Prezentujemy soczewki kontaktowe i akcesoria

Prezentujemy soczewki kontaktowe i akcesoria

Z soczewek kontaktowych korzysta coraz więcej osób mających problemy ze wzrokiem. Stały się one ciekawą alternatywą dla tych, którzy nie chcą używać okularów korekcyjnych. Dostępne są w wielu różnych wariantach, o co dbają wiodący producenci na rynku. Przedstawimy ich ofertę i opiszemy, jakie akcesoria mają oni do zaoferowania.

 

Soczewki jednodniowe

Za ich produkcję odpowiedzialne są takie firmy jak Lausch & Lomb czy Johnson & Johnson. Pracujący dla nich optycy dobrze wiedzą, jak tworzyć najwyższej jakości produkty. Dlatego właśnie cieszą się one tak ogromną popularnością. Nic dziwnego, że zaufali takim produktom jak Acuvue TruEye czy Soflens Daily Disposable. Właśnie one, podobnie jak wiele im podobnych, opracowane zostały przez najwyższej rangi specjalistów.

Stworzyli oni artykuły pomocne osobom borykającym się z różnymi wadami narządu wzroku. Dlatego z ich dobrodziejstw mogą korzystać zarówno ci, którzy cierpią na krótko- lub dalekowzroczność, jak i inne schorzenia, takie jak astygmatyzm. Właśnie ta różnorodność sprawia, że niemal każdy użytkownik chcący zrezygnować z okularów znajdzie odpowiednią dla siebie alternatywę.

 

Soczewki miesięczne

Dla osób, które poszukują rozwiązań na dłuższy czas, a nie tylko okazjonalnych, poleca się ten wyrób. Jest dostępny w kilku różnych odsłonach. Za jego stworzenie odpowiedzialnych jest kilka różnych firm. Wśród nich znajduje się przedsiębiorstwo Barnaux odpowiedzialne za wprowadzenie na rynek marki Eyeye Bioxy. Czym się ona wyróżnia? Przede wszystkim najwyższą dbałością o dystrybuowane towary. One wszystkie tworzone są z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Tym samym mogą mieć oni pewność, że otrzymają coś, co będzie im służyło długi czas.

To samo można powiedzieć o Air Optix Night & Day od firmy Alcon. Odznaczają się one dużą przepuszczalnością powietrza z uwagi na użycie najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów. Ponadto za komfort użytkowania odpowiada system nawilżający Aqua. To między innymi właśnie dzięki niemu możliwe jest używanie opisywanych materiałów korekcyjnych w dzień i w nocy.

 

Soczewki kwartalne

W tej kategorii wyróżniają się przede wszystkim te wyroby okulistyczne, które sprawiają, że oczy nabierają nowego wyrazu. Zadbano bowiem o to, by stworzyć gamę przeźroczystych powłok w bardzo różnych kolorach. Przeważają oczywiście te, które podkreślają naturalny kolor tęczówki.

Mamy zatem do dyspozycji soczewki błękitne, zielone oraz brązowe. Nie brakuje również i tych, które sprawiają, że spojrzenie staje się zdecydowanie bardziej intrygujące. Można więc zdecydować się na takie, które są fioletowe lub czarne. Zdecydowanie ważniejsze jest jednak to, że powłoki hydrożelowe wykonane zostały z miękkiego i elastycznego materiału. To właśnie za jego sprawą można cieszyć się komfortem użytkowania przez bardzo długi czas.

 

Płyny pielęgnacyjne

Trzeba pamiętać, że gałka oczna jest niezwykle czułym organem. Dlatego właśnie wymaga odpowiedniej troski. To szczególnie istotne w przypadku takiej ingerencji jak aplikowanie materiałów stykających się bezpośrednio z powierzchnią siatkówki. Jest to zatem wystarczający powód, by medycy opracowali takie produkty jak Avizor Unica Sensitive, Biotrue czy Opti-Free Replenish.

One wszystkie zostały stworzone po to, aby dezynfekować przezroczyste powłoki. Ich recepturę opracowano też tak, by zwalczała groźne grzyby, osady i bakterie. Ma ona również zapobiegać uczuleniom i objawom tzw. „czerwonego oka”. Przyda się zatem każdemu użytkownikowi.

 

Pojemniki na soczewki

Faktem jest to, że niemal każdy koncern farmaceutyczny odpowiedzialny za tworzenie soczewek dołącza do nich również odpowiednie plastikowe opakowania. Cechuje je jednak dość nudny wygląd. Dlatego właśnie projektanci pomyśleli o osobach, które potrzebują czegoś więcej.

Stworzyli specjalne pudełeczka o rozmaitych, ciekawych kształtach. Przypominają żabkę, kosmitę, hipopotama, słonia lub piłkę nożną. Wyglądają zatem naprawdę bardzo intrygująco. Mogą na nie zdecydować się ci, którzy cenią sobie to, by przedmioty codziennego użytku były nie tylko praktyczne, ale również estetyczne.

Wybór różnego rodzaju soczewek i artykułów dodatkowych jest naprawdę bardzo duży. Dlatego właśnie można mieć pewność, że znajdzie się produkt spełniający wymagania każdego użytkownika. Tym samym zaopatrzy się we wszystko, co jest konieczne do dbania o oczy.


CENOWE.pl - porównanie produktów w temacie

  • 12.05.2017
Bausch & lomb Purevision multi-focal

Marka: Bausch & Lomb

od 185,00 zł
Soflens Daily Disposable 30 szt., 186

Marka: Bausch&Lomb

od 39,99 zł
SofLens 59 - 6 szt. (0785810980260)

Marka: Bausch&Lomb

od 28,99 zł
PureVision Toric 6 szt., 033

Marka: Bausch&Lomb

od 147,00 zł
Bausch & lomb Soflens toric, 6szt.

Marka: Bausch & Lomb

od 128,99 zł
Bausch&lomb Purevision 2 (6 soczewek)

Marka: Bausch&Lomb

od 79,90 zł