Najlepsze prezenty komunijne dla chłopca

Najlepsze prezenty komunijne dla chłopca

Każdego roku rodziny chłopców przystępujących do I Komunii Świętej stykają się z tymi samymi dylematami. Od lat dotyczą one tego, jaki prezent wręczyć młodemu mężczyźnie. Trzeba przecież pamiętać, że podniosła uroczystość od zawsze wiązała się z ofiarowywaniem różnorodnych podarunków. Jakie z tych dostępnych na rynku są dziś najbardziej pożądane?

 

Komputery i konsole do gier

Zabawa odbywająca się w wirtualnym świecie nigdy się nie nudzi. Dzięki temu, że na rynku dostępne są tysiące różnych gier, można przebierać w ciekawych tytułach. Od zawsze jednak dylematem było to, czy lepiej zdecydować się na bardziej uniwersalny sprzęt elektroniczny, czy raczej ten służący jedynie rozrywce na najwyższym poziomie. W tym artykule na pewno nie rozwiejemy tych wątpliwości.

Faktem jest jednak, że z wielką aprobatą ze strony chłopca spotka się najnowszej generacji laptop. Wyposażony w szybki procesor, najnowszą kartę graficzną i kilka gigabajtów pamięci RAM przyda się do wykonywania najtrudniejszych operacji. Szeroki uśmiech na twarzy wywołają też najnowsze konsole. Najbardziej pożądanymi są oczywiście Xbox One czy PlayStation 4 z pojemnym dyskiem twardym. Dodatkowym przydatnym gadżetem będą też gogle VR, które przeniosą gracza na najwyższy dostępny dziś poziom rozrywki.

 

Quady i inne jednoślady

Chłopcy, naśladując swoich ojców, chcą od najmłodszych lat kierować pojazdami z silnikami spalinowymi. Dostępni na rynku producenci udostępniają w tym zakresie modele, które odpowiadają najbardziej wymagającym nabywcom.

Czterokołowce te dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń z jazdy. Rozbudzają ponadto pasję motoryzacyjną, którą na samym początku można rozwijać pod czujnym okiem opiekuna. Wraz z rosnącym doświadczeniem zdobywa się coraz większą wiedzę na temat maszyny. Ona z kolei jest przepustką do świata sportów motorowych i niezapomnianych, ekscytujących przygód.

 

Drony

Te latające machiny szturmem zdobyły rynek najpopularniejszych gadżetów. Są znakomitym narzędziem służącym do realizowania marzenia związanego z byciem pilotem. Warto też zauważyć, że kolejne pojawiające się dzisiaj na rynku modele są coraz bardziej zaawansowane technologicznie. Wyposażone w coraz pojemniejsze akumulatory pozwalają na kilkudziesięciominutową, znakomitą zabawę.

Świetną wiadomością jest również to, że większym zasięgiem odznaczają się dziś również pady służące do sterowania. Niektóre zestawy zbudowano tak, by operator miał możliwość sterowania cudem techniki, znajdując się nawet kilka kilometrów od niego. Dodatkowo wszystkie opisane zabawki sprzedawane są w postaci różnych, intrygująco wyglądających konstrukcji. Oznacza to, że ich wybór jest naprawdę ogromny.

 

Rowery górskie

Technologia nieustannie brnie do przodu, jednak nie zabiła w młodych ludziach chęci uprawiania sportu. Dlatego właśnie chłopcy uczęszczający do szkoły podstawowej chętnie jeżdżą na rowerach. Ta forma wysiłku fizycznego jest znakomitą przygodą, a odpowiednio dobrany jednoślad gwarantuje niezapomniane emocje.

Wyposażony w skuteczne hamulce tarczowe i osadzony na widelcu wyposażonym w amortyzatory da maksimum zadowolenia z przejażdżki w terenie. Można też zdecydować się na jednoślad typu fat bike o dość futurystycznym wyglądzie. Przystosowany do pokonywania różnych nierówności terenu dostarczy młodemu rowerzyście wielu emocji z jazdy.

 

Smartfony i tablety

Miłośnicy najnowszych technologii chcą dorównać swoim rówieśnikom. Podobnie jak koledzy pragną korzystać z zaawansowanych gadżetów. Znakomicie nadają się do tego najnowsze dostępne dziś na rynku zminiaturyzowane komputery. Pozwalają one na uruchomienie tysięcy aplikacji dostępnych dla systemu Android. Wśród nich znajdują się przeróżne gry, ale również programy edukacyjne sprawiające, że nauka staje się o wiele ciekawsza.

Ponadto dorośli otrzymują narzędzie, dzięki któremu mogą być w stałym kontakcie ze swoją pociechą. To ważne, by móc komunikować się z nią we wszystkich najważniejszych sprawach w czasie nieobecności w domu. Wygląda więc na to, że posiadanie dobrej jakości telefonu jest dla młodej osoby nie tylko źródłem radości, ale wręcz koniecznością.

Opisane przez nas prezenty komunijne są najbardziej dziś popularne i wygrywają w różnych rankingach tematycznych. Faktem jest jednak to, że nie wyczerpują bardzo długiej listy upominków. Żeby trafić w gusta osoby obdarowanej, warto wsłuchać się w jej potrzeby i tym samym pomóc w spełnianiu marzeń, ofiarowując jej to, czego pragnie.


Porównaj produkty w temacie na www.cenowe.pl

  • 22.04.2017
Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950

Marka: Samsung

od 2 259,00 zł
Apple iPhone SE 16GB

Marka: Apple

od 948,99 zł
Samsung Galaxy J5 2017 Dual SIM

Marka: Samsung

od 729,00 zł
Samsung Galaxy A5 2017

Marka: Samsung

od 1 049,00 zł
Huawei P10 Lite

Marka: Huawei

od 854,74 zł
Nokia 3

Marka: Nokia

od 447,00 zł