Genesis v-monitor vm-2 7cali 800x480 z akumulatorem (5901698707972)

Najtańsza oferta
Genesis V-monitor VM-2 7cali 800x480 z akumulatorem
od 879,00 zł
Zobacz w sklepie

Dzięki dłuższej przekątnej wyświetlacza sterowanie funkcjami aparatu jak i kadrowanie jest istotnie łatwiejsze. Monitor umożliwia również odsunięcie się od aparatu fotograficznego na długość kabla, którym oba urządzenia są połączone. Rozbudowany panel wejść i wyjść to ogromna sprężystość i możliwości współpracy w czasie rzeczywistym dla profesjonalnych zastosowań.

Podstawę urządzenia stanowi matowy wyświetlacz LCD o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 800x480 pikseli. Do jego podświetlenia użyto diody LED, dzięki którym jasność obrazu wynosi 350cd/m2 a kontrast 500:1, przy zachowaniu całkowitego poboru mocy 7 watów.

Genesis HD LCD Monitor został wyekwipowany w gniazdo HDMI. Za pomocą kabla tego typu urządzenie łączy się z aparatem.rozszerzyć wachlarz możliwości monitora wyekwipowano go w dodatku w dwa analogowe gniazda wejściowe rodzaju BNC dla sygnału wizji i dźwięku.

Z przodu wyświetlacza umieszczono komfortowe przyciski pozwalające na regulację aparatu i trybów jego pracy.

pakiet Genesis HD LCD Monitor mieści wyświetlacz, przewód USB, przewód HDMI, ładowarkę, oraz osłonę przeciwsłoneczną. Urządzenie zasilane może być zatem za pomocą ładowarki jak i baterii typu S F970.

Specyfikacja:

    • Producent: Genesis
    • Kategoria: Akumulatory dedykowane