAuto, który samodzielnie wybiera ustawienia dla każdej sceny, żeby uzyskać poprawnie naświetlone zdjęcie.

Pokrętło trybu proponuje również tryb preselekcji czasu albo przysłony i tryb w pełni manualny, gdzie fotograf decyduje w 100% o efekcie końcowym. Dostępność trybów półprofesjonalnych i manualnych czyni z Sony DSC HX 400V idealne narzędzie do nauki fotografii.

ekran Xtra Fine TFT LCD Efekty swojej pracy ocenisz na uchylnym 3-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 921 600 punktów z możliwością 5-stopniowej regulacji jasności. Wysoka rozdzielczość pomoże Ci dokonać rzetelnej oceny nagranych tworzyw, a w rezultacie oszczędzić miejsce na karcie pamięci.

Funkcja odchylania ekranu przyda Ci się w trakcie kadrowania z nietypowej perspektywy, np. Blisko ziemi podczas zdjęć makro. Stopka Multi Interface Aparat Sony jest kompatybilny z wieloma akcesoriami, które podniosą jakość Twoich zdjęć i filmów, m.in z lampami błyskowymi i mikrofonami studyjnymi.

Montuje się je na górnej części obudowy w tzw. Stopce. Wizjer elektroniczny Komponując kadr możesz korzystać z ekranu LCD lub wizjera elektronicznego. Wizjer o rozdzielczości 201 tys. Pikseli pokazuje podgląd fotografie w czasie rzeczywistym.

wspaniale sprawdza się przy kadrowaniu, nastawianiu ostrości i pomaga w ocenie zdjęć. DSC-HX400V Filmy Full HD ze stabilizacją optyczną Aparat kompaktowy Sony DSC HX 400V rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD (1080x1920) z szybkością 50 klatek na sekundę (28 Mbit/s), co jest gwarantem dobrej jakości filmu.

Zapis plików w formacie MP4 pozwoli na ich wyświetlanie na wielu urządzeniach, również przenośnych i późniejszą edycję. Ambitni filmowcy mogą nagrywać swoje filmy w innowacyjnym formacie AVCHD, którego zaletą jest maksymalna ostrość obrazu i jego mistrzowski wygląd.

By włączyć filmowanie starczy nacisnąć jeden przeznaczony do tego guzik na obudowie. Jednostajne i transparentne nagranie pomoże Ci stworzyć zaimplementowany system optycznej stabilizacji obrazu Optical SteadyShot, wydajny choćby w trakcie chodzenia i przy filmowaniu na pokaźnym zoomie.

Twój domowej roboty film nabierze dzięki niemu kinowej jakości a oglądanie go sprawi widzom więcej przyjemności. Pokaż światu swoje zdjęcia - Wi-Fi, NFC i Smart Remote Control Dzięki technologii Wi-Fi i NFC udostępnianie fotografii w internecie to kwestia sekund.

Połącz się ze swym smartfonem albo tabletem za pomocą sieci Wi-Fi i publikuj swoje najkorzystniejsze fotografie na portalach społecznościowych. Twój smartfon może również pełnić rolę pilota. Dzięki dedykowanej aplikacji Smart Remote Control zainstalowanej na urządzeniu mobilnym zmienisz ustawienia aparatu, zoomu a nawet wykonasz zdjęcie - zdalnie, bez samowyzwalacza!

Już nie musisz spieszyć się w trakcie korzystania z samowyzwalacza i martwić się, czy Twoje zdjęcie się uda. Możesz także wyświetlać swoje zdjęcia domownikom na telewizorze. Wszystko w bezzwłoczny sposób i bez zbędnych kabli.

Pokaż ruch w niecodzienny sposób Motion Shot Video to funkcja, która pozwala zaprezentować ruch w postaci sekwencji nałożonych na siebie obrazów ze wspólnym tłem. To co kiedyś zajmowało ogrom czasu w programie do obróbki fotografii, Twój aparat zrobi samoczynnie!

Aplikacje, które ulepszą zdjęcie Wejdź do serwisu Play Memories Camera Apps, aby zainstalować doatkowe funkcje i efekty takie jak fotografia poklatkowa, snop światła czy wielokrotna ekspozycja. Towar jest również zgodny z aplikacjami Final Cut Pro X, a także iMovie.

Obróbka fotografii na poziomie aparatu Efekty wizualne ożywią każde, nawet najzwyklejsze zdjęcie. Szereg dostępnych w aparacie trybów pozwala zrezygnować z użytkowania programów komputerowych do obróbki zdjęć.

Skraca to znacząco czas od powstania zdjęcia do jego publikacji w internecie i jest szczególnie komfortowe, gdy jesteś poza domem, np. Na wakacjach, lecz chcesz na bieżąco dzielić się swoimi zdjęciami ze znajomymi.

Twoje ujęcia produkowane tym kompaktem będą wyróżniały się dzięki efektom takim jak: efekt wodnego koloru, ilustracji, aparatu-zabawki, częściowego koloru i wieloma innymi. Starczy wybrać efekt, by zobaczyć go na ekranie aparatu.

Efekty można również nakładać na panoram i filmy. Panoramy 360 poziomów Niektóre widoki są tak olśniewające, że ich błyskotliwa nie odda zwykłe zdjęcie. By objąć cały widok, włącz tryb panoramy 360 stopni, wciśnij spust migawki i przesuń aparat w poziomie.

Samodzielnie wykona on wtedy linię fotografii i zjednoczy je samoczynnie w jedną panoramę. Zapamiętywanie trasy podróży Aparat Sony HX 400 w wersji V wbudowany GPS i zaszywa informacje o miejscu wykonania fotografie w każdym pliku.

Dzieki temu możesz szczegółowo odtworzyć trase swej wycieczki i nigdy nie będziesz mieć wątpliwości, gdzie zostalo tworzone zdjęcie. Opis artykułu na polskiej stronie producenta Opis towaru na zagranicznej stronie producenta

    • Producent: Sony
    • Kategoria: Aparaty cyfrowe