Najlepszy sprzęt snowboardowy

Najlepszy sprzęt snowboardowy

Sezon zimowy w pełni, a wraz z trwającymi w e-sklepach promocjami warto poznać i zaopatrzyć się w najlepszy sprzęt snowboardowy. Nie da się ukryć, że trendy ciągle się zmieniają, a producenci wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania, dzięki którym sprzęt staje się bezpieczniejszy, komfortowy i bardziej funkcjonalny. Prezentujemy w związku z tym ciekawe produkty, w które powinien zaopatrzyć się miłośnik jazdy na desce.

 

Rossignol EXP Amptek

Jest to niedroga, łatwa w opanowaniu deska freestyle, która jest przeznaczona w szczególności dla początkujących i średniozaawansowanych. Jej atrakcyjna cena oraz parametry sprawiają, że należy do tak chętnie wybieranych. Zastosowany w niej system AmpTek, czyli Amplification Technology, to zupełnie nowy sposób kształtowania profilów desek, dzięki któremu znacząco zwiększono możliwości oraz poprawiono właściwości jezdne. Jest to oryginalna hybryda, gdzie 20 procent powierzchni deski to cambera, a pozostałe 80 to rockera. Istotne jest to, iż produkt ten oferowany jest w trzech wersjach, w których to wysokości i długości rockera i cambara są dobrane specjalnie do różnych stylów jazdy.

 

Rossignol Tesla Amptek RSP

Ta sama marka ma w swej ofercie produkt niezwykle gorąco polecany wszystkim kobietom. Jest to regularny Twin Tip dla kobiet. Ta deska o freestylowym charakterze z AutoTurn camberem ułatwiającym manewrowanie również jest przeznaczona dla początkujących i średniozaawansowanych osób. AmpTek Auto Turn to również 80% rockera I 20% cambera, dzięki czemu deska sprawdza się w różnych warunkach, gwarantuje łatwość jazdy, zwinność w puchu. Możemy w niej liczyć na symetryczne rozłożenie twardości, bardziej miękką talię dla zwinności i kontroli. Wybór ułatwia również niezwykle atrakcyjna cena.

 

Westige snowboard Square Wide Black 164

Snowboard Westige Square Wide to poszerzony freeridowy model, którego konstrukcja sprawdzi się zarówno na głębokim, miękkim śniegu, jak i na oblodzonym stoku. Zastosowany w nim klasyczny camber sprawia, że deska jest stabilna, dobrze trzyma krawędź oraz zapewnia większą kontrolę. Jest to kolejny produkt dobrej jakości za atrakcyjną cenę, który cieszy się sporym powodzeniem w naszym kraju.

 

SC Phase LSBT BLR

Są to buty snowboardowe także przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych. Będą idealne dla tych osób, które potrzebują lekkich butów, zapewniających wysoki komfort użytkowania. Ich cholewka wykonana została z wodoodpornej syntetycznej skóry i lekkiej poliuretanowej siatki. Posiadają przy tym niski gumowy profil Cupsole, a ich wkładka wewnętrzna typu Delta Liner zapewnia dobre trzymanie i ochronę kostki. Model ten pozwala wyeliminować kłopotliwe dla wielu osób unoszenie się pięty.

 

Deeluxe Track 700T

Jest to obuwie snowboardowe, które cieszy się całkiem sporym powodzeniem. Oferowane są nam twarde buty snowboardowe przeznaczone do agresywnej jazdy na krawędziach dla zaawansowanych riderów. Zewnętrzna warstwa to 3-częściowa skorupa Power Flex Asym. Model ten posiada 5-cio pozycyjny mechanizm chodzenia, system Power Closing Buckles, dwupozycyjny canting boczny, wkładkę Performance Flex.

 

Westige King since 2001

Są to męskie buty snowboardowe stanowiące świetny wybór dla początkujących i średnio zaawansowanych snowboardzistów. Ich wysoka jakość wykonania i materiałów gwarantuje nam komfort, bezpieczeństwo oraz ochronę termiczną. Obuwie to posiada anatomicznie ukształtowany, wyjmowany but wewnętrzny z miękkiej pianki EVA. Jego antypoślizgowa podeszwa zapewnia doskonałą stabilność i przyczepność na każdym podłożu. Westige King since 2001 posiadają system sznurowania Speed Zone w bucie wewnętrznym, a przy tym oferują odpowiednie trzymanie stopy.

 

Rossignol Diva 2015

Jest to wysokiej jakości wiązanie do deski, które gwarantuje nam komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Znajdziemy w nim pochylenie do wewnątrz o wartości 2.5°, które powoduje, że stopy i nogi ustawione są w naturalnej pozycji. W taki oto sposób niwelowane są napięcia na stawach przy szerokim ustawieniu wiązań. Wpływa to na komfort i łatwość w jeździe. Odpowiednio wyprofilowany pedał gazu przybliża but do deski, co ma znaczenie na manewrowość. Asymetryczny highback poprawia przy tym komfort oraz precyzję.


Produkty tematyczne poleca prównywarka cen CENOWE.pl

  • 02.01.2018