Najlepsze gadżety dla kobiety

Najlepsze gadżety dla kobiety

Czy to z okazji świąt, walentynek, dnia kobiet, urodzin czy imienin, często zastanawiamy się nad ciekawym prezentem, gadżetem dla kobiety. Mężczyzn kręci elektronika, majsterkowanie, przez co zwykle łatwiej jest wybrać im odpowiedni produkt. Jednak i z paniami nie powinniśmy mieć problemu, gdyż wiele sklepów internetowych oferuje nam całkiem spory zakres gadżetów dla przedstawicielek płci pięknej. Co zatem wybrać? Oto nasze propozycje.

 

Etui na telefon

Nie da się ukryć, że w wielu przypadkach to kobiety chętniej dekorują swoje telefony. Świetnie ku temu służą różnego typu etui. Producenci oferują nam wielokolorowe wzory, ciekawe kształty etui, dzięki którym telefon od razu będzie wyróżniał się na tle innych. W szczególności cenione są motywy filmowe, ze zwierzętami, naturą, podróżami. Oczywiście podstawowym warunkiem zakupu etui jest znajomość modelu, który posiada obdarowywana osoba.

 

Kubek na zimne dni

Wiele z pań uwielbia spędzać jesienne i zimowe wieczory pod kocem lub kołdrą, jednocześnie czytając książkę lub oglądając film, serial. Z pewnością w takim momencie dla faktycznego podgrzania klimatu, atmosfery pomocny okazuje się kubek gorącej kawy, czekolady czy herbaty. Jest to świetna okazja, aby sprezentować komuś wyjątkowy model. Na rynku jesteśmy w stanie znaleźć kubki owinięte w sweterek, kubki z kotami, psami, jednorożcami, motywami filmowymi. Są one sprzedawane w wielu wzorach, kolorach, o odmiennej pojemności, przez co każdy winien znaleźć coś dla siebie.

 

Kieliszek do wina

Jedne z najbardziej popularnych gadżetów ostatniego roku. W ofercie wielu sklepów internetowych jesteśmy w stanie znaleźć kieliszki do wina o pojemności 750 ml. Dzięki temu każda silna i niezależna kobieta może powiedzieć, że tego wieczoru wypiła tylko jedną lampkę wina! Taki kieliszek świetnie sprawdzi się podczas imprez. Drugim produktem w tym stylu jest kieliszek o mniejszej pojemności, który nie ma jednak dna. Na czym cały fenomen polega? Otóż jest ona nakręcany gwintem na szyjkę butelki. W ten oto sposób można jednocześnie pić z kieliszka jak i butelki. Skończy się przez to konieczność ciągłego dolewania wina do szkła.

 

Zaparzaczka do herbaty

Wiele kobiet to zdecydowanie miłośniczki wszelkiego rodzaju herbat. Mamy dla nich świetny gadżet. Na rynku coraz częściej pojawiają się niezwykle oryginalne zaparzacze do herbaty. Mowa tutaj o małych produktach, które wykorzystywane są w kubkach i filiżankach. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza dwa wzory: leniwca oraz szczęśliwego ludka. Posiadają one ręce, łapki, którymi to zahaczamy o brzeg kubka, a dolna część konstrukcji z herbatą ląduje w gorącej wodzie. W ten oto sposób całość prezentuje się niczym szczęśliwa postać podczas gorącej kąpieli.

 

Dotykowe rękawiczki

W związku z jesiennymi i zimowymi mrozami, niesprzyjającymi warunkami na zewnątrz, każdej kobiecie z pewnością przydadzą się ciepłe rękawiczki. Niestety tradycyjne produkty mają tę wadę, iż niezwykle trudno lub wcale niemożliwym jest obsługiwanie w nich ekranu smartfona. W ten oto sposób trzeba zdjąć na mrozie rękawiczkę, co może się skończyć odmrożeniami, bólem. Na całe szczęście do zakupu dostępne są zarówno materiałowe jak i skórzane rękawiczki ze specjalną strefą dotykową. Dzięki nim możemy bez żadnych przeszkód obsługiwać smartfony w okresie zimowym.

 

Pendrive

Świetnym pomysłem dla wielu kobiet i nie tylko są pamięci przenośne. Takie małe urządzenie okazuje się niezawodne, kiedy zabieramy ze sobą pracę do domu lub lubimy wymieniać się plikami ze znajomymi. Obecnie te urządzenia są wielkości kciuka, a mogą gromadzić dane w wysokości, 8, 16, 32 czy 64 GB. Ponadto są tworzone także w wersjach tematycznych, zwłaszcza związanych z filmami i animacjami, przez co prezentują się niezwykle zabawnie i stylowo.

 

Mapa zdrapka

Świetny gadżet dla każdej miłośniczki podróży. Jest to mapa w formie zdrapki, którą znajdziemy w kilku edycjach: Polska, Europa, Świat. Na takiej mapie możemy zdrapać każde miejsce, które już odwiedziliśmy. Można dzięki temu sukcesywnie odhaczać kraje, regiony z listy, jak i pochwalić się przed znajomymi swymi dokonaniami podróżniczymi.


Produkty w artykule poleca porównywarka cen www.cenowe.pl

  • 13.01.2018